hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Şehrimiz için en iyisi olmasını istiyoruz Sakarya Elazığ ve Malatya’nın yanında Utaş Uşakspor:1 Sakaryaspor:1 Hayatlar Sönmesin Yeni otoyol girişi ve duble yol için Bakan talimatı Hatalı parklanmalara yönelik denetimler sürüyor YOLUMUZA EMİN ADIMLARLA DEVAM EDİYORUZ Arifiye MTAL’ye Endüstriyel Robotik Kol, Mikro Denetleyici ve PLC atölyesi kurulacak. BAYRAK; 4 BİN KONUT DÖNÜŞÜM BEKLİYOR Prof. Dr. Hakan Kırımlı Sakarya Höşmelimini Derledi
Sakarya Elazığ ve Malatya’nın yanında
Sakarya Elazığ ve Malatya’nın yanında
 
Utaş Uşakspor:1 Sakaryaspor:1
Utaş Uşakspor:1 Sakaryaspor:1
 
YOLUMUZA EMİN ADIMLARLA DEVAM EDİYORUZ
YOLUMUZA EMİN ADIMLARLA DEVAM EDİYORUZ
 
Sakarya şehirlerin şehridir
Sakarya şehirlerin şehridir

atanan haberleri

Büyükşehir’in hizmet kadrosu tanıtıldı

Büyükşehir Belediyesi, BELPAŞ ve SASKİ’ye yeni atanan bürokratların tanıtım toplantısını düzenlendi.
9 Ağustos 2019 Cuma 02:13

Rektör Savaşan MSÜ İle Vedalaştı

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) rektör yardımcısı iken 15 Temmuz 2018’de Sakarya Üniversitesi’ne rektör olarak atanan Prof. Dr. Fatih Savaşan, Karargah Subaylığı 2. Dönem mezuniyet törenine katıldı.
27 Temmuz 2018 Cuma 01:08

ÜNİVERSİTE VE İŞ DÜNYASI İŞBİRLİĞİ OLMAZSA OLMAZIMIZDIR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Üniversitesi rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Fatih Savaşan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
25 Temmuz 2018 Çarşamba 05:59

Başarılı çalışmaları sürdürecektir

Başkan Toçoğlu, SAÜ Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fatih Savaşan ile bir araya geldi. Toçoğlu, “Yeni dönemde de işbirliğimizi sürdürerek şehrimiz adına başarılı çalışmaları hayata geçirmeye devam edeceğiz.
20 Temmuz 2018 Cuma 03:39

Rektör Savaşan Atama Belgesini Aldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 15 Temmuz 2018’de Sakarya Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Fatih Savaşan, YÖK’te düzenlenen toplantıda atama belgesini YÖK Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç’ın elinden aldı.
20 Temmuz 2018 Cuma 03:24

Sakarya Üniversitesi’nde Rektörlük Devir Teslimi Yapıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 15 Temmuz 2018’de Sakarya Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Fatih Savaşan, görevi rektör vekili Prof. Dr. Mehmet Ali Yalçın’dan devraldı.
16 Temmuz 2018 Pazartesi 21:22

ÖZKOÇ'TAN ÇEVRE BAKANINA İLK SORU BALIK ÖLÜMLERİ

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, 3. Organize Sanayi Bölgesi’nden Sakarya Nehri’ne bırakılan atık su ve meydana gelen balık ölümleriyle ilgili yeni atanan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan yanıt istedi.
13 Temmuz 2018 Cuma 04:44

Prof. Yalçın Görevine Başladı

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından Sakarya Üniversitesi rektörlüğüne vekaleten atanan Prof. Dr. Mehmet Ali Yalçın göreve başladı.
6 Nisan 2018 Cuma 22:18

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş Görevine Başladı

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Fazilet Durmuş görevine başladı.
3 Nisan 2018 Salı 20:24

İlahiyat Fakültesi’nden Üçüncü Rektör Yalova Üniversitesi’ne

Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden diğer üniversitelere atanan üçüncü rektör olan Prof. Dr. Suat Cebeci için fakültede uğurlama töreni düzenlendi.
31 Mart 2018 Cumartesi 00:26

Adadans’tan SAܒye İşbirliği Ziyareti

Adadans G.S.K. Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Sönmez ve Genel Sanat Yönetmeni Can Özcan Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müdürlüğüne atanan Prof. Dr. Nilgün Sazak’a ve Türk Halkoyunları Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr Kerem Cenk Yılmaz’ a hayırlı olsun ve yeni eğitim öğretim yılında başarılar dilemek için ziyarette bulundular.
21 Ekim 2017 Cumartesi 05:20

VALİ BALKANLIOĞLU'NA SATSO'DAN ZİYARET

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Meclis Başkanı Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Ordu Valiliği’nden Sakarya Valiliği’ne atanan Vali İrfan Balkanlıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
7 Temmuz 2017 Cuma 05:26

Şehrimiz için birlikte çalışacağız

Ordu Valiliği’nden Sakarya Valiliği’ne atanan İrfan Balkanlıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Toçoğlu, Balkanlıoğlu’na görevinde başarılar diledi.
6 Temmuz 2017 Perşembe 02:49

Vali Balkanlıoğlu Göreve Başladı

Ordu Valiliği görevini sürdürürken 21 Haziran 2017 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Sakarya Valiliğine atanan Vali İrfan Balkanlıoğlu, ilimize gelerek göreve başladı.
5 Temmuz 2017 Çarşamba 06:47

Yapacak çok işimiz var

Kısa süre önce TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü’ne atanan Prof. Dr. İlhan Kocaarslan’ı makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Fabrikanın şehrimiz açısından büyük önemi var” derken, Kocaarslan, “Yapacak çok işimiz var” dedi.
23 Mayıs 2017 Salı 21:53

HEDEFLERİMİZE GENÇLERLE ULAŞACAĞIZ

Sakarya Genç MÜSİAD Başkanlığına atanan Uğur Çarboğa ve yönetimi, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u makamında ziyaret etti.
1 Mart 2017 Çarşamba 18:37

Eğitime desteğimizi arttıracağız

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Pervin Töre’yi makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Şehrimizdeki eğitim kalitesini arttırmak amacıyla işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz.
14 Şubat 2017 Salı 17:26

Sakarya’nın yeni İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre görevine başladı

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğünden ilimize atanan Pervin Töre Sakarya’daki görevine başladı.
10 Şubat 2017 Cuma 23:15

Başsavcı’dan Veda Ziyareti

HSYK kararnamesiyle ile Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Başsavcı Mustafa Ercan, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’a veda ziyaretinde bulundu.
10 Şubat 2017 Cuma 23:12

Başsavcı Ercan’dan Toçoğlu’na veda ziyareti

HSYK’nın son kararnamesi ile Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Mustafa Ercan’ı makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, Ercan’a Sakarya’da yürüttüğü hizmetlerden dolayı teşekkür ederek; yeni görevinde başarılar diledi.
1 Şubat 2017 Çarşamba 23:04

Kuntoğlu’ndan Töre’ye geçmiş olsun mesajı

Karaman’a atanan Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, kendisinden sonra bu göreve atanan Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’ye, uğradığı saldırı nedeniyle geçmiş olsun mesajı yayınladı.
29 Ocak 2017 Pazar 21:18

EMNİYET MÜDÜRÜNE “HAYIRLI OLSUN, BAŞSAĞLIĞI MESAJI”

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan ve görevine yeni başlayan Eyüp Pınarbaşı’na Sakarya Müteahhitler Birliğinden “Hayırlı Olsun” ziyareti
19 Aralık 2016 Pazartesi 00:37

SESOB’dan İl Emniyet Müdürü Pınarbaşı’na ziyaret

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan, birliğe bağlı oda başkanları ile birlikte, bir süre önce ilimize atanan İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı’nı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
24 Kasım 2016 Perşembe 00:35

Emniyet Müdürü Pınarbaşı basınla bir araya geldi…

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü’nden Sakarya İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Eyüp Pınarbaşı basınla tanışma toplantısı düzenledi.
11 Kasım 2016 Cuma 23:51

Polis Teşkilatımızla Güçlü İşbirliği

İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Eyüp Pınarbaşı ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “İl Emniyet Müdürlüğümüz kurumsal işbirliğimizin her daim güçlü olduğu önemli bir paydaşımızdır.
8 Kasım 2016 Salı 19:47

ÜLKEMİZ SIKINTILARINDAN KURTULARAK HEDEFLERİNE ULAŞACAKTIR

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Eyüp Pınarbaşı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
8 Kasım 2016 Salı 18:54

CANBASOĞLU'NDAN VEDA ZİYARETİ

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Ankara’ya atanan SGK Eski İl Müdürü Nurten Canbasoğlu’nu misafir etti.
8 Kasım 2016 Salı 18:52

Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı Görevine Başladı…

Sakarya İl Emniyet Müdürü olarak atanan Eyüp Pınarbaşı yapılan devir teslim töreniyle görevine başladı.
31 Ekim 2016 Pazartesi 19:21

TOYOTA CEO'SUNDAN SATSO'YA ZİYARET Toyota'nın Yeni Markası Geliyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Ocak 2016 tarihinden itibaren, Toyota Türkiye CEO’su olarak atanan Hiroshi Kato ve Toyota Kurumsal İlişkiler Müdür Yardımcısı İbrahim Barlık’ı makamında ağırladı.
9 Şubat 2016 Salı 18:08

TOYOTA CEO’SU KATO BAŞKAN KARAKULLUKÇU’YU ZİYARET ETTİ

1 Ocak 2016 tarihinden itibaren, Toyota Türkiye CEO’su olarak atanan Hiroshi Kato, Kurumsal İlişkiler Müdür Yardımcısı İbrahim Barlık ile birlikte Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti.
15 Ocak 2016 Cuma 17:55

SAPANCA TURİZM FAKÜLTESİ'NDE HAZIRLIKLAR HIZLANDI

Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Turizm Fakültesi Dekanlığı’na atanan Prof. Dr. Mehmet Sarıışık ve SAÜ Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Feridun Dağ ile birlikte yapımı devam eden Sapanca Turizm Fakültesi binasında incelemelerde bulundu.
9 Aralık 2015 Çarşamba 19:40

BAŞKAN AKCAN’DAN BAŞSAVCI BAYINDIR'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Akyazı’ya yeni atanan Başsavcı Bahadır Altan Bayındır’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
8 Aralık 2015 Salı 18:21

75 YENİ POLİS SAKARYA’DA GÖREVE BAŞLADI

Polis Meslek Yüksek Okullarından mezun olarak Sakarya’ya atanan Polis Memurları görevlerine başladı.
29 Kasım 2015 Pazar 18:31

ERENLER TAPU MÜDÜRÜNDEN ÖZTÜRK’E VEDA ZİYARETİ

Erenler İlçe Tapu Müdürü iken Bilecik Bozüyük Tapu Müdürlüğü’ne atanan Mustafa Aydın, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e veda ziyaretinde bulundu.
30 Eylül 2015 Çarşamba 03:08

Söğütlü Kaymakamı Önder Bozkurt’a Yeni Görev Yerinde Ziyaret

Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç ve Ak Parti İlçe Başkanı Adem Fidan, Söğütlü Kaymakamlığı yaptıktan sonra İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Şube Müdürlüğüne atanan Önder Bozkurt’u makamında ziyaret etti.
10 Eylül 2015 Perşembe 13:13

Yeni Arifiye Kaymakamından Başkana Nezaket Ziyareti

Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile Arifiye Kaymakamlığına atanan Aydın Vali Yardımcısı Muhsin Çatmadım, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret etti.
10 Ağustos 2015 Pazartesi 22:18

Taraklı’nın Yeni Kaymakamı Görevine Başladı

Sakarya İli Taraklı İlçe Kaymakamlığına atanan Muhammet Kaya görevine başladı.
29 Temmuz 2015 Çarşamba 03:47

Satso'dan Yargı Mensuplarına Ziyaret

SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul yönetim kurulu üyeleri ile birlikte görevlerine yeni atanan yargı mensuplarını ziyaret ederek başarılar diledi.
26 Mart 2015 Perşembe 00:55

Hendek SGK Müdürlüğü görevine Ayşe Sema Turan atandı.

Hendek Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel, Hendek Şoförler Odası Başkanı Cemil Varlıca ve yönetim kurulu üyesi Seymen Uzun, Hendek SGK Müdürlüğü’ne atanan Ayşe Sema Turan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.
26 Şubat 2015 Perşembe 22:08

Yeni İl Milli Eğitim Müdürü Kuntooğlu'ndan Mesaj

Sakarya’ya yeni atanan İl Millli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntooğlu göreve yeni başlama ve ikinci eğitim, öğretim mesajı yayımladı.
5 Şubat 2015 Perşembe 19:21

Öğrenci Velisi ile Öğretmen arasında tartışma karakolda bitti….

2014-2015 eğitim ve öğretim yılı başlarında Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü olan ve Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesine atanan Mehmet Çalık’ın belirlediği yeni yönetim sonrasında, Müdür vekilliğini yapan Paşa Odabaş’ın görevine son verilmesi gündeme geldi.
27 Kasım 2014 Perşembe 06:35

SAÜ Güvenliğine “şiddet” suçlaması

Sakarya Üniversitesi öğrencileri Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yeniden rektörlüğe atanan Muzaffer Elmas’a daha ilk günden şikâyet tweetleri yağdırdı.
19 Kasım 2014 Çarşamba 12:12

Ceyhan?da Eğitime Destek Verenlere Plaket

Adana?nın Ceyhan ilçesinde eğitime destek veren kurum ve iş adamlarına Kaymakam Ünlüsoy tarafından teşekkür plaketi verildi.İlçede faaliyet gösteren Mehmetçik İlkokulu Müdürlüğüne atanan Mehmet Atasoy?un kısa süre içerisinde okulun iç ve
13 Kasım 2014 Perşembe 19:10

Kula Ak Parti Teşkilatından Kaymakam Güven?e Ziyaret

Ak Parti Kula İlçe Teşkilatı, Kula Kaymakamı Murat Güven?i makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarı diledi.AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık ve yönetim kurulu üyeleri, ilçeye yeni atanan Kaymakam Murat Güven?i makamında z
12 Kasım 2014 Çarşamba 04:14

Ergene Belediye Başkanı Yüksel?den Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç?a Ziyaret

Tekirdağ?a bağlı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve Belediye Başkan Yardımcısı Hülya İnci, Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç?a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Yozgat Sorgun Kaymakamlığı?ndan, Çorlu Kaymakamlığına atanan Levent Kılıç?ı
11 Kasım 2014 Salı 20:38

Tokkaş?tan Yeni Atanan Öğretmenlere Tarhana

Selendi İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Tokkaş, Selendi?ye atanan ve Selendi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Temel Eğitim Sınavı?na tabi tutulan 32 öğretmene tarhana dağıttı.Selendi ilçesine atanan ve staj döneminin ardından Selend
9 Kasım 2014 Pazar 19:52

Akşehir İlçe Emniyet Müdürü Çelik Görevine Başladı

Konya?nın Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü?ne atanan Erkan Çelik görevine başladı.Akşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan 1972 Kars doğumlu olan Erkan Çelik, Mardin/Midyat, Aydın/Nazilli ve Konya merkezde, BM nezdinde Sudan ve Kosov
8 Kasım 2014 Cumartesi 20:16

Ak Partili Sürekli Halefi Mertoğlu?nu Övdü

AK Parti İzmir İl Başkanlığı?nın yaptığı resmi açıklama ile AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanlığı?na atanan Abdullah Mertoğlu ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Karşıyaka İlçe eski Başkanı Kerem Ali Sürekli, ?Bu değişiklik, benim yeni göre
7 Kasım 2014 Cuma 02:58

Başkan Dişli’den Atabek’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın yardımcılığına atanan AK Parti MKYK üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek’i makamında ziyaret etti.
15 Ekim 2014 Çarşamba 02:52

Başkan Toçoğlu Vali Çakacak’a Başarı Diledi

Valiler Kararnamesi ile Mersin Valiliği’ne atanan Özdemir Çakacak’ı makamında ağırlayan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Vali Çakacak’a yeni görev yerinin hayırlı olmasını diledi.
2 Ekim 2014 Perşembe 02:00

İnci: “sakarya Vergi Vermeyi Seviyor”

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Sakarya Defterdarlığı görevine atanan Mustafa Ceylan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
17 Eylül 2014 Çarşamba 19:58

Başkan Yardımcılarından Vali’ye Ziyaret

Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcıları Adana’dan Sakarya’ya yeni atanan Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
1 Ağustos 2014 Cuma 18:54

Çinetaşı Yangın Gözetleme Kulesinde İftar Yemeği

Sakarya’ya yeni atanan Sakarya Orman Bölge Müdürü Okan Kurşun Geyve Orman İşletme Şefliğimize bağlı Çinetaşı Yangın Gözetleme kulesinde çalışanlarla iftarı açtı.
10 Temmuz 2014 Perşembe 23:00

Bakkallar Odası’ndan Vali Hüseyin Avni Coş’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Sakarya Bakkallar Bayiler ve Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, Adana’dan Sakarya Valiliğine atanan Hüseyin Avni Coş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
8 Temmuz 2014 Salı 22:49

Valinin sağlık hassasiyeti

Sakarya kent şurası üyeleri geçen ay ilimize atanan Sakarya valisi Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret ederek hayırlı oldun Dileklerini sundular
7 Temmuz 2014 Pazartesi 06:59

Sormaz’dan Başkan Karakullukçu’ya Veda Ziyareti

Dışişleri ve Maliye Bakanlıkları bünyesinde yapılan atama kararı ile Çorum Defterdarlığına atanan Sakarya Defterdarı Ali Sormaz, Arifiye Belediyesi Başkanı İsmail Karakullukçu'ya veda ziyaretinde bulundu.
4 Temmuz 2014 Cuma 21:14

Sakarya Sağlık İl Müdürlüğünde Devir Teslim

Ardahan İl Sağlık Müdürü iken Sakarya’ya atanan Dr. Bilge Kağan Kaya bugün itibariyle resmen görevine başladı.
3 Temmuz 2014 Perşembe 23:49

SGC’DEN VALİ COŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti (SGC) Yönetim Kurulu, bir süre önce Sakarya’ya atanan Vali Hüseyin Avni Coş’u ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu. Ziyarette Vali Coş yerel basının önemine dikkat çekti.
27 Haziran 2014 Cuma 12:41

YAZAR KURTULAN’DAN VALİ COŞ’A ZİYARET

'Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda' ve 'Milli İradenin Doğuşu' kitabının yazarı Ali Emrah Kurtulan, Sakarya iline yeni atanan Vali Hüseyin Avni Coş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, eserleri hakkında bilgi verdi.
16 Haziran 2014 Pazartesi 07:25

ÖĞRENCİLER KARNELERİNİ YENİ VALİNİN ELİNDEN ALDILAR

Valiler kararnamesi ile Sakarya’ya atanan Vali Hüseyin Avni Çoş 2013-2014 eğitim, öğretim yılının bitmesiyle öğrencilere karnesini kendi eliyle verdi.
13 Haziran 2014 Cuma 22:08

MUSTAFA BÜYÜK ADANA’YA UĞURLANDI

Sakarya Valiliğinden Adana Valiliğine atanan Mustafa Büyük, valilik köşkünde yapılan törenle Adana’ya uğurlandı.
9 Haziran 2014 Pazartesi 21:21

VALİ HÜSEYİN AVNİ COŞ GÖREVİNE BAŞLADI

Valiler kararnamesi ile Adana Valiliğinden Sakarya Valiliğine atanan Hüseyin Avni Coş yeni görevine başladı.
9 Haziran 2014 Pazartesi 21:20

SAKARYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

Giresun Bölge Müdür Yardımcısı iken Sakarya Orman Bölge Müdürü olarak atanan Okan Kurşun, Hasan Türkyılmaz’dan görevi devralarak yeni görevine başladı.
9 Haziran 2014 Pazartesi 21:17

Vali Mustafa Büyük’ten Veda Mesajı

Son Valiler Kararnamesi ile Adana Valiliğine atanan, 4 yıllık görevi boyunca tüm Sakaryalıların gönlünde taht kuran Vali Mustafa Büyük Veda Mesajı yayınladı.
6 Haziran 2014 Cuma 03:17

BÜYÜK, SON VEDAYI HENDEK’E YAPTI

Adana’ya atanan Sakarya Valisi Mustafa Büyük son veda ziyaretini Hendek’e gerçekleştirdi.
6 Haziran 2014 Cuma 02:40

VALİ BÜYÜK’TEN EMNİYETE VEDA ZİYARETİ

Valiler Kararnamesi ile Adana Valiliğine atanan Sakarya Valisi Mustafa Büyük Sakarya Emniyet Müdürlüğü'ne veda ziyareti yaptı.
6 Haziran 2014 Cuma 02:16

VALİ BÜYÜK’E VEDA ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Sakarya Dayanışma ve Düşünce Platformu, Adana iline atanan Sakarya Valisi Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.
5 Haziran 2014 Perşembe 04:11

VALİ BÜYÜK’TEN DUYGULANDIRAN VEDA KONUŞMASI

Valiler kararnamesi ile Sakarya Valiliğinden Adana Valiliğe atanan Mustafa Büyük için bir veda gecesi düzenlendi. Veda gecesinde Vali Büyük tek tek masaları dolaşarak helallik istedi.
3 Haziran 2014 Salı 23:36

VALİ BÜYÜK’TEN REKTÖR ELMAS’A VEDA ZİYARETİ

Adana Valiliği’ne atanan Mustafa Büyük, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı ziyaret etti.
2 Haziran 2014 Pazartesi 21:50

MİLLİ EĞİTİM CAMİASINDAN VALİ BÜYÜK’E VEDA ZİYARETİ

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı, Valiler Kararnamesi'yle Adana Valiliğine atanan Vali Mustafa Büyük’e veda ziyaretlerinde bulundu.
31 Mayıs 2014 Cumartesi 03:09

VALİ BÜYÜK SATSO MECLİS ÜYELERİNE VEDA ETTİ

Valiler kararnamesiyle Adana'ya atanan Vali Mustafa Büyük, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısına katılarak meclis üyeleri ile vedalaştı.
29 Mayıs 2014 Perşembe 21:38

VALİ BÜYÜK'TEN KOCAALİ'YE VEDA ZİYARETİ

Valiler kararnamesi ile Adana Valiliği'ne atanan Sakarya Valisi Mustafa Büyük veda ziyaretlerini sürdüyor. Turlarına Kocaali Belediyesi ile devam eden Vali Büyük herkesle tek tek vedalaştı.
29 Mayıs 2014 Perşembe 03:55

SANDIKÇI’DAN ÖNEMLİ NASİHATLER

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı, 2013-2014 eğitim öğretim yılı başında Sakarya’ya atanan stajyer öğretmenleri katıldıkları Temel Eğitim Kursu’nda ziyaret ederek önemli tavsiyelerde bulundu.
24 Şubat 2014 Pazartesi 00:04

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ’NDE GELENEKSEL KAHVALTI PROGRAMI

Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlığı tarafından yılın belirli zamanlarında düzenlenen geleneksel personel kahvaltı programları devam ediyor. 2014 yılının ilk kahvaltı programında fakülte çalışanları göreve yeni atanan Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Orhan Torkul’a hayırlı olsun dileğinde bulundular.
9 Şubat 2014 Pazar 22:47

BAŞKAN İNCİ, EMNİYET MÜDÜRÜ BABADAĞI’NI ZİYARET ETTİ

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Osman Babadağı'nı makamında ziyaret etti.
30 Ocak 2014 Perşembe 00:05

İller Bankası Bölge Müdürü İsmail Aydın’ın ziyareti

Vali Mustafa Büyük, İller Bankası Bölge Müdürlüğüne atanan İsmail Aydın’ı makamında kabul etti.
27 Ocak 2014 Pazartesi 22:30

BAŞSAVCILARDAN SATSO’YA VEDA ZİYARETİ

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Orhan Usta ve Sakarya Bölge İstinaf Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı iken İstanbul Beykoz Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Cemil Kuyu Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’a veda ziyaretinde bulundu.
27 Ocak 2014 Pazartesi 22:04

ÜSTÜN’DEN EMNİYETE ZİYARET

TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyon Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ile birlikte göreve yeni atanan Sakarya İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı’nı ziyaret etti.
27 Ocak 2014 Pazartesi 21:50

Sakarya'ya Atanan Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Bingöl Açıklaması

Kayseri'de görev yapan avukatlar, Sakarya'ya atanan Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Bingöl'e veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Bingöl, "Biz hiçbir zaman biat altına girmeyiz. Yani bunu herkes böyle bilsin. Biz sadece hukukun, kanunların ve adaletin biatı altındayız" dedi.
22 Ocak 2014 Çarşamba 23:48

Savcı Cihan Kansız: Atamalar Sürpriz Oldu

Kamuoyunun adını ODA TV davasıyla hatırladığı İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili iken Sakarya Cumhuriyet Savcılığı'na atanan Cihan Kansız, "Sürpriz oldu. Bizler hukukçuyuz. Kahve ağzıyla konuşmayız. Onu siyasiler konuşur" dedi.
16 Ocak 2014 Perşembe 23:37

SATSO’DAN İL EMNİYET MÜDÜRܒNE “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz günlerde görev atanan Sakarya İl Emniyet Müdürü Osman Babadağ’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
14 Ocak 2014 Salı 20:00

Milli Eğitim Çalışanlarından, Cengiz Özer’e Ziyaret

Eğitim Öğretim yılı başında yapılan yönetici atamalarında Kaynarca Anadolu Lisesi’ne atanan Cengiz Özer’i, sekiz yıl kültür koordinatörü olarak görev yaptığı il milli eğitim müdürlüğündeki eski mesai arkadaşları ziyaret etti.
11 Ocak 2014 Cumartesi 19:08

BÖLGE İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI KABADAYI VEDA ETTİ

Sakarya Bölge İdare Mahkemesi Başkanı görevini yürütürken Danıştay Üyeliğine atanan Hasan Kabadayı Sakarya’ya veda etti.
1 Ocak 2014 Çarşamba 23:20

KAMU HASTANELERİ GENEL SEKRETERİ DOĞAN YOĞUN TEMPODA ÇALIŞIYOR

Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine atanan Op. Dr. Yaşar Doğan günün yirmi dört saatini dolu geçiriyor.
9 Aralık 2013 Pazartesi 21:02

Bakırköy Dr. Sami Konuk Eğitim ve Araştırma Hastane yöneticisi iken Sakarya Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri olarak atanan Op. Dr. Yaşar Doğan Sakarya iline gelerek yeni görevine başladı.
26 Kasım 2013 Salı 22:10

TUĞGENERAL SAYMAZ'DAN İADE-İ ZİYARET

Sakarya 1. Motorlu Piyade Tugay Komutanı ve Garnizon Komutanı görevine atanan Tuğgeneral Bilgehan Saymaz Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyelerine iade-i ziyarette bulundu.
6 Ekim 2013 Pazar 23:05

SOYTÜRK'TEN SATSO'YA VEDA ZİYARETİ

Sakarya İl Özel İdaresi Genel Sekterlik görevini sürdürürken İskenderun'a Kaymakam olarak atanan Recep Soytürk, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'a veda ziyaretinde bulundu.
5 Ekim 2013 Cumartesi 05:11

Taraklı’da Yeni Atanan Öğretmenlere Yemek Verildi.

Sakarya’nın Taraklı ilçesi Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, ilçeye yeni atanan öğretmenlere yemek verdi.
5 Ekim 2013 Cumartesi 05:05

SATSO, TUĞGENERAL SAYMAZ'A “HAYIRLI OLSUN” DEDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Başkan Yardımcıları Orhan Yılgenci ve Günay Güneş ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya 1. Motorlu Piyade Tugay Komutanı ve Garnizon Komutanı görevine atanan Tuğgeneral Bilgehan Saymaz'ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
2 Ekim 2013 Çarşamba 20:35

Dokap Başkanı Ekrem Yüce’ye Dostlarından anlamlı ziyaret…

Erenler belediye Başkanı iken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Çaykur Genel Müdürlüğüne atanan ve buradaki 8 yıllık başarılı görevinin ardından yine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı (DOKAP) olan Sakaryalı Ekrem Yüce’ye ziyaretler devam ediyor.
28 Eylül 2013 Cumartesi 22:15

ADAY MÜHENDİSLERE ARAZİ EĞİTİMİ VERİLDİ

Adapazarı Orman Bölge Müdürlüğüne atanan 6 aday Orman Mühendisinin Orman İdaresi Planlama ve İşletme Pazarlama Şubesinin konuları ile ilgili olarak arazideki eğitimleri Akyazı İşletmesi 44 nolu bölmede gerçekleştirildi.
19 Eylül 2013 Perşembe 21:44

SÖĞÜTLÜ KAYMAKAMI BOZKURT GÖREVİNE BAŞLADI

Hakkari Vali Yardımcılığından Söğütlü ilçe kaymakamlığına atanan Önder Bozkurt Söğütlü ilçesindeki görevine başladı.
3 Eylül 2013 Salı 22:15

SÖĞÜTLÜ KAYMAKAMI ÖNDER BOZKURT GÖREVİNE BAŞLADI

Son yayınlanan Mülki İdari Amirleri Yaz Kararnamesi ile Sakarya’nın Söğütlü ilçesi kaymakamlığına atanan Önder Bozkurt görevine başladı.
29 Ağustos 2013 Perşembe 19:56

TUGAY KOMUTANI TUĞGENERAL BİLGEHAN SAYMAZ GÖREVİNE BAŞLADI

Bolu Komando Tugay Komutanı iken Sakarya 1. Piyade Tugay Komutanı ve Garnizon Komutanı görevine atanan Tuğgeneral Bilgehan Saymaz Vali Mustafa Büyük’ü makamında ziyaret etti.
25 Ağustos 2013 Pazar 13:42

KAYMAKAMLAR SATSO'YA VEDA ETTİ

Resmi Gazete'de yayımlanan “2013 Yılı Mülki İdare Amirleri Yaz Kararnamesi” ile Sapanca Kaymakamı iken Kocaeli Vali Yardımcılığı görevine atanan Kaymakam Osman Sarı ile Ferizli Kaymakamı iken Mudanya Kaymakamlığına atanan Orhan Çiftçi
23 Ağustos 2013 Cuma 01:13

Sakaryalı Müteahhitlerden Yeni Çevre ve Şehircilik İl Müdürüne "Hayırlı Olsun" Ziyareti

Sakarya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevine vekaleten atanan Ömer Pembegül’ü makamında ziyaret eden Sakarya Müteahhitler Birliği üyeleri “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.
21 Ağustos 2013 Çarşamba 03:22

Tuğgeneral Çınar'dan Veda Ziyareti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, veda ziyaretlerini sürdüren 1. Piyade Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Orhan Çınar'ı makamında ağırladı. Başkan Toçoğlu, Küçükyalı İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı'na atanan Çınar'a başarılar diledi.
14 Ağustos 2013 Çarşamba 10:47

Serdivan İlçe Emniyet Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar Serdivan İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yeni atanan 3'ncü Sınıf Emniyet Müdürü Hakan Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.
10 Temmuz 2013 Çarşamba 23:17

MANİSA MÜFTÜSÜ CİHAN SAKARYA’DA

Uzun yıllar Sakarya Müftülüğü görevini yapan ve Sakarya’dan Manisa Müftülüğüne atanan Sinan Cihan Sakarya’ya geldi. Sakarya ziyaretleri kapsamında Vali Mustafa Büyük’ü de ziyaret eden Cihan Sakarya’daki dostları ziyaret etmek için geldiğini söyledi.
14 Haziran 2013 Cuma 21:03

ORMAN BÖLGE MÜDÜR YARDIMCILARI GÖREVE BAŞLADI

16 Mayıs tarihinde Adapazarı Orman Bölge Müdür Yardımcılığına atanan İsmail Tüfekçi, Halil Karademir ve Halis Belen, Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz başkanlığında mesai öncesi bir araya gelerek tanışma ve değerlendirme toplantısı yaptı.
13 Haziran 2013 Perşembe 01:47

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1990 Amerika Birleşik Devletleri'nin ilk zenci valisi L. Douglas Wilder, Virjinya'da görevine başladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free