hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Katlı Kavşak için ulaşım alternatif güzergâhlardan sağlanacak Bisiklet Vadisi’nde sürüş eğitimleri başladı SEDAŞ’TA BABALAR DİPLOMA ALDI Çalışan Aileler ve Çocukları KEDİ KÖPEKLERDE KISIRLAŞTIRMA ZAMANI!!!! Osmanbey’de Tarihe Işık Tutan Sergi Sakaryalı yerel firmalar ulusal alışveriş platformuna giriyor Sakaryaspor:3 Manisaspor:2 Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı CHP Serdivan'da salona sığmadı
Katlı Kavşak için ulaşım alternatif güzergâhlardan sağlanacak
Katlı Kavşak için ulaşım alternatif güzergâhlardan sağlanacak
 
Sakaryalı yerel firmalar ulusal alışveriş platformuna giriyor
Sakaryalı yerel firmalar ulusal alışveriş platformuna giriyor
 
Sakaryaspor:3 Manisaspor:2
Sakaryaspor:3 Manisaspor:2
 
Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı
Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı

ayşenur haberleri

SAKARYA’NIN 2015-2020 TARIM VİZYONU HAZIRLANIYOR

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam başkanlığında AK Parti Sakarya milletvekilleri ve AK Parti Sakarya il Başkanı Fevzi Kılıç, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile Sakarya tarımının geleceğini görüştü.
14 Ağustos 2015 Cuma 23:08

Rektör Elmas Bakan Ayşenur İslam'ı Ziyaret Etti

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ı ziyaret etti.
10 Ağustos 2015 Pazartesi 22:08

Bakan Ayşenur İslam Sakarya Protokolü İle Bayramlaştı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam, Sakarya’da düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.
18 Temmuz 2015 Cumartesi 16:06

BAKAN İSLAM OYUNU KULLANDI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam, Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde bulunan Ahmet Akkoç İlkokulu'nda oyunu kullandı.
7 Haziran 2015 Pazar 21:00

Saadetten Ayşenur İslam'a çağrı‏

Çillioğlu:Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Ayşenur İslam’a çağrımızdır.
7 Haziran 2015 Pazar 02:40

ASIRLIK ÇINARA BAKANLI PROGRAM

Erenler Belediyesi tarafından Hafız Hasan Hoca için düzenlenen 10. Şükran programına Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’da katıldı.
7 Haziran 2015 Pazar 02:22

BAKAN İSLAM: “EKONOMİNİN BÜYÜMEYE DEVAM ETMESİ İÇİN İSTİKRAR ŞART”

Sakarya’da iş adamları ile bir araya gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Türkiye’de ekonominin süratle büyümeye devam etmesi için en önemli şartın istikrarın devamı olduğunu söyledi.
4 Haziran 2015 Perşembe 03:17

BAKAN İSLAM ARİFİYE İLÇESİNİ GEZDİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Arifiye ilçesini gezdi
4 Haziran 2015 Perşembe 03:00

BAKAN İSLAM, YEŞİLAY’IN ‘BAĞIMLILIKLA MÜCADELE’ ETKİNLİĞİNE KATILDI

Yeşilay Sakarya Şubesinin bağımlılıkla mücadele etkinliğine katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Uyuşturucu alan insanın diğer canlılardan ayıran özelliği aklını arka cebine koymasıdır, kurtulmanın tek yolu hiç başlamamaktır” dedi.
1 Haziran 2015 Pazartesi 22:24

ANAYASA MAHKEMESİ'NİN İMAM NİKAHI İÇİN RESMİ NİKAH ŞARTINI KALDIRMASI

Anayasa Mahkemesi’nin imam nikahı kıymak için önce resmi nikah şartını kaldırması konusunda açıklamalarda bulunan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Bu karar 18 yaş altı çocukların evliliği ile ilgili bir karar değildir. Karışacağına dair bir şüphemiz olursa 15-20 gün sonra Parlamento açılıyor, gereken yasal alt zemin hazırlanır” dedi.
30 Mayıs 2015 Cumartesi 02:29

BAKAN İSLAM ROMAN GECESİNDE KONUŞTU:

Sakarya’da Roman vatandaşların katıldığı ‘Birlikte Daha Güçlüyüz’ programında konuşan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Türkiye’de 2009 yılından itibaren Roman devrimi yaşanıyor” dedi.
29 Mayıs 2015 Cuma 03:54

BALKAN WUSHU FEDERASYONUNDAN BAKAN İSLAM’A PLAKET

Balkan Wushu Federasyonu Başkanı Sadettin Çolak, 24-26 Nisan arasında Yunanistan’ın başkenti Atina’da düzenlenen Balkan Wushu Şampiyonasına katılan ülkelere verdiği destekten ötürü Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’a plaket verdi.
27 Mayıs 2015 Çarşamba 21:02

FERİZLİ OSB’DE 10 FABRİKANIN TEMELİ ATILDI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya’da Ferizli Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulacak 10 fabrikanın temel atma törenine katıldı.
26 Mayıs 2015 Salı 20:50

“YARINLARINI UNUTMA” ETKİNLİĞİ

Sigortacılığın geliştirilmesi, sigortacılık bilincinin oluşturulması amacıyla belirlenen “Sigortacılık Haftası” kapsamında düzenlenecek etkinlikler, bu yıl Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası önderliğinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam başta olmak üzere Sakarya Valiliği, Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sakarya Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilecek.
22 Mayıs 2015 Cuma 00:58

BAKAN İSLAM GAZETECİLERE BAKANLIK PROGRAMLARINI ANLATTI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, gazeteciler ile buluşarak bakanlık programlarını ve işleyişini anlattı. İslam, toplantıda Sakarya için ise iki müjdeyi açıkladı.
17 Mayıs 2015 Pazar 21:30

BAKAN İSLAM SOSYETE PAZARINI GEZDİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, sosyete pazarını gezdi. Pazarda vatandaşlarla bol bol sohbet eden İslam, hediye almayı da ihmal etmedi.
17 Mayıs 2015 Pazar 00:21

BAKAN İSLAM’DAN SERDİVAN’A YENİ KAYMAKAMLIK BİNASI MÜJDESİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Serdivan ilçesine yapılacak yeni kaymakamlık binasının 2016 yılında biteceğini söyledi.
17 Mayıs 2015 Pazar 00:16

BAKAN İSLAM OTOKAR FABRİKASINI GEZDİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya’da Otokar Fabrikasını ziyaret ederek, fabrika ve Milli Tank Altay Projesinin son durumu hakkında bilgi aldı.
15 Mayıs 2015 Cuma 01:21

BAKAN İSLAM '8. ULUSLARARASI ÖĞRENCİ BULUŞMASI'NA KATILDI

Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği tarafından gerçekleştirilecek olan 8. Uluslararası Öğrenci Buluşması, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam’ın katılımıyla gerçekleşti.
10 Mayıs 2015 Pazar 06:16

BAKAN İSLAM: "ÜNİVERSİTEMİZLE İFTİHAR EDİYORUZ"

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç Dr. Ayşenur İslam, "Sakarya Üniversitemizle hem yurtiçi hem de uluslararası çalışmalarından dolayı iftihar ediyoruz.
8 Mayıs 2015 Cuma 00:00

BAKAN İSLAM KENTSEL DÖNÜŞÜM TÖRENİNDE

Sakarya’nın Erenler ilçesinde 666 dönümü içeren Türkiye’nin en büyük alandaki Kentsel Dönüşüm Projesi’nin ilk etap temel atma töreni gerçekleştirildi. Törene katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AK Parti iktidarında yapılanları anlatarak, “Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.
7 Mayıs 2015 Perşembe 23:54

Geleneksel Koruyucu Aile Şenliği

Türkiye’de 4 binin üzerinde koruyucu aile olduğunu belirten Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Çocuklar bizim istikbalimiz, yarınımız, geleceğimiz. Çocuksuz bir toplumu da asla düşünmüyoruz” dedi.
7 Mayıs 2015 Perşembe 23:17

KORUYUCU AİLELER SAKARYA’DA BULUŞTU

Türkiye’de 4 binin üzerinde koruyucu aile olduğunu belirten Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Çocuklar bizim istikbalimiz, yarınımız, geleceğimiz. Çocuksuz bir toplumu da asla düşünmüyoruz” dedi.
7 Mayıs 2015 Perşembe 01:49

Bakan İslam Halk Pazarında

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya’da halk pazarına girdi. Pazarda vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan İslam, aldığı hediyelerde esnaf ile pazarlık yapmayı ihmal etmedi.
7 Mayıs 2015 Perşembe 01:30

YETİM, ÖKSÜZ VE MUHTAÇ ASKER ÇOCUKLARINA MAAŞ MÜJDESİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, doğum yapan annelere yardım sisteminin tamamlandığını, 15 Mayıs’tan itibaren başvuruların alınacağını açıkladı.
7 Mayıs 2015 Perşembe 01:21

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ’NİN TEMELİ ATILACAK

Erenler Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi 1. Etap Temel Atma Töreni, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam’ın katılımlarıyla 7 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.
5 Mayıs 2015 Salı 20:29

Bakan İslam: “Dürüst Namuslu İnsanların Yeniden Türkiye'nin İdaresinde Olması Gerekir”

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Birliği’ne (SESOB) bağlı esnaflar ile bir araya geldi. İslam, “Başımıza örülenlerle mücadele edebilmek için dürüst, namuslu insanların yeniden Türkiye’nin idaresinde olması gerekir” dedi.
3 Mayıs 2015 Pazar 01:13

Bakan İslam CHP'nin Seçim Vaatlerini Eleştirdi:

CHP’nin seçim vaatlerini eleştiren Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Ülkenin yönetimine talip olmak çalışma azmi gerektirir, akıl gerektirir, vizyon gerektirir, vicdan gerektirir, çalışkanlık gerektirir ve en önemlisi dürüstlük gerektirir. Yalan söylememek lazım. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar” dedi.
2 Mayıs 2015 Cumartesi 02:30

Bakan İslam Eşinden Şiddet Gören Kadının Çağrısına Cevap Verdi

5 yıldır eşinden şiddet gördüğü için Aile, Kadın, Çocuk, Engelli Danışma Hattı ‘Alo 183’ü arayan kadının çağrısına Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam cevap verdi.
30 Nisan 2015 Perşembe 23:35

Bakan İslam: “Türkiye'miz Son 13 Yılda Çağ Atladı”

Sakarya’da bir cam fabrikasının açılışına katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Türkiye’miz son 13 yılda çağ atladı, lig değiştirdi, bir alt ligden üst lige çıktı” dedi.
30 Nisan 2015 Perşembe 23:31

İslam: “Sakarya'nın Yıldızlarına Yetişemiyoruz”

Sakarya 2. OSB’de açılış ve temel atma törenine katılan, SATSO’da iş dünyası ile bir araya gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam, Sakarya’nın başarısına dikkat çekti.
30 Nisan 2015 Perşembe 23:11

Bakan İslam'dan ‘Aile Paketi' Açıklaması

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, komisyonda kabul edilen Aile Paketi kanun tasarısı hakkında açıklamalarda bulundu.
28 Mart 2015 Cumartesi 23:14

Bakan İslam Ve Hisarcıklıoğlu'ndan ‘Yerli Otomobil' Vurgusu

Sakarya’da ‘Sakarya’nın Yıldızları’ programına katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, “Yerli otomobil üretimini Sakarya’ya yakışır” dedi.
28 Mart 2015 Cumartesi 09:15

Aile Ve Politikalar Bakanı İslam Huzurevini Ziyaret Etti

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, ‘Yaşlılar Haftası’ kapsamında Hendek Melek Nişancı Huzurevi’ni ziyaret etti.
28 Mart 2015 Cumartesi 09:14

Aspb Danışma Hattı Merkezini Sakarya'da Açacak

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, “ Alo 183 ve 144” danışma hattı merkezini Sakarya’da açacak. Bakan Ayşenur İslam’ın talimatıyla gerçekleşen çalışmalar son aşamaya gelirken merkezin Yenikent Bölgesi’nde kurulacağı bildirildi.
22 Mart 2015 Pazar 21:37

Bakan İslam’a mecliste “protesto” şoku!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam’ın meclis genel kurulunda şiddete yönelik yaptığı konuşma, CHPli milletvekilleri tarafından protesto edildi. Cumhuriyet Halk Partisi’ne mensup milletvekilleri Bakan İslam’ın konuşması devam ederken, meclisi terk etti.
17 Şubat 2015 Salı 20:01

Ali İnci'den Bakan İslam'a Ziyaret

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayları Ali İnci, Çiğdem Erdoğan Atabek, Mustafa Ayhan, Hendek Belediye Meclis Üyeleri İrfan Püsküllü, Şenay Sakal ve AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ı ziyaret ettiler.
12 Şubat 2015 Perşembe 21:39

Bakan İslam:Sakarya’da değil tüm Türkiye’de şah mat yapacaklarını söyledi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam, 7 Haziran tarihinde yapılacak seçimlerde sadece Sakarya’da değil tüm Türkiye’de şah mat yapacaklarını söyledi.
7 Şubat 2015 Cumartesi 20:52

Sakaryalı Fındık Üreticilerine Destek Müjdesi

Sakarya’da fındık dikim ve destekleme alanı dışında kalan ilçeler, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın girişimleriyle kapsam içerisine alındı.
6 Şubat 2015 Cuma 19:19

Gazi ve yakınlarına Bakan İslam’dan “mektup” şoku!

Sosyal medyada Bakan Ayşenur İslam ve Bakan yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek ile Hükümet yetkililerini tweet yağmuruna tutan ve hak arayan gaziler ve yakınları, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam’dan gelen mektup ile adeta şok yaşadı.
4 Şubat 2015 Çarşamba 23:53

Bakan İslam'dan İş Adamlarına Çağrı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, iş adamlarına seslenerek, “Bütün yatırımların bu dünyaya yapılması hakkaniyet değildir. Biraz öbür dünyaya da EFT göndermek lazım” dedi.
23 Ocak 2015 Cuma 20:04

İslam, Habertürk TV’de “Yeni Aile Paketi”ni açıkladı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam Habertürk TV’de yayınlanan özel bir röportajda soruları cevaplandırdı.
9 Ocak 2015 Cuma 19:32

Bakan İslam “Erkek Terörü’nün nedenlerini Kanal D’de açıkladı;

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam, erkek terörünün nedenlerini Kanal D televizyonunda açıkladı.
21 Aralık 2014 Pazar 01:06

AK Parti Sapanca İlçe Kongresi Bakan Ayşenur İslam'ın Katılımıyla Gerçekleşti

AK Parti Sapanca İlçe Olağan Kongresi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.
6 Aralık 2014 Cumartesi 20:49

Bakan İslam: “Her Ailenin Sosyal Hizmet Görevlisi Olacak”

Bakanlık tarafından hayata geçirilen son projelerden bahseden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Her ailenin aile hekimi varsa bundan sonra da aşağı yukarı her ailemizin sosyal hizmet görevlisi olacak” dedi.
6 Aralık 2014 Cumartesi 20:46

Bakan İslam: “(Kobani Eylemleri) Yetimleri Baktığımız Çocuk Evlerini Yaktılar”

Sakarya’da katıldığı ilçe kongresinde Gezi Parkı’nda yapılanların Kobani olaylarıyla tekrarlanmak istendiğini belirten Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Yetimleri baktığımız çocuk evlerini üst katında kızlarımız otururken yaktılar” dedi.
6 Aralık 2014 Cumartesi 20:44

Bakan İslam canlı yayında müjdeyi verdi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam, şehit ve gazilerin özlük haklarının yeniden düzenlenmesine dair yeni ve köklü bir mevzuatın hazırlığı içinde oldukları müjdesini verdi.
28 Kasım 2014 Cuma 09:58

Bakan'dan “o eylemci”ye jest!

KADEM'in Adalet ve Kadın Zirvesi'nin açılışında, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın konuşmasını bölüp soru sormak isteyen Fikriye Yılmaz bakanlıkta ağırlanacak.
27 Kasım 2014 Perşembe 09:00

Bakan İslam Araya Girdi Uzlaşı Sağlandı

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın ara girmesi ile Ali Kemal Sofu’nun adaylığı konusunda mutabakata varıldı.
23 Kasım 2014 Pazar 10:39

Bakan İslam, Sakaryaspor'u Ziyaret Etti

Spor Toto 3. Lig’de mücadele eden ve lider konumda olan Sakaryaspor Kulübünü ziyaret eden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Maçlarda bulunsak da bulunmasak da nasıl şehrin ablası olmaya karar verdiysek, takımımızın da ablasıyız bundan sonra” dedi.
22 Kasım 2014 Cumartesi 06:42

İslam: “Petrolümüz, Doğalgazimiz Yok Ama İnsan Kaynağimiz Var”

Sakarya’da Sapanca Meslek Yüksekokulu açılışına katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Türkiye’nin petrolü, doğalgazı yok ama çok değerli insan kaynağı var” dedi.
22 Kasım 2014 Cumartesi 06:39

Arifiye Meslek Yüksekokulu törenle açıldı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Türkiye’de yıllardır ihmal edilen mesleki eğitimin yapılan yatırımlarla yeniden parlayacağını söyledi.
22 Kasım 2014 Cumartesi 01:31

Bakan İslam Sakarya'ya Geliyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, açılış ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere yarın Sakarya’ya gelecek.
21 Kasım 2014 Cuma 11:02

Bakan İslam “çocuk gelinler”in sayısını açıkladı

Türkiye’de "çocuk gelinler" meselesi tartışılmaya devam ederken, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın bir soru önergesine verdiği yanıt, Türkiye’nin çocuk gelinler haritasını ortaya koydu.
18 Kasım 2014 Salı 04:30

İslam: Kamplarda iyi durumdayız

Bakan İslam, Kamplarda iyi durumdayız. Ama şehirlerimizdeki Suriyeli misafirlerimize de psiko-sosyal destek vermemiz gerekir" dedi.
7 Kasım 2014 Cuma 03:48

Bakanlıktan ayda 765 bin lira kira ödemesi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, 2015 yılı bütçesinin görüşmelerinde, bakanlık binası kirası ile ilgili soruları cevapladı.
7 Kasım 2014 Cuma 03:10

Başkan Dişli’den Atabek’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın yardımcılığına atanan AK Parti MKYK üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek’i makamında ziyaret etti.
15 Ekim 2014 Çarşamba 02:52

Bakan İslam Sakarya’da Bayramlaşma Törenine Katıldı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam, Ofis Sanat Merkezi’nde (OSM) düzenlenen bayramlaşma törenine katılarak Sakarya protokolü ile bayramlaştı.
5 Ekim 2014 Pazar 14:47

İslam “Allah milletimize böyle dert vermesin”

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Doç. Dr. Ayşenur İslam, IŞİD’in elinde bulunan rehinelerin serbest bırakılmasına twitter hesabından yorum getirdi. Bakan İslam paylaştığı twette, “Allah milletimize böyle dert vermesin” dedi.
23 Eylül 2014 Salı 00:51

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’a Teşekkür Ziyareti

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın, Başkan vekili Fevzi Kılıç, Genel Sekreter İsmail Yenice, As Başkan Adnan Sipahi ve Ak Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ile buluştu.
13 Eylül 2014 Cumartesi 23:39

Bakan İslam, Bakanlığın Projelerini Anlattı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya'da katıldığı açılış programında bakanlık tarafından 3-4 büyük projenin önümüzdeki hafta başlayacağını söyledi.
13 Eylül 2014 Cumartesi 04:19

Bakan İslam’dan Başsağlığı Mesajı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam Beşiktaş’ın Onursal Başkanı, eski milli futbolcu Süleyman Saba’nın vefatı dolayısıyla bir bir başsağlığı mesajı yayımladı.
14 Ağustos 2014 Perşembe 21:35

Bakan İslam Sakarya’da Romanlarla Bir Araya Geldi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya’nın Erenler ilçesinde Roman vatandaşlarla bir araya geldi. Roman vatandaşlarla buluşan Bakan İslam, roman vatandaşların çektiği sıkıntıları dile getirdi.
8 Ağustos 2014 Cuma 22:56

Başımızı belaya sokmayalım diyecek adam

Türkiye’nin 12 yıl önce ‘başımızı belaya sokmayalım’ politikasından kurtulduğunu belirten Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun ‘başımızı belaya sokmayalım diyecek adam’ olduğunu söyledi.
8 Ağustos 2014 Cuma 22:54

Bakan İslam: “bizde Fren Filan Yok. Son Sürat İlerlemeye Devam Ediyoruz”

Sakarya’da katıldığı açılış programında konuşan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “10 Ağustos’ta biz diyeceğiz ki fren filan yok. Son sürat ilerlemeye devam ediyoruz. On yıllardır fren yapa yapa balataları yaktınız” dedi.
28 Temmuz 2014 Pazartesi 11:49

Sosyal Gelişim Merkezi Açılıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi, 27 Temmuz Pazar günü açılacak. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın katılımıyla gerçekleştirilecek program, saat 18.30’da başlayacak.
27 Temmuz 2014 Pazar 23:41

İslam: Taner Yaman'ın ailesini ziyaret etti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Geyve'deki sel felaketinde kaybolan Taner Yaman'ın ailesini ziyaret etti.
9 Haziran 2014 Pazartesi 05:35

BAKAN İSLAM SEL MAĞDURLARIYLA GÖRÜŞTÜ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç.Dr Ayşenur İslam, sel felaketinin yaşandığı bin 600 nüfuslu Kargalıhanbaba’yı ziyaret ederek sel mağdurlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
9 Haziran 2014 Pazartesi 05:33

BAKAN AYŞENUR İSLAM AFET BÖLGESİNDE

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç.Dr Ayşenur İslam, sel felaketinin meydana geldiği bölgede incelemede bulunmak için Sakarya’ya geldi.
9 Haziran 2014 Pazartesi 05:32

SATSO Endüstri Meslek Lisesinin temeli düzenlenen törenle atıldı…

Arifiye ilçesi Hanlı Mahallesi 1. Organize Sanayi Bölgesi yanındaki arazide yapılacak SATSO Endüstri Meslek Lisesi’nin temeli, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın katılımıyla gerçekleşti.
31 Mayıs 2014 Cumartesi 03:32

İslam: Cumhurbaşkanının kim olacağı belli olacak”

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili olarak, “Herkes AK Parti’nin Cumhurbaşkanı adayının kim olacağını soruyor. Çünkü o belirlenince Cumhurbaşkanının kim olacağı da belli olacak” dedi.
31 Mayıs 2014 Cumartesi 03:24

BAKAN İSLAM SAKARYA'DA

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Hem meslek liselerine hem mesleki eğitime çok ihtiyacımız var" dedi.
31 Mayıs 2014 Cumartesi 03:22

BAKAN AYŞENUR İSLAM’A TARAKLI’DAN ZİYARET

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ve beraberindeki heyet Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ı makamında ziyaret etti.
30 Mayıs 2014 Cuma 02:10

SAKARYASPOR İÇİN UMUTLANDIRAN TOPLANTI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakaryaspor Başkanı Selahattin Aydın ve başkan vekili Muzaffer Güneş’i ağırladı.
23 Mayıs 2014 Cuma 00:57

“EKONOMİK DESTEK OLACAĞIZ”

Manisa Soma’ya giderek ailelere başsağlığı dileyen, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün ziyaretine katılan ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, TÜRK-İŞ Başkanı Ergun Atalay ile görüşen Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ve Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli Soma ziyaretlerini değerlendirdiler.
18 Mayıs 2014 Pazar 23:01

Bakan İslam: İdam Cezası İstemekte Tereddüt Etmezdim

Ayşenur İslam, “Bir anne, bir kadın olarak hatta bir bakan olarak eğer yasalarımız müsaade etseydi bu tür suçlar için idam cezası istemekte asla bir tereddüt göstermeyeceğimi bilmenizi arzu ederim” dedi
5 Mayıs 2014 Pazartesi 00:34

İSLAM, SAKARYA’YA GELİYOR

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam, 4 Mayıs 2014 Pazar günü saat 17.55 ile 19.00 saatleri arasında Elmas Otel’de gerçekleştirilecek olan “Genç Fikirler Güçlü Kadınlar Projesi Fikir Kampı” adlı programa katılmak üzere Sakarya’ya gelecek.
3 Mayıs 2014 Cumartesi 05:42

BAKAN AYŞENUR İSLAM SAKARYA'DA

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, fizik, kimya, biyoloji gibi temel bilimlerde sosyal ve beşeri bilimler alanında öğretim veren Fen-Edebiyat fakülteleri sadece üniversitelerimiz açısından değil ülkece her alanda yapılacak çalışmalar bakımından da son derece önemlidir" dedi.
5 Nisan 2014 Cumartesi 00:08

İSLAM: "HALKIMIZ İSTİKRARA 'EVET' DEDİ"

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, 30 Mart 2014 yerel seçimlerinin Türk siyasi tarihinde çok önemli bir merhale olarak yer aldığını söyledi.
1 Nisan 2014 Salı 21:42

BAKAN İSLAM DA SELFIE ÇILGINLIĞINA KATILDI

Yerel seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaret, açılış ve açık hava toplantısı yapmak üzere Sakarya’da bulunan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam da selfie pozu verdi.
27 Mart 2014 Perşembe 22:18

İSLAM: "MISIR'DA DAKİKADA BİR İDAM KARARI ALINIYOR”

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Mısır’ın bir an önce demokrasiye dönmesini ve bu yanlış yoldan vazgeçmesini arzu ederiz" dedi.
25 Mart 2014 Salı 21:33

BAKAN İSLAM SAKARYA’DA BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Sakarya'da medya temsilcileri ve köşe yazarları ile basın toplantısında bir araya gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, yaşlı ve engellilerin ücretsiz taşınmasında geri adım olmadığını ve taşımaya devam edeceklerini söyledi.
23 Mart 2014 Pazar 03:39

BAKAN İSLAM, MALTEPE TESİSLERİNİ GEZDİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Adapazarı Belediyesi tarafından yaptırılan Maltepe Spor Kompleksini gezdi.
23 Mart 2014 Pazar 03:35

İSLAM: "BAŞBAKAN ERDOĞAN TÜRKİYE'NİN BAŞINA GELMİŞ EN İYİ LİDER"

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan son 100 yılda Türkiye’nin başına gelmiş en iyi liderdir" dedi.
21 Mart 2014 Cuma 20:26

BAKAN İSLAM TARAKLI’DA VATANDAŞLARA SESLENDİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, millete hizmet etmek için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.
14 Mart 2014 Cuma 20:45

SATSO, BAKAN AYŞENUR İSLAM’I AĞIRLADI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, (SATSO) 90. yılı vesilesiyle ziyarete gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam’ı ağırladı.
13 Mart 2014 Perşembe 19:47

İSLAM SAKARYA'DA ÇOCUK EVİ SİTESİNİ AÇTI

Bir dizi açılış ve ziyaret programı için Sakarya’da bulunan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Camili’de yapımı tamamlanan Çocuk Evleri Sitesi’nin açılışını yaptı.
13 Mart 2014 Perşembe 19:27

İslam, gündemi RATED’te değerlendirdi

RATED’in konuğu olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Yahya Bakır ve İlknur Alemdar Çakar’ın sorularını yanıtladı.
13 Mart 2014 Perşembe 04:13

BAKAN İSLAM, AKYAZI’DA

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Hepimiz biliyoruz ki bu defa kastedilen şey sadece değerli Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan değil, onun hükümet arkadaşları değil, bu defa Türkiye Cumhuriyetidir. Bu, bir devleti yok etme operasyonudur. Dünya üzerindeki son Türk devleti, ilelebet yaşayacak” dedi.
13 Mart 2014 Perşembe 03:39

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam,

AileKent Park’ta gerçekleştirilen kahvaltı programında engelli ve engelli aileleriyle buluştu. Ayşenur İslam, tüm masaları tek tek gezerek davetlilerle selamlaştı.
12 Mart 2014 Çarşamba 20:15

İSLAM: "BİZİM GİDECEK PENSİLVANYA'MIZ YOK"

Sakarya’ya gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Türkiye’den başka bir vatanımız yok. Bizim gidebileceğimiz cemaatli ve cemaatsiz bir Pensilvanya'mız yok” dedi.
11 Mart 2014 Salı 20:52

İslam: Türkiye'de adam olmuş herkesin bir kaseti var

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç.Dr. Ayşenur İslam, 'Türkiye Cumhuriyeti’nde adam olmuş herkesin bugün gizli bir yerde bir kaseti var. Hayırlı uğurlu olsun' dedi
9 Mart 2014 Pazar 18:27

İSLAM: "GÜÇLÜ KADIN GÜÇLÜ TOPLUM DEMEKTİR"

Sakarya’ya gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Güçlü kadın güçlü toplum demektir. Kadınlarımızı güçlendirmek için hem ekonomik anlamda hem de kültürel anlamda çalışıyoruz" dedi.
7 Mart 2014 Cuma 21:29

AYŞENUR İSLAM SAKARYA’DA

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, bir dizi ziyarette bulunmak için Sakarya’ya geldi. Söğütlü İlçe Teşkilatı ziyareti sonrası vatandaşlara seslenen Bakan İslam, muhalefet partilerine yüklenerek, “'Artık vazgeçin bu işten gidin, biz kaset bulduk siz hırsızlık yapmışsınız kalanı biz yiyelim' diyorlar” dedi.
6 Mart 2014 Perşembe 20:12

Bakan Ayşenur İslam Sakarya'da

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sakarya Milletvekilimiz Sayın Ayşenur İSLAM, 6/7 Mart 2013 (Perşembe/Cuma) tarihinde Sakarya'da
6 Mart 2014 Perşembe 03:31

Bakan İslam'ın Sakarya Programı İptal Edildi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın bugünkü Sakarya programı iptal edildi.
1 Mart 2014 Cumartesi 22:13

BAKAN İSLAM’IN SAKARYA ZİYARETİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya ziyaretinin ilk gününde iki ilçede miting yaptı, temel atma ve açılış törenine katıldı.
28 Şubat 2014 Cuma 22:16

AYŞENUR İSLAM:"KASETLER SAVAŞI BAŞLADI"

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, dünyasının bir dönüm noktasından geçtiğini belirterek "Şimdi dünyayı bundan sonra kim şekillendirecek 30 Mart'ta Türkiye halkı buna karar verecek" dedi.
28 Şubat 2014 Cuma 21:53

Bakan İslam Sakarya'yı Ziyaret Edecek

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam, 28 Şubat Cuma günü bir dizi açılış ve temaslarda bulunmak üzere Sakarya'ya gelecek.
26 Şubat 2014 Çarşamba 18:58

TOÇOĞLU’NDAN YENİKENT’E 2 MÜJDE DAHA

Kısa bir süre önce Yenikent Bölgesi’ne Yüksekokul kurulacağının müjdesini veren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ile katıldığı toplantıda bölge için iki yeni projeyi daha açıkladı.
17 Şubat 2014 Pazartesi 02:58

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1955 Yeni Alsancak Limanı'nın temeli Başbakan Adnan Menderes tarafından atıldı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
şevki
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free