hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Sakaryaspor:3 Manisaspor:2 Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı CHP Serdivan'da salona sığmadı Enerjide örnek şehir Sakarya MÜSİAD Sakarya 9.’uncu Çalıştayını gerçekleştirdi. SEDAŞ Dağıtım Hattına Düşürülen Anten Şebekede Büyük Hasar Oluşturdu. Tarihi çeşmeler yenileniyor İki yatırıma Ankara’dan destek Durmuş’tan 14 Şubat Ziyaretleri “Sanayi İşbirliği Projeleri'' SATSO'da anlatıldı
Sakaryaspor:3 Manisaspor:2
Sakaryaspor:3 Manisaspor:2
 
Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı
Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı
 
CHP Serdivan'da salona sığmadı
CHP Serdivan'da salona sığmadı
 
Enerjide örnek şehir Sakarya
Enerjide örnek şehir Sakarya

atabek haberleri

Atabek;‘Kadın adaylarımızın sayısını artırmalıyız’

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, kadınların daha fazla siyasetin içerisinde yer almasını istediklerini belirterek, “Sakarya’da neden kadın belediye başkanımız olmasın, neden kadın belediye meclis üyelerimiz, kadın muhtarlarımızın sayısı daha fazla olmasın. Biz bunu istiyoruz” diye konuştu.
7 Aralık 2018 Cuma 22:52

Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’ten Rektör Savaşan’a Ziyaret

Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan’ı makamında ziyaret etti.
9 Ağustos 2018 Perşembe 01:21

Resmi olmayan sonuçlara göre Sakarya Milletvekilleri

Resmi olmayan sonuçlara göre Sakarya'nın Milletvekilleri Ak Parti'den; Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek, MHP'den Muhammed Levent Bülbül, CHP'den Engin Özkoç, İYİ Parti'den Ümit Dikbayır oldu.
24 Haziran 2018 Pazar 21:18

Atabek Şemsi Bayraktar'la Değerlendirme Yaptı

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek, seçim öncesi değerlendirme çalışmalarını sivil toplum örgütleriyle devam ettiriyor. Atabek, Şemsi Bayraktar’la yaptığı görüşmede “ Sakarya’yı hep birlikte geleceğe taşıyacağız” diye konuştu.
5 Mart 2015 Perşembe 21:57

Çiğdem Atabek: “HDP'li Kadın Vekiller De Erkeklere Şiddet Uyguluyor”

Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, şiddet olaylarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Atabek, şiddetin bazı medya kuruluşları tarafından özellikle işlendiğine dikkat çektiği konuşmasında “Çocuklarınızı zararlı medyadan uzak tutun” uyarısında da bulundu.
22 Şubat 2015 Pazar 20:32

Atabek Sesob Ve Demiryol-Iş'i Ziyaret Etti

Eski Bakan Yardımcısı Çiğdem Atabek, Sakarya’daki sivil toplum kuruluşlarına başlattığı ziyaretlerini SESOB ve Demiryol-İş sendikasıyla devam ettirdi. Atabek, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada Sakarya için birlikte çalışacaklarını vurguladı.
20 Şubat 2015 Cuma 19:35

SATSO MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARINI AĞIRLADI BAŞKAN KÖSEMUSUL; “VİZYON SATIN ALINAMAZ”

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Haziran ayında gerçekleştirilecek genel seçimler öncesi aday adaylığını açıklayan Prof. Dr. Mustafa İsen başta olmak üzere, Avukat Recep Hacıeyüpoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ziya Cevherli ve Recep Soytürk’ü makamında ağırladı.
18 Şubat 2015 Çarşamba 17:40

Ali İnci'den Bakan İslam'a Ziyaret

AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayları Ali İnci, Çiğdem Erdoğan Atabek, Mustafa Ayhan, Hendek Belediye Meclis Üyeleri İrfan Püsküllü, Şenay Sakal ve AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ı ziyaret ettiler.
12 Şubat 2015 Perşembe 21:39

Bakan Yardımcısı Atabek İstifa Etti

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya’dan milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti.
10 Şubat 2015 Salı 17:53

Gazi ve yakınlarına Bakan İslam’dan “mektup” şoku!

Sosyal medyada Bakan Ayşenur İslam ve Bakan yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek ile Hükümet yetkililerini tweet yağmuruna tutan ve hak arayan gaziler ve yakınları, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam’dan gelen mektup ile adeta şok yaşadı.
4 Şubat 2015 Çarşamba 23:53

Atabek Koordinasyon Toplantılarını Sürdürüyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, ilçelerde yaptığı Koordinasyon toplantılarına devam ediyor.
2 Şubat 2015 Pazartesi 21:00

Atabek, SAGEP'i Ziyaret Etti

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Gençlik Platformu (SAGEP)’i ziyaret etti.
2 Şubat 2015 Pazartesi 19:51

Atabek ‘Sel Yardımında Bazı İlçelere Ayrımcılık Yapıldı' Dedikodularına Açıklık Getirdi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, sel afetinin ardından bazı ilçelere yapılan yardımlarda ayrımcılık yapıldığı dedikodularına açıklık getirdi.
22 Ocak 2015 Perşembe 20:29

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Atabek: “Sakarya'nın Hizmetindeyiz”

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya’da gerçekleştirdiği koordinasyon toplantıları kapsamında, ilçelerdeki çalışmaları masaya yatırdı.
21 Ocak 2015 Çarşamba 19:13

Atabek Yeni Yıl Tatilini İhlas Kuzuluk Kaplıca Evlerinde Geçirdi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcı Çiğdem Erdoğan Atabek ailesi ile birlikte yeni yıl tatilini İhlas Kuzuluk Kaplıca evlerinde geçirdi.
3 Ocak 2015 Cumartesi 22:25

Atabek canlı yayında “10 Altın Kuralı” açıkladı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, Kanal A’da canlı yayında çocuklarımızı korumanın 10 altın kuralını açıkladı.
12 Aralık 2014 Cuma 01:19

Atabek'ten Başkan Toçoğlu'na Ziyaret

Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Atabek, “Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarımız ile ortak çalışmalar içerisindeyiz.
15 Kasım 2014 Cumartesi 08:49

Saü'de Kadın Akademisi Açıldı

Sakarya Üniversitesi Kadın Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (SAÜKAM) tarafından başlatılan ‘Kadın Akademisi’, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek’in de katılımıyla açıldı.
15 Kasım 2014 Cumartesi 08:43

İhlas Personelinden Bakan Yardımcısı Atabek’e Ziyaret

İhlas Haber Ajansı Kocaeli Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı, İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Taştan ve Nuri Tokyürek ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek’i ziyaret ettiler.
14 Kasım 2014 Cuma 05:47

İhlas Personelinden Bakan Yardımcısı Atabek?e Ziyaret

İhlas Haber Ajansı Kocaeli Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı, İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Taştan ve Nuri Tokyürek ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek?i ziyaret ettiler.
13 Kasım 2014 Perşembe 18:12

Başkan Dişli’den Atabek’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın yardımcılığına atanan AK Parti MKYK üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek’i makamında ziyaret etti.
15 Ekim 2014 Çarşamba 02:52

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’a Teşekkür Ziyareti

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın, Başkan vekili Fevzi Kılıç, Genel Sekreter İsmail Yenice, As Başkan Adnan Sipahi ve Ak Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ile buluştu.
13 Eylül 2014 Cumartesi 23:39

ATABEK’E BİR GÖREV DAHA VERİLDİ

AK Parti MKYK üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek’e Genel Merkez tarafından Bilecik Koordinatörlüğü görevi verildi.
10 Haziran 2014 Salı 01:50

Atabek'ten Kadına yönelik şiddetin önlenmesi ile ilgili bil

AK Parti MKYK Üyesi eğitimci Çiğdem Erdoğan Atabek Adapazarı Orman Bölge Müdürlüğünde çalışan bayanlar tarafından kurulan Orman Çalışanları Kadın Platformunun, düzenlediği seminerde kadına yönelik şiddeti anlattı.
12 Aralık 2012 Çarşamba 21:15

İslam'dan Yerli Otomobile Destek

Sakarya Ak Parti Milletvekili Ayşenur İslam ve Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Atabek, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ile SATSO Sosyal Tesislerinde bir araya geldiler.
1 Ocak 2012 Pazar 14:48

Ak Parti Kadın Kollarından, Van’a Yardım

Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam ve Sakarya İl kadın Başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek, İlçe Kadın Kolları Başkanları, yapılan istişare toplantısında Van’a gönderilecek yardımlarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
26 Ekim 2011 Çarşamba 17:38

AKP Kadın Kolları Seçim Startını Verdi

AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek ve yönetim kurulu üyeleri Kaynarca Teşkilatını ziyaret etti
11 Kasım 2010 Perşembe 18:44

AK Parti Sakarya İl Kadın Kollarından İftar

AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek ve yönetim kurulu üyeleri Söğütlü ilçesinde iftar yaptı.
3 Eylül 2010 Cuma 16:12

AKP Kadın Kolları Söğütlüyü Ziyaret Etti

AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Erdoğan Atabek İlçe Teşkilatları ziyaretlerine devam ediyor. Atabek, Söğütlü İlçe Kadın Kolları Teşkilatı ziyaret etti.
10 Mayıs 2010 Pazartesi 15:27

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1955 Yeni Alsancak Limanı'nın temeli Başbakan Adnan Menderes tarafından atıldı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
şevki
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free