hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Otopark zorunluluğu erteleniyor PEKİ BİZİM STADIMIZI, NEDEN SATTINIZ! İlk Yılda Bukadar, Teşekkürler Büyükşehir Basket “Yeni sisteme katkı sağlayacağız” Sakarya’ya hizmet gönül işidir Afjet Afyonspor Play Off Final maçı biletleri hakkında Erenler Park Yaşam Sitesinde Komşuluk İftarı Şampiyonların Okuluna Ziyaret ADAŞEN OTOMOTİV SUZUKİ ile SAKARYA'yı ŞEN'lendirdi, Büyükşehir’e yüzmede 4 madalya birden
Otopark zorunluluğu erteleniyor
Otopark zorunluluğu erteleniyor
 
PEKİ BİZİM STADIMIZI, NEDEN SATTINIZ!
PEKİ BİZİM STADIMIZI, NEDEN SATTINIZ!
 
Afjet Afyonspor Play Off Final maçı biletleri hakkında
Afjet Afyonspor Play Off Final maçı biletleri hakkında
 
ADAŞEN OTOMOTİV  SUZUKİ ile SAKARYA'yı ŞEN'lendirdi,
ADAŞEN OTOMOTİV SUZUKİ ile SAKARYA'yı ŞEN'lendirdi,

başbakan haberleri

Su kalitesi standartların çok üzerinde

Başbakan Başdanışmanı Prof. Dr. Lütfi Akça ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş,
30 Ekim 2017 Pazartesi 00:58

ALTIN TAHVİLİ'NE SAKARYA İŞ DÜNYASI İLGİ GÖSTERECEKTİR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından ülkemizdeki yastık altındaki altınların ekonomiye kazandırılması amacıyla ilk defa Altın Tahvili ve Altına Dayalı Kira Sertifikası adı altında çıkarılan iki yeni ürün hakkında değerlendirmelerde bulundu.
21 Ekim 2017 Cumartesi 06:24

“MİT’İ, 2019’U BEKLEMEDEN BAŞBAKANLIK’TAN ALMANIN GEREKÇESİ NEDİR?”

TBMM İSTİHBARAT KOMİSYONU’NUN CHP’Lİ ÜYELERİ SORDU: “MİT’İ, 2019’U BEKLEMEDEN BAŞBAKANLIK’TAN ALMANIN GEREKÇESİ NEDİR?”
25 Ağustos 2017 Cuma 23:42

KORKMAZ BAŞBAKANLIK İFTARINDA DAVETLİYDİ

Başbakan Yıldırım’ın iş camiasının etkin sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ile bir araya geldiği programda Sakarya’dan Gökhan Korkmaz’da davetliler arasındaydı.
14 Haziran 2017 Çarşamba 23:52

ÖZKOÇ: “KOCAELİ’NDEKİ EMEKLİYE KONUT VAR, SAKARYA’YA YOK. NEDEN?”

CHP Sakarya Milletvekili, Genel Başkan Başdanışmanı Engin Özkoç, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) yürüttüğü Emekli Projesi’ne, Sakarya’nın dahil edilmemesine tepki gösterdi.
12 Nisan 2017 Çarşamba 04:21

SAKARYAGİAD BAŞBAKAN İLE BULUŞTU

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu üyesi 400’e yakın iş adamı Başbakan Binali Yıldırım’ın davetlisi olarak Çankaya Köşküne çağrıldı. Davetliler arasında Sakaryagiad başkanı Gökhan Korkmaz ve üyeleri de vardı.
4 Ocak 2017 Çarşamba 00:44

Büyükşehir’in projesine Başbakan ödül verecek

Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Katlı Otopark Projesi, açılışını Başbakan Binali Yıldırım’ın yapacağı ‘TRANSIST - 9. Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’nda 1’incilik ödülüne layık görüldü.
1 Aralık 2016 Perşembe 01:23

SÖĞÜTLÜ BELEDİYE PERSONELİ ETİK KÜLTÜRÜ SEMİNERİNDE

Başbakanlık Kamu Görevlileri Etik Kurulu tarafından görevlendirilen uzman eğitimci tarafından Söğütlü Belediyesi çalışan personele yönelik Kamu Yönetiminde Etik ve Etik Davranışlar İlkeleri Semineri düzenlendi.
26 Ekim 2016 Çarşamba 04:05

Kredi borcu olan esnaf nefes alacak

SESOB Başkanı Hasan Alişan, Başbakan Binali Yıldırım’ın esnaf ve sanatkarların kredi kefalet kooperatiflerinden aldıkları kredilerin gecikme faizlerinin silinmesi yönündeki açıklamasının, esnaf ve sanatkar camiasını rahatlattığını söyledi.
30 Haziran 2016 Perşembe 02:00

Davutoğlu’na Taraklı’dan Büyük Sevgi…

Göynük İlçesi’n de Akşemseddin Hazretleri türbesini ziyarete gelen Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’na AK Parti Taraklı İlçe Teşkilatı büyük ilgi gösterdi.
30 Mayıs 2016 Pazartesi 00:31

SAܒNÜN İKİ PROJESİ DAHA ONAYLANDI

Sakarya Üniversitesi’nin, “Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanlığı Hibe Programı” kapsamında iki projesi daha onaylandı.
7 Nisan 2016 Perşembe 18:24

MİLLETVEKİLİ ÜSTÜN'DEN TAŞERON İŞÇİ AÇIKLAMASI

AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun taşeron işçilere yönelik verdiği müjdenin ardından açıklamalarda bulundu.
22 Mart 2016 Salı 20:30

SAKARYA’DA CUMHURBAŞKANI’NA HAKARET EDEN ŞAHIS TUTUKLANDI

Sakarya’da sosyal medya hesabından bölücü terör örgütü propagandası yapan ve Cumhurbaşkanı ile Başbakanı'na hakaret eden şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
16 Mart 2016 Çarşamba 18:47

ANKARA’DAKİ PATLAMA SONRASI DUYGULARINI MEKTUBA DÖKTÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlık döneminde kendisine yazdığı mektuplarla sık sık gündeme gelen Ekinli köyü sakinlerinden 78 yaşındaki Adem Okur, Ankara’da yaşanan hain saldırı sonrasında duygularını mektuba döktü.
22 Şubat 2016 Pazartesi 19:47

ARINÇ, KAMUDA İSRAFI ÖNLEMENİN YOLLARINI ANLATTI

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Sakarya Üniversitesi’nde kamu kurumlarında israfı önlemenin yollarını anlattı.
19 Aralık 2015 Cumartesi 01:27

ARINÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

Bir dizi programa katılmak üzere Sakarya’ya gelen eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile bir araya geldi.
19 Aralık 2015 Cumartesi 01:15

BAŞKAN TOÇOĞLU, 2016 EYLEM PLANIN AÇIKLANDIĞI TOPLANTIYA KATILDI

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 64. Hükümetin 2016 Yılı Eylem Planını açıkladığı geniş katılımlı toplantıda yerini aldı.
11 Aralık 2015 Cuma 20:29

ÖZKOÇ, BAŞBAKAN’A SORDU: “AKİT TV, BU CÜRRETİ NEREDEN BULUYOR?”‏

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, AKİT TV’nin Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümüyle ilgili “Zulüm 1938’de son buldu” başlıklı yayını hakkında Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan yanıt istedi: “Bu kanal, bu cüreti ve gücü nereden alıyor”
11 Kasım 2015 Çarşamba 21:06

Ada Treni İçin Sondaj Çalışmaları Başladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından şehre müjdesi verilen ve Adapazarı Treni’ni yer altına alacak projede gelinen son noktayı açıkladı.
30 Ekim 2015 Cuma 21:15

Muhtarlar Dişli’ye teşekkür etti

AK Parti Milletvekili adayı, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Dış Ekonomik İlişkiler Danışmanı Şaban Dişli, İlhan Tan Tesisleri’nde bir araya geldiği Geyveli mahalle muhtarlarından partisine destek istedi.
10 Ekim 2015 Cumartesi 02:32

Almanya Kamuoyu Baskısını Hafifletiyor

Almanya Başbakanı Angela Merkel’in açıklamalarına atıf yapan Sakarya Üniversitesi Ortadoğu Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Kemal İnat, Almanya’nın kamuoyundan gelen baskıyı hafifletebilmek için sınırlarını açmış göründüğünü belirterek “Kamuoyu baskısına rağmen 800 bin mülteciyi kabul etmek gibi bir niyeti olmadığını” söyledi.
20 Eylül 2015 Pazar 02:26

Toçoğlu Tuğgeneral Saymaz'ı Ağırladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında gerçekleştirilen Yüksek Asgari Şura (YAŞ) Toplantısı sonrası emekliye ayrılan Garnizon Komutanı Tuğgeneral Bilgehan Saymaz’ı makamında ağırladı.
10 Ağustos 2015 Pazartesi 23:16

TARAKLI’DA TOKİ KURA ÇEKİMİ YAPILDI

Başbakanlık Toplu konut İdaresi (TOKİ) ile Taraklı Belediyesi işbirliğiyle Taraklı’nın Çiğdemlik mevkinde yapımı gerçekleştirilen 96 adet toplu konut için kura çekimi yapıldı.
21 Temmuz 2015 Salı 04:48

Kamu çalışanlarına Arife günü idari izin müjdesi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ramazan Bayramı'nın Arife gününde kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların yarım gün izinli sayılmasını ilişkin yazıyı imzaladı.
10 Temmuz 2015 Cuma 07:57

Muhtarlardan Tek Yürek, Tek Ses

Adapazarı merkeze bağlı Dernekkırı Bölgesindeki 18 Mahalle Muhtarı bir araya gelerek, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun geçtiğimiz hafta sonu Sakarya Mitinginde açıkladığı 1000 yataklı Şehir Hastanesinin, deprem sonrasında hizmet veren Dernekkırı Prefabriklerinin bulunduğu 1500 dönümlük arazide kurulmasını talep etti.
29 Mayıs 2015 Cuma 05:05

Başbakan Ahmet Davutoğlu Sakarya'da

Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Nerede bir zulüm ve adaletsizlik varsa orada Türkiye Cumhuriyeti devleti olacak’’ dedi.
23 Mayıs 2015 Cumartesi 23:52

SAKARYA'DA BAŞBAKAN ALARMI

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Sakarya'da yapacağı mitingde bin 700 polis görev yapacak.
22 Mayıs 2015 Cuma 22:13

KKTC Cumhurbaşkanına İlk Ziyaret Sakarya’dan

KKTC’nin yeni cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’ya Türkiye’den ilk STK ziyaretini Sakarya Yerel Kültür Derneği yönetimi gerçekleştirdi. SYKD Yönetimi Kuzey Kıbrıs gezisinde Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş’ı da ziyaret etti.
17 Mayıs 2015 Pazar 22:58

TÜRKİYE İŞ DÜNYASININ AZMİYLE YÜKSELECEK

SATSO, TOBB 71. Genel Kurulu’na Katıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun katılımlarıyla gerçekleştirilen TOBB 71. Olağan Genel Kurulu programlarına, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, TOBB SATSO delegeleri, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanları katıldı.
4 Mayıs 2015 Pazartesi 21:06

Hacıeyüpoğlu: “AK Parti Karşıtlığı Sınır Tanımıyor”

Başbakan Davutoğlu’nun Bartın mitinginde bahsettiği CHP-HDP ittifakının karelerinin Sakarya’da gün yüzüne çıktığını belirten Milletvekili adayı Hacıeyüpoğlu, “AK Parti karşıtlığı sınır tanımıyor. 1 Mayıs mitinginde Sakarya Kent Meydanı’nda çekilen fotoğraf, CHP-HDP kaynaşmasını gösteriyor” dedi.
3 Mayıs 2015 Pazar 02:15

Yerli Oto'ya Hazırız

1 ilin sorunları ve çözüm önerilerinin değerlendirildiği 8. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Bakanların katılımlarıyla TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleştirildi.
9 Nisan 2015 Perşembe 19:35

Rektör Elmas’tan “Katlamalı Harç kalktı” müjdesi!

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç üniversite öğrencilerinden alınan “katlamalı harc”ın kalktığını açıkladı.
12 Şubat 2015 Perşembe 22:44

Müezzinoğlu'nun İlk Durağı Toyotasa Hastanesi Oldu

Bakan Müezzinoğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Sakarya programı öncesinde hastane ziyareti gerçekleştirdi.
7 Şubat 2015 Cumartesi 21:48

Başbakan Davutoğlu Hakan Fidan'ın İstifasını Değerlendirdi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Sakarya Valiliği’nde gerçekleştirdiği basın toplantısında MİT Başkanı Hakan Fidan’ın görevinden istifa etmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
7 Şubat 2015 Cumartesi 21:45

İhanet Çeteleri Yeni Oyunlar İçin Harekete Geçti

AK Parti Sakarya 5. Olağan İl Kongresi’ne katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Dünya, 28 Şubat’tan çıkan ülkemizin yükselişini konuşunca ihanet şebekeleri yeni oyunlar kurmaya başladı" dedi.
7 Şubat 2015 Cumartesi 21:41

Başbakan Davutoğlu: "Bir Daha Bu Millet Parya Muamelesi Görmeyecek"

AK Parti Sakarya 5. Olağan İl Kongresi’ne katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bir daha bu millet parya muamelesi görmeyecek" dedi.
7 Şubat 2015 Cumartesi 21:38

Başbakan Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu Sakarya'ya geliyor

Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Ak Parti Sakarya İl Kongresine katılmak üzere Cumartesi günü saat 11'de Sakarya'da olacak.
7 Şubat 2015 Cumartesi 03:58

78 Yaşındaki Adem Amca Bu Sefer Başbakan Davutoğlu'na Mektup Yazdı

78 yaşındaki Adem Okur, AK Parti Sakarya il kongresine katılmak üzere Sakarya’ya gelecek olan Başbakan Ahmet Davutoğlu’na mektup yazdı.
6 Şubat 2015 Cuma 20:15

Uncuoğlu; ‘'büyük Bir Demokrasi Şenliği Yaşayacağız''

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımlarıyla 7 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek AK Parti 5. Olağan İl Kongresi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
6 Şubat 2015 Cuma 01:10

Başkan Toçoğlu'dan Fevzi Kılıç Yorumu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından AK Parti Sakarya İl Başkanı Adayı olarak açıklanan Fevzi Kılıç’ı makamında ağırladı.
31 Ocak 2015 Cumartesi 01:40

Fevzi Kılıç'tan İlk Ziyaret Erenler'e

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun belirlediği AK Parti yeni Sakarya İl Başkanı adayı Fevzi Kılıç, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti.
31 Ocak 2015 Cumartesi 01:36

Prof. Dr. Osman Öztürk vefat etti

Başbakanlık Başmüşaviri, Yüksek Öğretim Kurulu üyesi ve Sakarya Üniversitesi eski öğretim üyesi Prof. Dr. Osman Öztürk, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
2 Aralık 2014 Salı 06:17

Sakaryalı Öğretmenlerin Gurur Haftası

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Sakarya’yı temsilen Ankara’ya giden Öğretmenler Mehmet Sarı ve Zeliyha Çelik, Başkentte Cumhurbaşkanı, TBMM Başkanı, Başbakan ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından en üst düzeyde karşılanarak gurur dolu bir hafta yaşadılar.
1 Aralık 2014 Pazartesi 05:59

Kral Abdullah, Kerry ve Netanyahu ile görüştü

Uuml;rdün Kralı Abdullah, ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ve İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'yu kabul etti.
14 Kasım 2014 Cuma 04:40

Kerry, Abdullah, Netanyahu bir arada!

Ürdün Kralı Abdullah, ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ve İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahuyu kabul etti.
14 Kasım 2014 Cuma 04:36

Çiçek ve Arınç KKTCye gidiyor

TBMM Başkanı Çiçek ile Başbakan Yardımcısı Arınç, KKTC’nin Kuruluş Yıldönümü kutlamalarına katılmak için KKTCye gidiyor.
14 Kasım 2014 Cuma 02:36

Davutoğlu Avustralyaya geldi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Avustralyanın Brisbane kentine özel uçak "TUR" ile TSİ 17.50de geldi.
14 Kasım 2014 Cuma 01:18

Bakan Yılmaz?dan bedelli askerlik açıklaması

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, bedelli askerlikle ilgili olarak, ?Sayın Başbakanımız karar verecek? dedi.
14 Kasım 2014 Cuma 00:54

İsrail Başbakanı Netanyahu Ürdünde

Ürdün Kralı Abdullah, İsrail Başbakanı Netanyahuyu kabul etti
14 Kasım 2014 Cuma 00:42

Dev Proje Başlamadan İkinci Kez Durdu

1 Aralık 2013 tarihinde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu?nun katılımıyla temeli atılan 558 yataklı Manisa şehir hastanesinin yapımı ikinci kez başlamadan durdu. Daha önce proje değişikliği nedeniyle dur
13 Kasım 2014 Perşembe 22:12

Rusya 50 yıl aradan sonra Myanmar’da

Rusya Başbakanı Dmitri Medvedevin Myanmarı ziyaret etmesiyle birlikte 50 sonra bir ilk gerçekleşti.
13 Kasım 2014 Perşembe 20:40

Başbakan kulaklığı taktı şikayet dinledi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti İletişim Merkezine giderek bazı vatandaşların telefonlarına cevap verdi.
13 Kasım 2014 Perşembe 20:22

Hindistan Başbakanı, Rus mevkidaşı ile görüştü

Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Myanmar’da Rusya Başbakanı Dmitry Medvedev ile bir araya geldi.
13 Kasım 2014 Perşembe 17:16

Hakan Fidanın müthiş özverisi sorunu çözdü

Türkiyenin uzun süredir gündemini meşgul eden çözüm süreci meselesi son günlerde durma noktasına gelmişti ama kriz son anda aşıldı.
13 Kasım 2014 Perşembe 13:38

Demirtaş: Kirli güçlerin ahlaksız yöntemi

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan’dan sonra HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş da 6-7 Ekim olayları konusunda net konuştu.
13 Kasım 2014 Perşembe 13:28

Başbakan Yardımcılığı ve 4 bakanlığa atama!

Başbakan Yardımcılığı ve dört bakanlığa ait atama kararları Resmi Gazetede yayımlandı.
13 Kasım 2014 Perşembe 10:36

Uyuşturucuyla mücadele konusunda Başbakanlık Genelgesi yayımlandı

Genelgeden: - "Yürütülecek çalışmaların temel amacı, uyuşturucu maddelere erişimin engellenmesi, bu maddelerin arz ve talebinin ortadan kaldırılması, bağımlılara tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerinin kaliteli bir şekilde sunularak topluma yeniden kazandırılmaları olarak belirlenmiştir"
13 Kasım 2014 Perşembe 10:10

Ak Partili Sait?ten Balkanlar?da Soydaş Diplomasisi

Başbakan Ahmet Davutoğlu?nun 5-6 Aralık tarihlerinde yapacağı Yunanistan ziyareti öncesinde AK Parti İzmir milletvekili ve Dışişleri komisyon üyesi Rifat Sait, bir dizi temaslarda bulunmak için gittiği Yunanistan ve Bulgaristan?da soydaşlarla
13 Kasım 2014 Perşembe 09:20

Başbakan Davutoğlu Avustralyaya gitti

Davutoğlu'nu, Esenboğa Havalimanı'ndan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve diğer ilgililer uğurladı.
13 Kasım 2014 Perşembe 08:05

Kobani eylemlerinde vahşice öldürülen genç

Başbakan Davutoğlu, Diyarbakırda Kurban Bayramında ihtiyaç sahiplerine kurban dağıtırken vahşice öldürülen ve bir erkek çocuğu dünyaya gelen Hasan Gökgözün babasını arayarak hem başsağlığı hem de gözaydınlığı diledi
13 Kasım 2014 Perşembe 05:18

?Çözüm sürecine bağlılığın teyit edilmesi olumludur?

Başbakan Ahmet Davutoğlu, HDP?li vekillerin bu gün yaptığı çözüm süreci açıklamalarına ilişkin ?Çözüm sürecine bağlılığın teyit edilmesi olumludur? dedi.
13 Kasım 2014 Perşembe 05:12

Yunanistan İsrail ve Güney Kıbrıs Rum Yönetiminden üçlü zirve

Yunanistan Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Venizelos: "Üçlü zirve için hazırlık yapıyoruz, yıl sonuna kadar gerçekleşebilir"
13 Kasım 2014 Perşembe 04:36

Davutoğlundan HDPnin açıklamasına ilk yorum

Başbakan Davutoğlu, HDP heyetinin Çözüm Sürecine yönelik açıklamalarına ilişkin, önemli açıklamalarda bulundu.
13 Kasım 2014 Perşembe 04:18

Akdoğandan Çözüm Süreci açıklaması

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Çözüm süreci kararlılıkla devam ettirilecektir" dedi.
13 Kasım 2014 Perşembe 03:58

Irakta 26 komutan görevden alındı

Irak Başbakanı Haydar el-İbadinin, eski Başbakan Nuri el-Maliki döneminde önemli görevlerde bulunan 26 komutanı görevden aldığı bildirildi
13 Kasım 2014 Perşembe 03:30

Ganuuşi, Mursiyi gördü geri çekildi

Başbakan Eski Yardımcısı, Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, adım adım demokrasi inşa eden ülke Tunusu yazdı
12 Kasım 2014 Çarşamba 23:36

CHP?li Koç?tan yeni işgüvenliği paketi yorumu

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Başbakan Davutoğlu tarafından açıklanan yeni iş güvenliği paketine ilişkin, açıklamalarda bulundu.
12 Kasım 2014 Çarşamba 23:24

Yönetmeliğin adını bile değiştirdiler. ?İş güvenliği?

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Başbakan Davutoğlu tarafından açıklanan yeni iş güvenliği paketine ilişkin, ?Yönetmeliğin adını bile değiştirdiler. ?İş güvenliği?, ?işçi ve çalışma güvenliği? değil.
12 Kasım 2014 Çarşamba 23:16

Tavşanlılı İl Genel Meclisi Üyeleri Başbakan?la Buluştu

Tavşanlılı İl Genel Meclisi üyeleri AK Parti?nin Gurup Toplantısı?nı Ankara?da izledi. Toplantı salonunda ki coşkuya ortak olan Meclis Üyeleri Başbakan Ahmet Davutoğlu?nu ayakta alkışladı.AK Parti Grup Toplantısı?nda Başbakan Ahmet Davut
12 Kasım 2014 Çarşamba 20:46

CHP’den iş güvenliği paketine ilk yorum

CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı yeni iş güvenliği paketini değerlendirdi.
12 Kasım 2014 Çarşamba 20:05

İşte Başbakanın bugün açıklayacağı paket!

Başbakan Davutoğlu’nun bugün açıklayacağı paketten kaza yapmayan işverene destek çıkacak. Cezalar artacak, çalışana da ceza yolda
12 Kasım 2014 Çarşamba 14:30

Yunanistandan Türkiye açıklaması

Yunanistan Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Evangelos Venizelos, Türkiye ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
12 Kasım 2014 Çarşamba 09:56

Başbakan Davutoğlu: ?bursa Bizim Model Şehrimizdir?

Bursa?da Cuma günü 720 milyon TL?lik 21 yatırımı hizmete sunan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bursalıların gösterdiği yoğun ilgiyi, meclis kürsüsünden partililerle paylaştı. AK Parti Grup Toplantısı?ndaki konuşmasında Bursa ve Bursa ziyaretine önem
12 Kasım 2014 Çarşamba 07:42

Türkiyenin desteğine övgü

Filistin Başbakanı Rami el-Hamdallah, Türkiyenin Filistin halkı ve ulusal uzlaşı hükümetine sağladığı desteği övdü.
12 Kasım 2014 Çarşamba 05:44

Kritik çözüm süreci toplantısı sona erdi!

Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında gerçekleştirilen Çözüm Süreci Kurulu Toplantısı sona erdi.
12 Kasım 2014 Çarşamba 05:40

Netanyahudan Kudüs için şok açıklama!

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, "uluslararası camia, başkentimizde inşa ettiğimiz her balkon için bizi kınıyor" dedi.
12 Kasım 2014 Çarşamba 05:22

Somalı Çocuklara Anlamlı Destek

Türkiye Cumhuriyeti, Başbakanlık GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı?nın inisiyatifiyle, GAP-Cheetos Çocuk Gelişim Merkezleri projesini sürdüren PepsiCo Türkiye, GAP Bölgesi dışındaki ilk merkezini Soma?da açtı.Başta 13 Mayıs?ta Soma?d
12 Kasım 2014 Çarşamba 03:04

Kritik Çözüm Süreci Kurulu Toplantısı başladı!

Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığındaki Çözüm Süreci Kurulu Toplantısı başladı.
12 Kasım 2014 Çarşamba 01:58

Gazi ve şehit yakınlarıyla bir araya geldi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, İzmir Gazi ve Şehit Yakınları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleriyle bir araya geldi.
12 Kasım 2014 Çarşamba 01:28

İzmir?in Ak Gençler?i Ankara?ya Çıkarma Yaptı

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları, İlçe Başkanları ve üniversite temsilcileriyle birlikte Ankara?ya çıkarma yaptı. AK Parti grup toplantısına katılan Gençlik Kolları üyeleri toplantının ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu?yla görüştü.Ziyar
12 Kasım 2014 Çarşamba 00:44

Rum basınından Davutoğlu yorumu

Başbakan Ahmet Davutoğlu?nun, 5-6 Aralık tarihinde Türkiye-Yunanistan Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi?nin 3. Toplantısı kapsamında Atina?ya gideceği haberine ilişkin Rum basından çeşitli yorumlara yer verildi.
11 Kasım 2014 Salı 23:55

Başbakan Ahmet Davutoğlu: Zulümde seçicilik yapıyorlar

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Ortak özellik zulümde seçicilik gerek Kılıçdaroğlu gerek Bahçeli gerekse Demirtaş ve HDP zulümde seçicilik yapıyorlar" dedi.
11 Kasım 2014 Salı 22:22

Dünya ekonomisinin direksiyonunun Türkiye?de olacak

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiyenin 1 Aralık?tan itibaren G 20de dönem başkanlığını üstleneceğini belirterek, önümüzdeki bir yıl dünya ekonomisinin direksiyonunun Türkiye?de olacağını söyledi.
11 Kasım 2014 Salı 20:34

Önümüzdeki bir yıl dünya ekonomisinin direksiyonunun Türkiye?de olacak

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiyenin 1 Aralık?tan itibaren G 20de dönem başkanlığını üstleneceğini belirterek, önümüzdeki bir yıl dünya ekonomisinin direksiyonunun Türkiye?de olacağını söyledi.
11 Kasım 2014 Salı 20:18

Başbakan Davutoğlunun grup konuşması

Başbakan Ahmet Davutoğlu grup toplantısında partililere sesleniyor.
11 Kasım 2014 Salı 19:06

Arınç: O teşkilat yeniden yapılandırılacak!

Bülent Arınç, hükümetin emniyet teşkilatında yeni bir düzenlemeye gittiğini açıkladı.
11 Kasım 2014 Salı 14:10

Sare Davutoğlu G.Antepte kız yurdu açtı

Başbakan Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu, Mustafa Eruslu tarafından yaptırılan Bülbülzade Eruslu Kız Öğrenci Yurdu’nun açılışını yaptı.
11 Kasım 2014 Salı 06:00

Sare Davutoğlu Gaziantep?te Kız Yurdu Açtı

Başbakan Ahmet Davutoğlu?nun eşi Sare Davutoğlu, Gaziantep?te Mustafa Eruslu tarafından yaptırılan Bülbülzade Eruslu Kız Öğrenci Yurdu?nun açılışını yaptı.Güneykent Mahallesi?nde bulunan 160 kişilik kız öğrenci yurdu açılışına katılan Sa
11 Kasım 2014 Salı 04:34

Barzaniden Irak Hükümetine tepki

Irak Bölgesel Yönetimi Başbakanı Barzani, Bağdat Merkezi hükümetine verilen maaşlarla ilgili tepki gösterdi.
11 Kasım 2014 Salı 04:18

Sırbistan ile Arnavutluk arasında protokol krizi

Sırbistan Başbakanı Vuçiç ile Arnavutluk Başbakanı Edi Rama arasındaki ikili görüşmenin ardından düzenlen basın toplantısında büyük kriz...
11 Kasım 2014 Salı 00:00

İki lider zoraki el sıkıştı

Çin Devlet Başkanı Xi Jinping ve Japonya Başbakanı Shinzo Abe sıkışarak aralarındaki ilişkide buzları çözebilecek potansiyel adımı attılar.
10 Kasım 2014 Pazartesi 21:22

Hiçbir güç, milli hakimiyetin ve egemenliğin üstünde olmayacaktır

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bundan sonra hiçbir güç, milli hakimiyetin ve egemenliğin üstünde olmayacaktır. Nihai karar sadece milletin tercihleriyle şekillenecektir. 2014 yılında halkımızın doğrudan Cumhurbaşkanını seçmesiyle bu ilke taçlanmıştır. Bundan sonra da tarihin her kritik evresinde ve istikbale doğru yürürken bu ilkeye sadakatle bağlı kalınacaktır? dedi.
10 Kasım 2014 Pazartesi 20:19

Alevi derneğine hükümetten anlamlı jest

Hacı Bektaş Veli Kültür Derneği, “kamu yararına çalışan dernekler” statüsüne alındı. Bu tür dernekler, çeşitli vergilerden muaf tutuluyor.
10 Kasım 2014 Pazartesi 19:07

Genç yaşta ekonominin dümenine ortak oldu

24ünde siyasete atıldı, 32sinde çok kritik bir görev aldı. Ekonominin çiçeği burnundaki genel başkan yardımcısı gelişmeleri değerlendirdi.
10 Kasım 2014 Pazartesi 16:58

Yılmaz, Davutoğlundan sözü aldı

Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısına katılan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Başbakanndan destek sözü aldı.
10 Kasım 2014 Pazartesi 15:26

Davutoğlunun ilkokuldaki lakabı şaşırttı

Başbakan Ahmet Davutoğlu dün partisinin Bahçelievler İlçe kongresinde yaptığı konuşmada ilkokul hatırasını partililerle paylaştı.
10 Kasım 2014 Pazartesi 14:48

Bakan Ala: "17-25 Aralık Operasyonları ?one Mınute?tan Sonra Hazırlandı"

İçişleri Bakanı Efkan Ala, 17-25 Aralık operasyonlarının o dönemde Başbakan olan Erdoğan?ın Davos?ta yaptığı ?one minute? çıkışının ardından hazırlandığını söyledi.Esenyurt AK Parti İlçe Teşkilatı Olağan Kongresi, Esenyurt Kültür Merkezi
10 Kasım 2014 Pazartesi 07:16

Davutoğlu İstanbul Kart?ını Bastı Metroya Bindi

Aksaray-Yenikapı metro hattının açılışını yaparak, metronun ilk seferini gerçekleştiren Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul Kart?ını kullanarak metro istasyonuna giriş yaptı.13 ilçeyi Marmaray?la birleştiren Aksaray-Yenikapı metro hattı,
10 Kasım 2014 Pazartesi 04:06

Davutoğlu Ankara İl Başkanlığını ziyaret etti

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Ankara İl Başkanlığını ziyaret etti.
10 Kasım 2014 Pazartesi 01:58

Hastanelerden ücret alınıyor sitemlerine Arınç?tan sert tepki

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, vatandaşların hastanelerden para alınmasına ilişkin sitemlerine, ?Gözümüze dizimize durmasın. 70 katrilyon veriyoruz. Ne olur sen de 5 lira, 10 lira, 15 lira veriver yahu. Şu kadar güzelliğin içinde senin de bir sadaka kabininden yardımın olsun be kardeşim? diye tepki gösterdi.
10 Kasım 2014 Pazartesi 00:53

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
ibo
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
2005 Azeri petrolünü Türkiye üzerinden dünya pazarına ulaştırması amaçlanan Bakü-Tiflis-Ceyhan (BTC) boru hattına ilk petrol verildi.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
Gökhan
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free