hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Kayıtların ilk gününde 3 bin 500 başvuru Maceraya 5 bin 500 konuk Toçoğlu’ndan Sakaryaspor’a sürpriz transfer ÖZKOÇ, 20 BİN GENCE MEKTUP GÖNDERDİ MİLLET İKTİDARINDA, ÜRETEN, EMEK VEREN KAZANACAK SAÜ'den basın açıklaması Karasulu Çocuklar Festivalde Coştu. Meral Akşener Sakarya'lılara hitap etti Toprak Bayramı, Dünya Çölleşmeyle Mücadele Günü Söğütlü ‘de Bayramlaşma
Toçoğlu’ndan Sakaryaspor’a sürpriz transfer
Toçoğlu’ndan Sakaryaspor’a sürpriz transfer
 
ÖZKOÇ, 20 BİN GENCE MEKTUP GÖNDERDİ
ÖZKOÇ, 20 BİN GENCE MEKTUP GÖNDERDİ
 
Meral Akşener Sakarya'lılara hitap etti
Meral Akşener Sakarya'lılara hitap etti
 
SYKD Bayramlaşmasına Yoğun İlgi
SYKD Bayramlaşmasına Yoğun İlgi

başkanvekili haberleri

ÖZKOÇ, 20 BİN GENCE MEKTUP GÖNDERDİ

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya’da ilk kez sandığa gidecek yaklaşık 20 bin gence mektup gönderdi.
19 Haziran 2018 Salı 16:20

MİLLET İKTİDARINDA, ÜRETEN, EMEK VEREN KAZANACAK

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, 24 Haziran’da oluşacak millet iktidarında, üretenin, emeğiyle geçinen tüm kesimlerin haklarına kavuşacağını belirterek, “İşçi, çiftçi, memur, orman köylüsü, mevsimlik tarım işçisi, güvenlik görevlisi, üreten, alın teriyle çalışan herkes, milletin iktidarında haklarına kavuşacak, güven içinde yaşayacak” dedi.
19 Haziran 2018 Salı 16:15

MİLLET İKTİDARINDA, ALIN TERİNİZİN KARŞILIĞINI ALACAKSINIZ

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Geyve’de çiftçilere söz verdi; “Çiftçiye mazotu 3 lira yapacağız. Millet iktidarında, bereketli topraklarımızda üretecek, ürettiğinizin, alın terinizin karşılığını alacaksınız” dedi.
17 Haziran 2018 Pazar 01:56

ÖZKOÇ: “MİLLETİN İKTİDARINDA, SAĞLIK ÜCRETSİZ OLACAK.

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, sağlıkta müşteri devrini sona erdireceklerini belirterek, vatandaşı temel alan, nitelikli, ücretsiz sağlık hizmeti sunacaklarını ifade etti.
14 Haziran 2018 Perşembe 21:37

KADINLAR ÖZGÜRLEŞECEK, TÜRKİYE BÜYÜYECEK

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP iktidarında kadınların istihdam ve eğitim sorununu çözeceklerini belirterek, “Eğitim ve istihdam sorunu çözülmeden kadınlarımızın özgürleşmesini sağlayamayız.
13 Haziran 2018 Çarşamba 15:12

SAKARYA’DA 80 BİN GENCE GELECEK YARATACAĞIZ

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya’da ortalama 80 bin gencin ne bir okulda eğitim gördüğünü, ne de işte çalıştığını belirterek, “Çocuklarımız, ömürlerinin en verimli çağını bomboş geçiriyor.
5 Haziran 2018 Salı 20:21

CHP’DEN ESNAFA “VERGİ İNDİRİMİ” MÜJDESİ

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP iktidarında esnafın vergisini düşüreceklerini belirterek, “Esnafa gün yüzü göstereceğiz; ödediğiniz vergileri düşürecek, sıfır faizle kredi sağlayacağız. CHP iktidarında, sadece esnafın derdiyle, talebiyle ilgilenen bir Esnaf Bakanlığı kuracağız” dedi.
2 Haziran 2018 Cumartesi 18:37

PEKİ BİZİM STADIMIZI, NEDEN SATTINIZ!

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, “Cumhurbaşkanı açıkladı; 9 kentteki eski statları, park haline getireceğiz diyor. Peki madem doğrusu buydu; bizim stadımızı, neden sattınız?
26 Mayıs 2018 Cumartesi 18:47

ÖZKOÇ, FİLİSTİN BÜYÜKELÇİSİ MUSTAFA’YI ZİYARET ETTİ

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, partisinin Filistin halkıyla dayanışmasını göstermek ve taziye dileklerini iletmek amacıyla Filistin’in Ankara Büyükelçisi Faed Mustafa’yı ziyaret etti.
15 Mayıs 2018 Salı 13:56

CHP Sakarya Milletvekili, Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un kamuoyuna açıklaması:

CHP Sakarya Milletvekili, Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un kamuoyuna açıklaması:
14 Mayıs 2018 Pazartesi 20:02

ÖZKOÇ, SAKALLIOĞLU’NU MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI

CHP Sakarya Milletvekili, Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Sakarya’nın gözde okullarından Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi’nin nitelikli okullar listesine dahil edilmemesini, Meclis gündemine taşıdı.
16 Nisan 2018 Pazartesi 17:02

ÖZKOÇ: “SAKARYA’YA SIRA NE ZAMAN GELECEK!”

CHP Sakarya Milletvekili, Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün İstanbul’da 80 okulun açılışını gerçekleştirdiğine işaret ederek, “Sakarya’ya sıra ne zaman gelecek! Bugün deprem olsa yıkılacağını bildiğimiz 21 okulda yüzlerce çocuğumuz eğitim görüyor.
3 Nisan 2018 Salı 14:14

ÖZKOÇ VE ISIR’DAN TARAKLI ÇIKARMASI

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ve İl Başkanı Erdoğan Isır, Taraklı’da esnaf ziyaretinde bulundu.
25 Şubat 2018 Pazar 15:02

CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır Oldu

Milletvekili ve Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un desteğiyle kongreye giden Ayça Taşkent delegelerden güven oyu alamadı.
30 Aralık 2017 Cumartesi 14:30

ÖZKOÇ, O İFADELERİ MECLİS’TE KINADI

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Rasim Ozan Kütahyalı’nın bir televizyon programında sarfettiği Boşnaklarla ilgili seviyesiz sözleri, Meclis Genel Kurulu’nda kınadı.
20 Kasım 2017 Pazartesi 11:57

ÖZKOǒUN İLK GRUP TOPLANTISINDA, CHP SAKARYA DA VARDI

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, CHP Grup Başkanvekili sıfatıyla ilk grup toplantısını yönetti.
1 Kasım 2017 Çarşamba 19:20

TOYOTA Hastanesi Yenileniyor

AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen Sabancı Vakfı Başkanvekili Hüsnü Paçacı ile birlikte Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'ı makamında ziyaret etti. Bakan Demircan'ın ihale talimatı ile çalışma başlarken yaklaşık 15 milyon TL'lik hastane tadilatının 7,5 milyon TL'sini Sabancı Vakfı üstlenecek.
3 Ağustos 2017 Perşembe 18:42

Sakarya’nın elektrik altyapısı güçlendirilecek

Başkanvekili Şenay Sakal ve Büyükşehir bürokratları ile bir araya geldiği ziyarette açıklamalarda bulunan TEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu, Sakarya’nın elektrik altyapısının güçlendirilmeye devam edileceğini kaydetti.
5 Ocak 2017 Perşembe 12:25

Büyükşehir Ve AdaTıp'tan Sağlık Protokolü İmzalandı

Adatıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanvekili Öner ve Genel Müdür Aydınlar ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, Büyükşehir ve Adatıp Hastanesi arasında yeni bir sağlık hizmet protokolünün imzalandığını açıkladı.
10 Aralık 2014 Çarşamba 12:06

Meclis Genel Kurulunda Dersim gerginliği

Mecliste HDP Grup Başkanvekili Baluken’in Dersimde yapılan sistemli bir soykırımdır” ifadeleri MHP ve HDP arasında gerginliğe neden oldu
13 Kasım 2014 Perşembe 21:52

CHP’den iş güvenliği paketine ilk yorum

CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı yeni iş güvenliği paketini değerlendirdi.
12 Kasım 2014 Çarşamba 13:05

Çakır?dan Sahil Yolu Açıklaması

Büyükşehir Belediye Meclisi 1. Başkanvekili Turan Çakır, Atakum sahil düzenlemesi için yapılan yolun trafik için olmadığını, acil girişler için yapıldığını söyledi.Samsun Büyükşehir Belediyesi?nin Atakum sahilinde yaptığı sahil yolu çalı
11 Kasım 2014 Salı 18:06

AK Partili Aydın: Çözüm süreci donmadı

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Çözüm Sürecine ilişkin konuştu.
9 Kasım 2014 Pazar 12:28

ÇEVRECİ ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çevre Haftası etkinlikleri, Çevreci Çocuk Şenliği ile sona erdi. Başkanvekili Fevzi Kılıç, “Gelecek nesillere daha sağlıklı, daha temiz ve daha yeşil yaşam alanları bırakılması, çevre kültürünün daha da yaygınlaşması için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.
11 Haziran 2014 Çarşamba 22:10

ÇİVİ VE TELİN AHENGİ AKM’DE SERGİLENİYOR

SAMEK kursiyerlerinin Filografi Sergisi AKM’de açıldı. Törende konuşan Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Kılıç, serginin hayırlara vesile olmasını temenni ederek emeği geçen herkesi tebrik etti.
4 Mayıs 2014 Pazar 00:15

MİNİK KÜLTÜR ELÇİLERİ BÜYÜKŞEHİR’DE

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Fevzi Kılıç, 23 Nisan etkinliklerine katılmak üzere çeşitli ülkelerden Sakarya’ya gelen öğrencilerle bir araya geldi.
22 Nisan 2014 Salı 14:49

CHP'liler Hanedan Tesislerinde bir araya geldi

CHP’liler Serdivan İlçe Örgütü’nün düzenlediği dayanışma gecesinde bir araya geldi. Hanedan Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, CHP Milletvekili Engin Özkoç, CHP İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ecevit Keleş, SESOB Başkanı Hasan Alişan, İMO Başkanı Hüsnü Gürpınar, ilçe belediye başkan adayları ve partililer katıldı.
16 Şubat 2014 Pazar 19:32

GÜNEŞ, SÜRÜCÜ EĞİTİMLERİ İÇİN KONUŞTU

Toplu Taşıma Aracı Sürücü Eğitim Projesi hakkında bir açıklamada bulunan SATSO Başkanvekili Günay Güneş, 19. Meslek Komitesi üyeleri ile birlikte son günlerde basında yer alan haberleri de değerlendirdi.
3 Ocak 2014 Cuma 18:29

MERAL AKŞENER, SEVİNÇ ÖZGİRGİN’İN CENAZESİNE KATILDI

Emekli öğretmen Sevinç Özgirgin İhsaniye Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından sevenlerinin arasında son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine TBMM Başkanvekili Meral Akşener de katıldı.
12 Eylül 2013 Perşembe 00:00

CHP grubunda Engin ÖZKOÇ rüzgarı

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bugün Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) grup yönetimini belirlemek amacıyla toplandı. 3 Grup Başkanvekili ve 9 Grup Yönetim Kurulu Üyesi belirlendi
26 Haziran 2013 Çarşamba 19:20

CHP GRUP BAŞKAN VEKİLİ İNCE SAKARYA’DA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Muharrem İnce, "Bunların cibilliyetinde cumhuriyet düşmanlığı var" dedi.
23 Aralık 2012 Pazar 15:04

Bilim Merkezi İçin İmzalar Atıldı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Fevzi Kılıç ve TÜBİTAK Başkanı Prof.Dr.Yücel Altunbaşak, Sakarya'ya kurulacak olan Bilim Merkezi Destek Programı'nın protokolünü imzaladı.
7 Haziran 2012 Perşembe 19:01

MHP'den tüm Adapazarlılara özür mesajı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin, Adapazarı Merkez'de uygulamaya soktuğu trafik düzenlemesi sonucunda oluşan olumsuzluklar nedeniyle, MHP Büyükşehir Belediyesi Meclis Gurup Başkanvekili Metin Özden, bir özür mesajı yayınladı.
2 Kasım 2011 Çarşamba 13:58

Arsa dişleme işinde varlardı ama başka yerde yoklardı

CHP Grupbaşkanvekili Muharrem İnce Sakarya'da konuştu: Arsa dişleme işinde varlardı ama başka yerde yoklardı
25 Mayıs 2011 Çarşamba 08:28

AK Parti Grup Başkanvekili Bozdağ Sakarya'da

AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ, "Her ne kadar birileri Ankara'da karanlık mahfillerde Türkiye'nin demokrasisine, Türkiye'deki hukuka, Türkiye'deki siyasete, Türkiye'deki yönetime ayar vermek için uğraşsalar da boşa uğraşıyorlar.
5 Mart 2011 Cumartesi 03:47

AKP'Lİ VEKİLLER YEREL KÜLTÜR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Recep Yıldırım, Hasan Ali Çelik, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Osman Aydın, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı. Mutlu Işıksu ve beraberindeki yöneticiler....
12 Ağustos 2010 Perşembe 18:23

Dişli İddialarla ilgili açıklama yaptı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli, partisinin Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ ile TBMM’de düzenlediği basın toplantısında, CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu’nun gündeme getirdiği
16 Ağustos 2008 Cumartesi 23:59

Dişli ile ilgili yeni iddialar

CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, Ticaret Sicil Gazetesi kayıtlarına göre AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli'nin hiçbir dönemde Akademi Ofset A.Ş.'nin ortakları arasında yer almadığını belirtti.
15 Ağustos 2008 Cuma 06:56

Dişli,Belgeyi Yalanladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu'nun "rüşvetin belgesi" diyerek kamuoyuna duyurduğu belgenin gerçek olmadığını açıkladı.
12 Ağustos 2008 Salı 11:15

Sakaryaspor'da moraller yerine geldi

Turkcell Süper Ligi takımlarından Sakaryaspor'un Başkanvekili Rıdvan Duran, Beşiktaş karşılaşmasından alınan 1 puanın, takım için büyük moral olduğunu söyledi.
30 Ekim 2006 Pazartesi 05:55

Seri Cinayetler Meclis Gündeminde

CHP Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Kemal Anadol, 7 kişiyi öldüren iki kişinin hiçbir kontrol noktasına takılmadan 1944 kilometre yol katetmelerinde kimlerin ihmali ya da sorumluluğu olduğunu sordu.
26 Ekim 2006 Perşembe 06:31

Mehmetçiğe çelik yelek kampanyası

TBMM eski Başkanvekili Uluç Gürkan, "PKK ile mücadelede bütün askerlerimiz çelik yeleklerle donatılmalı, görev güzergahları asfaltlanmalı" kampanyası başlattı.
24 Eylül 2006 Pazar 03:47

Taksitle kombine bilet alabilirsiniz

Sakaryaspor Kulübü Başkanvekili ve Basın Sözcüsü Rıdvan Duran, Yeşil-siyahlı taraftarları kombine bilet almaya çağırdı.
10 Ağustos 2006 Perşembe 08:50

Yargıtay Erdoğan'ı Üzdü

Yargıtay 4. Hukuk Dairesi, CHP Grup Başkanvekili Haluk Koç'un, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a 10 bin YTL manevi tazminat ödemesine ilişkin yerel mahkeme kararını bozdu.
27 Nisan 2006 Perşembe 20:35

CHP'li Ali Topuz'dan İlginç Benzetme

Arınç oldu BÜLENDİNECAD CHP Grup Başkanvekili Ali Topuz, TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın dünkü açıklamalarına tepki gösterirken, Arınç'ın İran Cumhurbaşkanı Ahmedinecad'a benzeme gibi bir arzusu olduğunu savundu.
24 Nisan 2006 Pazartesi 12:34

Şehitliğin yapımı sürüyor

Sakarya Valisi Nuri Okutan, Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ömer Yazıcı ve 1. Piyade Tugay Komutanı Tuğgenaral Enver Topuz, Serdivan'da yapımı sürdürülen şehitlik alanında incelemelerde bulundu.
11 Nisan 2006 Salı 11:11

Ses Getireceğiz

Sakarya Yerel Kültür Derneği Yönetimi Başkan Canip KAYA, Başkanvekili Mustafa KAYTAZ, Üyeleri temsilen Orhan EKİNCİ, Orhan YILGENCİ, Baha KÖKCÜ ile birlikte hergün yeni projelerini anlatmak üzere başta Sakarya Valiliği başta olmak
26 Ocak 2006 Perşembe 23:14

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1975 Soyuz 19 Baykonur Uzay Üssü'nden havalandı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
Gökhan
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free