hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Sakaryaspor: 1 - Bandırmaspor: 0 Engelli Bireylerin Sorunlarına SATSO'da Çözüm Arandı Sakarya sıfır atık yönetiminde öncü İlk Cemre Düştü! Peki, Cemre Düşmesi Ne Demek? Sakarya Üniversitesinde Halk Müziği Rüzgarı “Popüler Kültürün Etkisinde Kalmayın” Tıp Fakültesinde Laparoskopik Cerrahi Kursu Ailede iş bölümü stresi azaltır Büyükşehir Zabıta 7/24 vatandaşların yanında Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
Sakaryaspor: 1 - Bandırmaspor: 0
Sakaryaspor: 1 - Bandırmaspor: 0
 

Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
Yeni köprü ve duble yol için çalışmalar başladı
 
SİVAS BELEDİYESPOR:1 SAKARYASPOR:1
SİVAS BELEDİYESPOR:1 SAKARYASPOR:1
 
Sakarya Karadeniz kıyılarında pedal çevirecek
Sakarya Karadeniz kıyılarında pedal çevirecek

artık haberleri

Süt54 hayırlı olsun

Belpaş Süt54’ün açılış törenine katılan Başkan Ekrem Yüce, “Tamamen hijyenik ortamlarda yüzde yüz doğal ve katkısız arı çiftliklerinden gelen sağlıklı sütü artık Büyükşehir Belediyesi güvencesiyle vatandaşlarımızla buluşturacağız.
3 Ocak 2020 Cuma 19:32

Kaynarca-Kefken Yolu Asfaltlandı

Büyükşehir Belediyesi Kaynarca’da 4 kilometrelik arteri yeniledi. 4 kilometrelik arter 6 bin 100 ton asfalt kullanılarak vatandaşların kullanımına sunuldu. Bölgede ulaşımlar artık daha rahat.
31 Mayıs 2019 Cuma 23:20

MİLLET EVİNE EKMEK GÖTÜREMİYOR, GENÇLER İŞ BULAMIYOR

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, milletin 31 Mart’ta tercihini yaptığını ve belediye başkanlarının göreve başladığını vurgulayarak, "Artık İstanbul olayını kapatıp, İstanbul seçimini geride bırakıp, yolumuza devam etmeliyiz.
30 Nisan 2019 Salı 03:38

KÖY TAVUKÇULUĞU YAPMAK ARTIK ÖNEMLİ BİR EK GELİR KAYNAĞI OLMAYA ADAYDIR

KÖY TAVUKÇULUĞU YAPMAK ARTIK ÖNEMLİ BİR EK GELİR KAYNAĞI OLMAYA ADAYDIR
9 Nisan 2019 Salı 23:09

Dr. Kolip,“Beka sorunu arayanlar, Taraklı Pazarı’na gelsin”

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Sakaryalıların artık hatıra-gönüle binaen oy verme devri bitmiştir. Çünkü Sakarya’nın bekası için, 25 yıllık yönetim anlayışının değişmesi gerekiyor. Beka sorununu canlı görmek isteyenler ise Taraklı’nın pazarına gelsin.” diye konuştu.
17 Mart 2019 Pazar 20:24

ADA Treni gara geliyor

ADA Treni'nin 16 Mart Cumartesi günü saat 12.00'da Gar'a geleceğini duyuran Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Hemşerilerimizin yoğun taleplerine kayıtsız kalmadık ve adaylığımızın açıklandığı ilk gün ADA Treni'nin gara geleceğini ifade etmiştik. İnşallah artık seferler gardan yapılmaya başlayacak. Hayırlı olsun" dedi.
15 Mart 2019 Cuma 22:01

SAKUS’a yeni düzenlemeler

SAKUS uygulamasında yapılan yeniliklere ilişkin bilgiler paylaşan Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Celal Of, “Yeni düzenlemelerle vatandaşlarımız artık mobil cihazlarından sıklıkla kullandıkları hatları favori listelerine ekleyebilecek ve bu hatları toplu bir şekilde görebilecek.
7 Mart 2019 Perşembe 18:33

SON NOKTA KONDU: 21 OKUL İDDİASI GERÇEK!

CHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un 2 yıldır gündemde tuttuğu 21 okulun depreme dayanıksız olduğu gerçeği, artık tüm boyutlarıyla su yüzüne çıktı.
18 Aralık 2018 Salı 03:53

Bilgisayardan telefona dönüşüm yaşadık

Büyükşehir Akademi’de dersler devam ediyor. Çelik, “Şu an içinde bulunduğumuz yıllar, bilgisayarların tabletleşmesi ve tabletlerinde cep telefonlaşması dönemi aslında. Artık bilgisayarımızı cebimizde taşıyoruz. Bu bize mobilize olma yeteneği kazandırdı” dedi.
10 Aralık 2018 Pazartesi 23:13

Soğanların değil, soyanların peşine düşün!

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Hükümetin artık oluşturmaya çalıştığı suni gündemlere karşı milletimizin artık gözünün açıldığını belirterek, “Millet diyor ki ülkede yangın var. Ülkede soygun var. Peki onlar ne yapıyor. Soyanların değil, soğanların peşine düşüyorlar.” diye konuştu.
27 Kasım 2018 Salı 00:57

Maltepe Park ve ADAKULE Sakarya’nın hizmetinde

Maltepe Park ve ADAKULE’nin açılışında konuşan Başkan Toçoğlu, “Maltepe Park içerisinde çocuk oyun grupları, yürüyüş alanları, kafeteryalar, yeşil alanlar, oturma grupları, SAMEK gibi bölümlerle Maltepe Park artık hizmette.
18 Eylül 2018 Salı 23:29

Herkes sussa biz susmayacağız

60 Filistinli’nin şehit olduğu saldırılara yönelik düzenlenen protesto gösterisinde Başkan Toçoğlu, “İsrail devleti, sadece Müslümanların değil, insanlığın düşmanıdır. İsrail’in zulmü artık arşa dayanmıştır.
15 Mayıs 2018 Salı 20:17

İHRACATÇI FİRMALARA SATSO'DA KOLAYLIK

A.TR Dolaşım Belgeleri ve Menşe İspat Belgeleri Artık Elektronik Ortamda
5 Mayıs 2018 Cumartesi 06:05

“AK Parti bir gençlik hareketidir”

İl Gençlik Kolları’nın 5. Olağan Kongresi’nde konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Bak, “Siyasette artık yol, yöntem gençlerin elinde. Büyüyen gelişen güçlü Türkiye istiyoruz. Bu nedenle gençlerimizle birlikte yürümeye devam edeceğiz” derken;
22 Nisan 2018 Pazar 22:38

İsraf yeni neslin eğitimi ile önlenebilir

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi’nde ‘Sofrada Sıfır Artık’ isimli seminer düzenlendi.
16 Ekim 2017 Pazartesi 22:41

Budaklar’da Asırlık Bayram Geleneği

Adapazarı İlçesine bağlı Budaklar Mahallesi’nde artık bir bayram klasiği haline gelen toplu bayramlaşma programı, Kurban Bayramı sabahı tüm vatandaşların katılımıyla cami bahçesinde yapıldı.
4 Eylül 2017 Pazartesi 22:54

Acarlar Longozunda Nilüfer Zamanı.

Karasu ve Kaynarca sınırları içerisinde bulunan Acarlar longuzunda açan nilüfer çiçekleri görenleri kendine hayran bıraktı. Türkiye’nin gözbebeği Sakarya Karasu’nun incisi Acarlar longozunda açan nilüferler çiçeklerin ışıltısı görenleri büyülüyor. Tabiat harikası Acarlar longozu artık doğal.
30 Temmuz 2017 Pazar 22:05

‘Yeni Nesil Abone Sistemi’ devrede

SASKİ, hizmet kalitesini arttırmak ve abonelerine daha etkin hizmet sunmak amacıyla geliştirdiği ‘Yeni Nesil Abone Sistemini’ devreye aldı. SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “1 Ocak itibariyle Yeni Nesil Abone Sistemini devreye aldık. Yeni yazılımla abone işlemlerini artık daha etkin bir şekilde yönetiyoruz” dedi.
6 Ocak 2017 Cuma 20:46

Hakem tesisi gün sayıyor

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne tahsis edilecek olan binada devam eden inşaat çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Fen İşleri Daire Başkanı Ali Oktar, “Hakemlerimize güzel bir tesis hediye etmek için yaptığımız çalışmaların artık sonuna geldik.
4 Ocak 2017 Çarşamba 18:13

Şehrin yeni buluşma noktası gün sayıyor

Esentepe Sosyal Tesisleri’nde çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini aktaran Başkan Toçoğlu, “17 dönümlük alan üzerinde başlattığımız çalışmalarda artık sona yaklaştık. Çalışmalar şuanda yüzde 85 seviyelerinde. Projemizi kısa süre içerisinde tamamlayacağız” dedi.
6 Aralık 2016 Salı 00:23

Şekerden yayılan pis kokulara SESOB ve Müteahhitlerden tepki

SESOB Başkanı Hasan Alişan ve Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, son günlerde yine şehri saran Şeker Fabrikası’ndan yayılan pis kokuya dikkat çekerek, “ Bu koku daha ne kadar rahatsızlık verecek. Yetkililer artık buna bir önlem almalı” dediler.
2 Aralık 2016 Cuma 18:51

Şoförler yolcu ücretlerine zam istiyor

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan başkanlığında bir araya gelen Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanları, 4 yıldır zam alamadıklarını belirterek, “Artık bıçak kemiğe dayandı. Mevcut ücretle taşıma yapmamız mümkün değil” dediler.
11 Kasım 2016 Cuma 23:32

Yeni esnaf ve sanatkarlara kalıcı ve başarılı olmanın püf noktalar

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Sakaya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB), yeni üyelerine kalıcı ve başarılı olabilmenin kapılarını açan eğitimlere başladı. Artık esnaf ve sanatkarlar mesleğe donanımlı başlayacak.
3 Kasım 2016 Perşembe 22:16

HES Üretiyor Sakarya Kazanıyor

ADASU HES ile bugüne kadar 95 milyon kilovat enerji ürettiklerini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “SASKİ olarak şehrimiz ve ülkemiz için üretmeye devam ediyoruz. ADASU HES’in hizmete alındığı 2013 yılından bu yana Sakarya 18 milyon lira kazandı. Artık tükettiği enerjiyi üreten bir şehiriz” dedi.
30 Eylül 2016 Cuma 20:09

Budaklar’da Geleneksel Bayramlaşma

Budaklar Mahallesi’nde artık bir bayram klasiği haline gelen toplu bayramlaşma programı, yediden yetmişe tüm vatandaşların katılımıyla cami bahçesinde yapıldı
18 Eylül 2016 Pazar 22:56

“Sevgi İzi” projesine bir destek’te Sakarya Trabzonlular Derneği’nden geldi

Sakarya Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları; ünlü sunucu Müge Anlı'nın Zihinsel engelli olan için başlattığı 'Sevgi İzi' projesine destek vererek, ilimizdeki Otistik ve Down sendromluların sevgi İzi'yle artık daha güvende olmalarını sağladı.
24 Mayıs 2016 Salı 02:09

PLAY-OFFLAR İÇİN ARTIK SON 3 HAFTA

Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı’nın 23 Nisan Cumartesi günü Socar Spor ile oynayacağı mücadele öncesinde açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Orhan Bayraktar, “Play-offlar için artık son 3 hafta. 23 Nisan Cumartesi günü Socar Spor ile evimizde karşılaşacağız.
21 Nisan 2016 Perşembe 00:07

SYKD FEDERASYONUNDAN ANKARA PATLAMASI TEPKİSİ

“Ankara’da meydana gelen terör olayı hepimizi derinden yaralamıştır. Giden canlar, yaralanan kimseler ve yanan birçok ocak var. Artık kelimeler kifayetsiz, cümleler anlamsız olmaya başladı.
14 Mart 2016 Pazartesi 23:45

KENAN SOFUOĞLU, OSMANLISPOR LİSANSIYLA YARIŞACAK

4 kez Dünya Süpersport Şampiyonu olan Milli Motosikletçi Kenan Sofuoğlu, artık Osmanlıspor lisansıyla yarışacak.
11 Şubat 2016 Perşembe 18:32

İSTİKLAL MAHALLESİNE YENİ MUHTARLIK

Serdivan Belediyesi tarafından yaptırılan İstiklal mahallesinde muhtarlık hizmetleri artık yeni yerinde verilecek.
20 Aralık 2015 Pazar 20:56

OKULLARDA BİSİKLET KULLANIMI, ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Sağlık Bakanlığı’nın, "Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı" kapsamında "Okullarda Obezite İle Mücadelede, Yeterli ve Dengeli Beslenme ve Düzenli Fiziksel Aktivite Alışkanlığının Kazandırılması" amacıyla beden eğitimi derslerinde, bisiklet kullanımını teşvik etmeye ve yaygınlaştırmaya yönelik projesiyle, öğrenciler artık beden eğitimi derslerinde bisiklet kullanıyor.
16 Aralık 2015 Çarşamba 19:28

CAMİLİ’YE GELİR BİRİMİ VEZNESİ AÇILDI

Sakarya'nın Yenikent bölgesinde oturan vatandaşlar, emlak, işyeri ve çevre temizlik vergilerini artık Adapazarı Belediyesi Camili Ek Hizmet binasında ödeyebilecek.
24 Kasım 2015 Salı 17:08

Sokak Hayvanlarına Klasik Müzik Dinletiliyor

Adapazarı Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Geçici Bakımevi’nde kalan sokak hayvanlarına klasik müzik dinletiliyor. Müzikle daha sakin davranışlar sergileyen sokak hayvanları, artık daha mutlular.
5 Kasım 2015 Perşembe 16:39

Geldikleri gibi gidecekler

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili adayı Alirıza Acartürk, AKP’nin büyük bir panik içerisinde olduğunu belirterek, “1 Kasım’da ‘para ve şantaj’ ile yapılan siyasetin de artık sonuç vermeyeceğini herkes görecektir. AKP için yolun sonu gözükmektedir. Geldikleri gibi gidecekler” diye konuştu.
21 Ekim 2015 Çarşamba 19:28

ÖZKOÇ, SERDİVAN’DA PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Serdivan’da pazar esnafını ziyareti sırasında bir vatandaşın “Artık sizi iktidarda görmek istiyoruz” sözleri üzerine, “Hiç merak etmeyin CHP iktidarına az kaldı” dedi.
19 Ekim 2015 Pazartesi 01:49

Doğal Gaz Aboneliği Yaptıracaklar Dikkat!

Doğal Gaz Abonelikleri Artık Çağrı Merkezi (444 54 99) üzerinden yapılacak.
12 Eylül 2015 Cumartesi 23:23

Kent Park Artık Daha Yeşil

Kent Park’ta başlatılan yeşil alan genişletme çalışmalarının tamamlandığını açıklayan Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Türker Vardar, “Tamamlanan yeşillendirme çalışmalarımızla Kent Park artık çok daha yeşil” dedi.
10 Ağustos 2015 Pazartesi 22:15

Serdivan'a Çocuk Polikliniği Açıldı

Yenikent Hastanesi’ne bağlı Serdivan Polikliniği’nde artık çocuk polikliniği de hizmet veriyor.
26 Ocak 2015 Pazartesi 20:22

Serdivan'da Çevre Zabıta Birimi Denetimlere Başladı

Serdivan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü bünyesinde kurulan “Çevre Zabıta Birimi” denetimlere başladı. Çevre temizliğinin kontrolünü artık Çevre Zabıta Birimi yapacak.
25 Ocak 2015 Pazar 22:32

Karasu İçmesuyuna Dev Yatırım

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı’nda Karasu İçmesuyu Şebeke Yenileme Projesi ile ilgili açıklamalarda bulunan SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Yaklaşık 17 Milyon TL’lik proje ile Karasu ilçemizin artık ihtiyacını karşılamayan içmesuyu şebekesini yenileyeceğiz” dedi.
12 Ocak 2015 Pazartesi 17:10

17 Ayda 80 Kilo Verdi Hayatı Değişti

Doğum yaptıktan sonra hızla aldığı kilolarla hayatı gitgide zorlaşan ve 165 kiloya kadar ulaşan 42 yaşındaki Arzu Taşdemir, küçük oğlunun veli toplantısında yaşadıklarından etkilenerek 17 ayda 80 kilo verdi. Verdiği kilolarla birlikte, eski eşyalarını da çöpe atan Taşdemir, artık daha mutlu bir hayat yaşadığını söyledi.
22 Aralık 2014 Pazartesi 21:42

Saü'lü Öğrenciler Kadavra İle Çalışacak

Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri, anatomi derslerini artık kadavra ile yapacak.
19 Aralık 2014 Cuma 21:10

Somadaki maden faciası

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Memiş: "(Somaya yapılması planlanan Maden Şehitliği Anıtı) Herkesi bu projenin içerisine katabilmek adına bugüne kadar bekledik. Ancak artık ihale sürecine girdik. Her türlü teknik çalışma bitmiştir"
14 Kasım 2014 Cuma 00:04

Bakanlığa bağlı hastanelerde alternatif tıp!

Sağlık Bakanlığı hastaneleri artık aktar gibi çalışacak. Ancak o kadar ucuz olmayacak.
13 Kasım 2014 Perşembe 15:19

Sneijderden şaşırtan sözler! "Aysal..."

Galatasaray?ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, Ünal Aysal yönetimiyle ilgili, ?Bana verilen sözler yerine getirilmedi? derken, ?Artık t
12 Kasım 2014 Çarşamba 15:26

.Sneijderden şaşırtan sözler! "Aysal..."

Galatasaray?ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, Ünal Aysal yönetimiyle ilgili, ?Bana verilen sözler yerine getirilmedi? derken, ?Artık t
12 Kasım 2014 Çarşamba 15:00

Emniyet Teşkilatında köklü değişim geliyor

Emniyette önemli düzenlemeler getirecek paketle, amir ihtiyacı artık üniversite mezunlarından karşılanacak.
12 Kasım 2014 Çarşamba 12:28

Down sendromlu yazar Pelin Atakan kitap fuarında imza dağıttı

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesinden Fahri Doktora Diploması alan Yazar Pelin Atakan Pelince Artık Yalnız Değilim adlı günlüklerinden oluşan kitabını 33. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarında imzaladı.
10 Kasım 2014 Pazartesi 16:42

Fenerbahçeden büyük altyapı hamlesi!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım; "Bu kulübe artık dışarıdan değil, spor okullarından gelecek sporcuları getirip onlarla bütün t
8 Kasım 2014 Cumartesi 21:48

Söke?de Demokrasiye Hizmet Eden Eski Seçim Sandıkları Yakacak Oldu

Seçimlerde şeffaf sandıkların kullanılmaya başlamasıyla birlikte elde kalan eski ahşap seçim sandıkları artık tarih oluyor.Yılarca çok sayıda seçimde demokrasiye hizmet eden seçim sandıkları Söke?de yakacak oldu. Söke Belediyesi?ne ait d
8 Kasım 2014 Cumartesi 18:22

Bartık: Reel Sektörün Sesine Kulak Verilmiş

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Başkanı Eyüp Bartık ekonomide dönüşüm planı için ?reel sektörün sesine kulak verilmiş bir plan? dedi.GTO Başkanı Bartık, Başbakan Ahmet Davutoğlu?nun açıkladığı Öncelikli Dönüşüm Programı Eylem Planı ile ilg
8 Kasım 2014 Cumartesi 02:34

İsmail Kartal uyardı: "Artık kendinize gelin"

Öğrencileriyle bir toplantı yapan İsmail Kartal, ?Sizi hala Beşiktaş galibiyeti havasında görüyorum artık kendinize gelin, Şu an ne şampiyon
7 Kasım 2014 Cuma 14:48

Çekmeköy Lazer Epilasyon

Ağda yapmaya yeni başlayan gençler için bu sürecin ne kadar zorlu ve sancılı olduğu ortada. Ağda yapabilmek bile bir yetenek ve maalesef saatler ister. Bu uygulamalar ile artık tüylerden kurtulmak ise neredeyse demode oldu. Artık sizler Çekmeköy lazer epilasyon kliği ile çok daha kısa sürede seanslardan oluşacak bir düzen ile istediğiniz tüm tüylerinizden kurtuluyor olacaksınız. Genellikle gençlerin kâbusu olan bu tüylenmeler onları geldiği gibi terk edecekleri için en gözde iş akışlarından biri olacaktır.
1 Ekim 2014 Çarşamba 08:59

Kombi servisi

Artık her marka ve model kombileriniz için oldukça güvenilir ve çok hızlı seviş verecek bir adresiniz var. Kombi servisine ihtiyaç duyduğunuz anda 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bu teknik servis ile artık sıkıntılarınız ortadan kalkacak ve kış ayında bile çok kısa sürede hizmet alarak soğuklardan kurtulmuş olacaksınız.
29 Eylül 2014 Pazartesi 22:46

Taşıma Yemek Hizmeti

Benim tüm ekipmanlarım ve sistemlerim hazır sadece bize gerekli olan taşıma yemek hizmeti diyorsanız en doğru adrese geldiniz demektir. Sizler için her gün belli bir menüyü eksiksiz olarak kişi sayısına göre getiren firma ile artık personellerinizin yemek sorunu ortadan kalmış oluyor. Hemen hemen her şirketin bir mutfağı olsa da orada yemek yapmak ve onda insana yetiştirmek oldukça zor olacaktır. Dolayısı ile de sizler bu yöntem ile hazır gelene yemekleri hemen tükenecek ya da daha sonra ısıtarak yiyebileceksiniz.
27 Eylül 2014 Cumartesi 08:40

Tuzla kombi servisi ve bakımı

Kombi kullanmak her zaman hassasiyet ve dikkat ister. Özellikle onların bakımlarını doğru zamanlarda ve mutlaka yaptırıyor olmak çok önemlidir. Kombilerinizin hem genel anlamda mekanizmasını hem de bacalarını kontrol etmek sizi birçok stresten kurtarabileceği gibi aynı zamanda oluşabilecek kötü anları da yok etmeyi başarır. Sizlerde mutlaka bakımlarınız için hizmet almak için iletişime geçmeli ve daha güven duyacağınız bir kombi ile ısınmaya devam etmelisiniz. Tuzla kombi servisi ihtiyaçlarınız için artık çok sağlam bir adreste sizleri bekliyor.
26 Eylül 2014 Cuma 08:37

Maltepe klima servisi

Maltepe klima servisi sayesinde artık klimalarınızı hem yaz ayında hem de kış ayında her zaman aktif olarak kullanabilirsiniz. Son çıkan birçok klimalar özellikle kış ayına özel olarak da yapılmakta ve sizleri soğuk havalarda sıcak hava vererek ısıtmaya çalışmaktadır. Birçok ofis ve işyerleri özellikle klima ile ısınarak en büyük ihtiyaçlarını karşılamış oluyorlar. Bu sebeple özellikle kış ayına girerken ya da tercihen yaz ayına girerken yoğun kullandığınız klimalarınız için bakım yaptırmayı asla ihmal etmeyiniz.
25 Eylül 2014 Perşembe 10:32

Restoran programı ile kaliteyi yakalayın

Sizlerde artık işyerlerinizi bir düzene oturtmak istiyor ve akışların daha hızlı ilerlemesini istiyorsanız ilk bakmanız gereken ve uygulamaya geçirmeniz gerekenlerden biri de restoran programı olacaktır.
22 Eylül 2014 Pazartesi 13:03

Sakarya Park Açılıyor

Şehrin rüya projesi Sakarya Park’ta ilk etabın açılışının 12 Eylül Cuma günü saat 19.00’da gerçekleştirileceğini açıklayan Başkan Toçoğlu, “Artık Sakarya, nehir ile buluştu.
8 Eylül 2014 Pazartesi 05:31

ATA KARNESİ ARTIK SATSO'DAN VERİLECEK

Eşyaların Gümrük Vergisine tabi olmadan geçici kabulüne imkan sağlayan teminat yerine geçen ve beyanname olarak kabul edilen Ata Karnesi artık Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından verilecek.
23 Ağustos 2014 Cumartesi 01:05

Akyazı Topçu Sırtı Mahallesinde Su Sıkıntısı

Akyazı’ya bağlı Kuzuluk Topçusırtı mahallesi sakinleri uzun zamandan beri çektikleri susuzluk nedeniyle artık dayanamayacaklarını söylediler.
4 Ağustos 2014 Pazartesi 21:26

Engelli Hizmetleri Yeni Yerinde Hizmete Başladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü, yeni yerinde hizmete başladı. Artık engelli kursları, destek ve eğitim hizmetleri şehrin sosyal politika merkezi olan Sosyal Gelişim Merkezi’nden verilecek.
1 Ağustos 2014 Cuma 18:52

BAŞKAN TOÇOĞLU PROJELERİNİ TANITTI

Yeni dönem projelerini kamuoyuyla paylaşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Kalıcı çözümlerle uzun vadeli yatırımlar gerçekleştirerek yolumuza devam edeceğiz. Büyük medeniyetimizin Sakarya’ya yansıması artık daha belirgin olarak görülüyor” dedi.
25 Mart 2014 Salı 21:49

AYŞENUR İSLAM SAKARYA’DA

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, bir dizi ziyarette bulunmak için Sakarya’ya geldi. Söğütlü İlçe Teşkilatı ziyareti sonrası vatandaşlara seslenen Bakan İslam, muhalefet partilerine yüklenerek, “'Artık vazgeçin bu işten gidin, biz kaset bulduk siz hırsızlık yapmışsınız kalanı biz yiyelim' diyorlar” dedi.
6 Mart 2014 Perşembe 20:12

MİLLETİMİZLE AYNI DİLİ KONUŞUYORUZ

Arifiye’de STK temsilcileri ve esnaf ile bir araya gelen, fabrika ziyaretleri gerçekleştiren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cumhuriyet Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışında, “Artık tükettiği enerjiyi üreten bir şehiriz.
28 Şubat 2014 Cuma 22:10

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Eyüp Yıldırım Karasu’da…

Karasu İlçe Adayının tanıtım toplantısına katılan Eyüp Yıldırım, esnaf ziyaretleri de yapmayı ihmal etmedi. Teşkilat mensuplarıyla Karasu esnafını gezen Yıldırım, geriye baktıklarında koca bir beş yılın heba olduğunu gördüklerini ve milletin artık Saadet diyeceğini ifade etti.
26 Şubat 2014 Çarşamba 23:49

BAKAN İSLAM, TÜMSİAD’IN GENEL KURULUNA KATILDI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, bu ülkeyi 12 yıldır yönetenlerin Türkiye’nin dünyaya örnek olacağını gördüğünü belirterek, “Artık karşımızda kimse duramaz. Bütün çabalar boşa gidecek” dedi.
15 Şubat 2014 Cumartesi 23:25

SESOB BAŞKANI ALİŞAN ENGELLİLERİ ÜZDÜ

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan’ın, Sakarya Otobüsçüler ve Servis Araçları Esnaf Odası’nın Olağan Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada artık engellilerin özel halk otobüslerinde ücretsiz taşınmayacağını söylemesi tepki çekti.
12 Şubat 2014 Çarşamba 23:24

45 GÜNDE 70 KİLO VERDİ

Sakarya’nın Taraklı ilçesi Yenidoğan Mahallesi'nde 20 yıldır obeziteye bağlı sağlık problemleri yaşayan 39 yaşındaki Leyla Acar, geçirdiği ameliyatın ardından 45 günde 210 kilodan 140 kiloya düştü. Yattığı yerde bile hareket etmekte zorlanan Leyla Acar artık yürümeye başladı.
4 Şubat 2014 Salı 21:03

Ferizli’de Orhan Ünver coşkusu

Ferizli’de coşkulu bir şekilde karşılanan MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, ilçede bir dizi temaslarda bulunarak, “İyi yönetilmeyen Sakarya’nın her ilçesinde ayrı ayrı sorunlar var. AKP’ye artık yeter denmesinin zamanı geldi” dedi.
31 Ocak 2014 Cuma 07:49

HENDEK HURMASI AMACINA ULAŞTI

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin gayretleri ile ilçede farklı bir ürün olarak Hendek Hurması’nın yetiştirilmesi ile başlatılan çalışma meyvelerini vermeye başladı. Vatandaşlar artık bahçelerindeki Hendek Hurmalarını kurutuyor.
16 Ocak 2014 Perşembe 19:47

ARİFİYE'DE İŞLEMLER ARTIK DAHA KISA

Arifiye'de resmi kurumlarla olan işlemler artık 5 dakika içinde halledilebiliyor.
10 Ocak 2014 Cuma 19:14

Alifuatpaşa beldesinde artık ihtiyaca cevap veremeyen köprünün yıkımına başlandı.

Sakarya’nın Geyve ilçesi Alifuatpaşa beldesinde artık ihtiyaca cevap veremeyen köprünün yıkımına başlandı. Köprünün yerine 9 metre eninde 33 metre uzunluğunda yeni bir köprü inşa edilecek.
3 Ekim 2013 Perşembe 23:59

42 yıl sonra hem koluna, hem göğsüne kavuştu…

Hastalar, cerrahi müdahale için artık İstanbul, Ankara ve Kocaeli’ye gitmeyecek…
19 Eylül 2013 Perşembe 21:10

ENGELLİ UMUT’UN TEK BİR İSTEĞİ VAR

Sakarya’nın Söğütlü ilçesinde ailesiyle birlikte yaşayan 12 yaşındaki engelli Umut Uysal, sosyal yaşam içine önlerine çıkan engellerden dolayı katılamadıklarını belirterek, artık birilerinin engellilerin sesini duymasını istedi.
3 Eylül 2013 Salı 22:13

AGDAŞ’IN İFTARINA YOĞUN İLGİ

AGDAŞ her yıl düzenlediği ve artık geleneksel hale getirdiğiiftar yemeklerine bu yılda devam ediyor.
28 Temmuz 2013 Pazar 08:44

954 TAŞERON İŞÇİ KADROYA ALINDI

SEDAŞ, TES-İŞ ile imzalanan toplu iş sözleşmesi neticesinde yüklenici firmalardan alınan hizmetler artık SEDAŞ bünyesinde gerçekleşecek. 954 taşeron işçisine kadro anlamına gelen sözleşme ile Türkiye’de de bir ilke imza atılmış oldu.
1 Haziran 2013 Cumartesi 01:58

İspiroğlu ve Keser AKP'li Oldu

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ve Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser artık AKP’li
29 Mayıs 2013 Çarşamba 22:46

Travego Fi-rarda Üniversite Konserleri

Mercedes-Benz Travego, artık geleneksel hale gelen “Travego Fi-rarda Üniversite Konserleri” için 8. kez yola çıkıyor.
4 Mayıs 2013 Cumartesi 02:40

TAŞERONLAŞMA MODERN KÖLELİKTİR…

Saadet Partisi (SP) İl Başkanı Eyüp Yıldırım, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü nedeniyle yayınladığı yazılı mesajda, Taksim tartışmaları yüzünden işçinin asıl sorunlarının unutturulduğunu kaydederek “Milletimiz emekçilerimiz artık bu tartışmadan bıkmıştır.
2 Mayıs 2013 Perşembe 08:08

TOÇOĞLU KOLTUĞU ULUOCAK’A BIRAKTI

Evrenköy Ortaokulu 6’ncı Sınıf Öğrencisi Yasemin Uluocak, başkanlık makamında Başkan Zeki Toçoğlu tarafından karşılandı. Başkanlık koltuğunu Yasemin’e bırakan Zeki Toçoğlu, artık kendisinin başkan olduğunu ve arzu ettiği gibi davranabileceğini söyledi.
24 Nisan 2013 Çarşamba 01:26

Çocukluğundan Beri Duyamayan Ayşe Sağlığına Kavuştu

Çocukluğundan beri duyma sorunu yaşayan Sakaryalı Ayşe Köseoğlu Sakarya Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi (SEAH) KBB Hastalıkları Kliniği'nde gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla artık sağlığına kavuştu.
14 Nisan 2013 Pazar 05:42

Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKÜD) Sakarya İl Temsilciliği “Sofrada Sıfır Artık” kampanyasının bir ayağı olarak lise düzeyinde, “Sofradan Kaynaklı Atık ve Artığın Azaltılması” konulu sunu yarışması düzenledi.
27 Mart 2013 Çarşamba 01:56

Vatandaşa daha hızlı ve konforlu hizmet

Sağlıkta yeniden yapılanma kapsamında kurulan Kamu Hastaneleri Birliği Sakarya Genel Sekreterliğine atanan Dr. Ünal Küçükyılmaz, eski sistemin hizmetlere cevap veremez bir hale geldiğini anlatarak yeni sistemle birlikte artık vatandaşa daha hızlı ve konforlu hizmet verildiğini söyledi.
24 Mart 2013 Pazar 03:08

AGDAŞ Anadolu Bank’la Anlaştı

AGDAŞ aboneleri artık gecikmiş doğal gaz faturalarını da Anadolu Bank’a ödeyebilecekler.
15 Ocak 2013 Salı 01:28

AHIRLAR TEK YERDE TOPLANACAK

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu şehir merkezinde bulunan ahırların taşınacağını belirtti. Başkan Toçoğlu, “Şehir merkezinde artık ahır bulunması büyük sorun teşkil ediyor.
4 Ocak 2013 Cuma 21:21

Kırşehir haberleri

Orta anadolunun şirin ili kırşehir'den 7/24 haber almak artık çok kolay. Kırşehir ili ve ilçeleri olan kaman, akpınar, akçakent, mucur ve boztepe ayrıca kırşehirin köylerinin dahi haberlerinin yayınlandığı internet ajansımız hemşehrilerimize kırşehir'd
10 Aralık 2012 Pazartesi 22:26

Murassa Elektronik'ten internet fiyatına D-Smart + İnternet

Artık sadece internet fiyatına “D-Smart + İnternet” sahibi olabilirsiniz. D-Smart uyumlu uydu alıcısı, Smart Paket ve hızı 8Mb’e kadar çıkan 4GB limitli smile adsl keyfi bir arada sadece 29TL! Hemen internet fiyatına D-Smart + internet k
1 Kasım 2012 Perşembe 03:14

SASKİ ARTIK APP STORE VE ANDROİD’DE

Sakarya’daki vatandaşların çok daha kolay hizmet alabilmeleri için teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini söyleyen SASKİ Genel Müdür Yardımcısı Naci İris, “Vatandaşlarımız artık iphone, ipad gibi cihazlarından..
19 Ekim 2012 Cuma 02:39

AKTARLARA OLAN İLGİ ARTIYOR

Yazın bitmesi ve havaların soğumaya başlamasıyla birlikte aktarlara olan ilgi artmaya başladı. Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde 40 yıllık esnaf olan 64 yaşındaki Ahmet Yaman, “Vatandaş artık bu konuda bilinçlenmeye başladı. Aktarlara ilgi artı
14 Ekim 2012 Pazar 04:56

Şeker artık Bank Asya'nın

Adapazarı Şeker Fabrikası ile Bank Asya arasında fabrikanın hisse devri ile ilgili sözleşme imzalandı. Fabrika artık resmen Bank Asya'ya geçmiş oldu.
26 Eylül 2012 Çarşamba 20:16

TRAFİK DÜZENLEMELERİ RAHATLIK GETİRİYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin Yeğenler ve Turan Caddesi’nde yaptığı kavşak çalışmalarıyla Yenicami Bulvarı’nda trafik artık daha rahat.
27 Ağustos 2012 Pazartesi 20:44

TIP FAKÜLTESİ YUVAYA DÖNDÜ

2008-2009 eğitim öğretim yılında öğrenci alımına başlayan Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Tıp Fakültesi’nin bina eksikliği nedeniyle Kocaeli’de devam ettikleri eğitimlerini artık Sakarya’da sürdürecekler.
15 Ağustos 2012 Çarşamba 18:29

ADAPAZARI BELEDİYESİ EVDEN HİZMET VERİYOR

Adapazarı Belediyesi Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununca sigortalı sayılanların tüm hizmet bilgilerinin ve bilgilerde oluşacak değişiklikler artık evden takip ediliyor.
28 Mayıs 2012 Pazartesi 18:04

Sosyal Medya’nın yükselişi!

Son yıllarda Dünya’da internet ve halkla ilişkiler kavramlarını bir araya getiren, kitlelerin en kolay şekilde iletişimini sağlayan en önemli platform sosyal medya, artık bireysellikten öte kurumsal firmaların en gözde pazarlama aracı olarak biliniy
6 Mart 2012 Salı 18:07

Hem iç mekan, hem de dış mekan sıva için Maister MP1

İr Makina Yöneticilerinden Fatih İr Maister MP1 Sıva Makinaları ile iç mekan ve dış mekan sıvanın artık çok kolay olduğunu belirtti.
22 Şubat 2012 Çarşamba 16:19

Tapuda Yeni Dönem Başlıyor

Tapu ve Kadastro Bilgi Sistemi TAKBİS ile artık bütün işlemler bilgisayar ortamında yapılabilecek. Sistem sayesinde gayrimenkul alım satımı için şehir şehir dolaşma çilesi sona erecek.
15 Şubat 2012 Çarşamba 20:26

Gençlik seferberliği‏

Saadet Partisi Gençlik kolları Genel Başkanı Fatih Aydın Sakarya gençliği ile bir araya geldi “GENÇLER OLARAK ARTIK SESİMİZİ ÇIKARTACAĞIZ”
12 Şubat 2012 Pazar 20:58

Cenazeler Mahalle Aralarında Yıkanmayacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Şube Müdürlüğü cenazelerin artık mahalle aralarında yıkanmayacağını açıkladı.
1 Aralık 2011 Perşembe 23:07

Sakarya’ya 600 bin $’lık yatırım

Türk girişimcisinin yurtdışındaki başarılarına örnek olan, Amerikan doğal taş endüstrisinde seçkin bir marka olmayı başaran TROY GRANITE, ülke dışındaki birikim ve tecrübesini ülke ekonomisine katabilmek hedefiyle artık Türkiye pazarında.
25 Ekim 2011 Salı 16:33

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
2005 ÖDP 4. Olağan Kongresi'nde Hayri Kozanoğlu genel başkanlığa yeniden seçildi.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free