hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
“Festival ile kültürel çeşitlilik artacak” “Sakarya savunma sanayinde örnek şehir olacak” SAKARYA PEYZAJ VE SÜS BİTKİCİLİĞİ FESTİVALİ DOĞRU BİR PROJEDİR BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ AÇILIRSA İLİN TİCARETİNİ CANLANDIRIR Roman Dilinde Siyaset ve İktisat SAADET PARTİSİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI SAÜ Onkolojik Fotodinamik Tedavi Merkezi Açıldı Kantincilerden Çifte Ziyaret Adapazarı Kız Meslek’te Çocuk Şenliği Engeller Fizikte Değil Gönüldedir

“Festival ile kültürel çeşitlilik artacak”
“Festival ile kültürel çeşitlilik artacak”
 

“Sakarya savunma sanayinde örnek şehir olacak”
“Sakarya savunma sanayinde örnek şehir olacak”
 
SAÜ Onkolojik Fotodinamik Tedavi Merkezi Açıldı
SAÜ Onkolojik Fotodinamik Tedavi Merkezi Açıldı
 

Sakarya’yla ilgili rapor açıklanıyor
Sakarya’yla ilgili rapor açıklanıyor

akp haberleri

Meclis Üyesi vefat etti

Serdivan Belediye Meclisinin AKP üyesi Mali Müşavir Mahmut Yılmaz, vefat etti.
18 Ocak 2018 Perşembe 09:03

Şaban Dişli Başdanışmanlıktan istifa etti

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Genel Başkan Başdanışmanı Şaban Dişli, yaptığı açıklamayla görevinden istifa ettiğini duyurdu.
20 Ekim 2017 Cuma 02:44

Saadet Partisi İl divan toplantısı yapıldı.

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım, yerel bir gazetede manşet olan AKP ve CHP'yi sert bir dille eleştirerek, "Birbirlerinizle ilgili suç duyurusunda bulunacağınıza, TÜPRAŞ ile ilgili suç duyurunda bulunun. Milletimize hokkabazlık yapmayın..." dedi.
27 Mart 2016 Pazar 02:18

SAܒLÜ AKADEMİSYENLERE ÖDÜL

Prof. Dr. Nejat Yumuşak ve Arş. Gör. Mustafa Akpınar, Birleşik Arap Emirlikleri’nde ödül aldı.
7 Ocak 2016 Perşembe 20:45

Rozetlerin altından yine şantaj çıktı

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili adayı Alirıza Acartürk, MHP’den AKP’ye geçtiği iddia edilen eski parti yöneticileri ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Bakıyorsunuz. Araştırıyorsunuz. İlk gelen bilgilere göre rozetlerin altında şantaj veya rant işbirlikleri var. Zaten geçenlerden biri de AKP Milletvekilinin akrabası.” Diye konuştu.
25 Ekim 2015 Pazar 21:37

Korkunun ecele faydası yok!..

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili adayı Alirıza Acartürk, AKP’nin geçmişinde bir dönem MHP ile uzaktan da olsa ilişkisi olanların peşine düştüğünü ve MHP’den AKP’ye katılımlar var gibi algı oluşturma gayesinde olduklarını belirterek,
23 Ekim 2015 Cuma 20:27

Geldikleri gibi gidecekler

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili adayı Alirıza Acartürk, AKP’nin büyük bir panik içerisinde olduğunu belirterek, “1 Kasım’da ‘para ve şantaj’ ile yapılan siyasetin de artık sonuç vermeyeceğini herkes görecektir. AKP için yolun sonu gözükmektedir. Geldikleri gibi gidecekler” diye konuştu.
21 Ekim 2015 Çarşamba 20:28

Acartürk'ten çarpıcı açıklama

Ülkemizde yalan siyaseti kanıksamış ve her fırsatta buna tevessül etme seviyesizliğini gösteren AKP’nin son tiyatro oyunu, bugün bir kez daha sahnelenmek istemiştir.
20 Ekim 2015 Salı 01:16

Başkan Toçoğlu Adapazarı'nda Görev Yapan Muhtarlarla Buluştu

Ülkemizde yalan siyaseti kanıksamış ve her fırsatta buna tevessül etme seviyesizliğini gösteren AKP’nin son tiyatro oyunu, bugün bir kez daha sahnelenmek istemiştir.
20 Ekim 2015 Salı 01:10

ÇÖZÜLÜM SEVDASINA HÜKÜMET KURMADILAR

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili adayı Alirıza Acartürk, AKP’nin çözüm süreci inadıyla MHP ile Hükümet kurmadığını ifade ederek,
19 Ekim 2015 Pazartesi 02:47

AKP’Yİ SİYASİ NEZAKETE DAVET EDİYORUZ

Saadet Partisi İl Başkanı Osman Ünlü basın açıklaması yaparak AKP'yi siyasi nezakete davet etti.
5 Haziran 2015 Cuma 23:54

Bülbül " ASP Bakanı İslam sustu, İnci konuştu"

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı M.Levent Bülbül " 3 haziran çarşamba günü basın toplantımızda Pamukova'da ki cinsel istismar soruşturmasını seçimler nedeniyle AKP'li kadrolar tarafından özellikle örtbas edilmeye çalışıldığını, şüpheli şahsın AKP milletvekili adayı Ali İnci'nin kardeşi olduğunun ulusal medyada haber olarak yer aldığını ifade etmiştik.
5 Haziran 2015 Cuma 23:38

AKP ekonomiyi krize soktu, hükümetten kaçabilir

Saadet partisi Sakarya milletvekili adayı İsmet Aksoy AKP hükümetinin Türkiye'yi krize soktuğunu, ekonomiyi krizden çıkarmak için de politika üretemediği, bu sebeple de hükümetten kaçmayı kendisi için karlı gördüğünü belirtti.
1 Haziran 2015 Pazartesi 01:28

MHP’li Açba; AKP, ANAP'ın son günlerindeki gibi

Sapanca'da bir dizi ziyaretler gerçekleştiren MHP Sakarya Milletvekili Adayı Zihni Açba, "Bürokrasi sopasıyla yapılan seçim gezileri AKP için çanların çaldığını gösteriyor. Bu da ANAP'ın son dönemini hatırlatıyor" dedi.
28 Mayıs 2015 Perşembe 05:33

Milli Görüş yapar, Ak Parti satar!

Saadet partisi Sakarya milletvekili adayı ismet Aksoy AKP nin kara propaganda yaptığını belirterek. 12 yıllık iktidardalar hala vaat ediyorlar insan biraz sıkılır.
15 Mayıs 2015 Cuma 21:05

Meydanda Kucaklaştılar

CHP li Milletvekili Adayı Erdoğan Isır ile AKP li Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman Taraklıda çarşıda meydanda kucaklaşarak sohbet ettiler
4 Mayıs 2015 Pazartesi 04:26

Eğitim Sen “Kadın Cinayetlerine Yeter Artık”

Eğitim Sen Sakarya Şubesi Kadın Sekreteri Kezban Halefoğlu “AKP hükumeti döneminde son 5 yılda öldürülen ‪kadın sayısı Bin 134’ü aştı” dedi. Kezban Halefoğlu Şöyle konuştu
15 Şubat 2015 Pazar 00:08

HDP: Bizim için Kobani de Kudüs de bir

HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, partisinin grup toplantısında konuştu.
11 Kasım 2014 Salı 21:30

Hacılar Belediyesi 3 Bin Kişiye Aşure İkram Etti

Hacılar Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulundu.Hacılar Camii Kebir önünde cuma namazı çıkışında Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Belediye Meclis Üyeleri ve Akparti İlçe Başkanlığı ve Kadın Kolları
8 Kasım 2014 Cumartesi 22:16

BBP’den AKP’ye kınama

BBP’den AKP’ye kınama: “Kışkırtıcı ayrımcılık yaptılar”
15 Eylül 2014 Pazartesi 05:28

Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi listesi.

Seçimler sonrasında 65 AKP, 11 MHP, 76 kişilik Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi şöyle şekillendi..
10 Nisan 2014 Perşembe 06:23

Ünver“Sakarya’yı hep birlikte yeniden tasarlayacağız”

Erenler, Serdivan ve Sapanca’da düzenlenen mitinglerde konuşan MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, şehrin gelecek 50 yılını planlayarak vizyon projeler hazırladıklarını söyleyerek, “Bu şehre hiçbir şey kazandıramayan AKP zihniyeti, bir genel seçim havasında politika yürütüyor
6 Mart 2014 Perşembe 04:19

ÜNVER’DEN SEÇMENE MESAJ“GELECEK İÇİN DEĞİŞİME GİDİN”

Serdivan ve Geyve’de konuşan MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, “Şehre hiçbir şey kazandıramayan bu AKP kadrolarına sandıkta gereken cevabı verin. Evlatlarımızın geleceği, onların daha iyi bir şehirde yaşayabilmesi için bu seçimler değişim için fırsattır” dedi.
2 Mart 2014 Pazar 21:05

Albuyur:Halkın parası ile seçim propagandası

CHP SERDİVAN Belediye Başkan Adayı Atilla Albuyur, SERDİVAN Belediyesinin imkanlarını kullanan AKP Adayı Yusuf ALEMDAR’ ın reklam konusunda haksız rekabet yarattığını ve halkın parası ile seçim propagandası yaptığını söyledi.
20 Şubat 2014 Perşembe 04:21

SAKARYA MHP FARKINI ARTIK NET GÖRÜYOR

Şeker Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, projelerini anlatarak çarpıcı mesajlar verdi. Ünver, 'Biz Yenikent-Hendek arasında raylı diyoruz, bizi eleştiren AKP'li Toçoğlu, o bölgeye park sözü veriyor. Aramızdaki fark, vizyon farkı işte bu' dedi.
20 Şubat 2014 Perşembe 04:17

“PROJELERİMİZLE GÖREVE HAZIRIZ”

Yazlık’ta SİM açılışında konuşan MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, “AKP adaylarıyla projeleriyle, yapacaklarıyla veya yaptıklarıyla halkımızın karşısına çıkamıyor.
18 Şubat 2014 Salı 01:24

ERENLER’DE ÜNVER RÜZGARI

Erenler’i gün boyunca gezen, akşam iki eve konuk olan ve sonra Yenimahallede vatandaşlara seslenen MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, “Şehrin ulaşım, sağlık, eğitim, kültür, ekonomik, sanatsal, spor alanında durumu ortadayken, AKP’ye bunun hesabını soramayanlar var. Tek hesap soran MHP’dir. İşte bu yüzden biz geliyoruz” dedi.
16 Şubat 2014 Pazar 00:52

Ferizli’de Orhan Ünver coşkusu

Ferizli’de coşkulu bir şekilde karşılanan MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, ilçede bir dizi temaslarda bulunarak, “İyi yönetilmeyen Sakarya’nın her ilçesinde ayrı ayrı sorunlar var. AKP’ye artık yeter denmesinin zamanı geldi” dedi.
31 Ocak 2014 Cuma 08:49

YENİKENT HAYAT BULACAK

Karaman-Camili ve Korucuk Mahallerine giden MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, Yenikent’in AKP tarafından ihmal edildiğini söyleyerek, “ Bölgenin sosyo-ekonomik açıdan gelişimine katkı sağlayacak ve değerini arttıracak projelerimiz var” dedi.
23 Ocak 2014 Perşembe 01:05

MHP Serdivan İlçe Başkanından Akp İlçe Başkanına cevap

Akp ilçe Başkanı Sn.Osman Çelik yaptığı açıklamada, boyunu aşan sözler sarfetmiş, bu sebeple 2 gün beklenmiş, fakat özür dilemenin erdemini gösteremediği için, bu açıklama zaruri hale gelmiştir.
20 Aralık 2013 Cuma 23:41

SOSYAL BELEDİYECİLİKTE ÇÖZÜM ODAKLI HİZMET

Yedirenk Uluslar Arası Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Ali Akpınar ve dernek üyelerine Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen sosyal hizmetler hakkında bilgi veren Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce,
20 Aralık 2013 Cuma 19:53

Cesedi Bulunan Kişinin Emir Akpınar Olduğu belirlendi

Adapazarı'nda D-650 karayolu Hanlı Kavşağı'nda yol kenarındaki ağaçta dün asılı bulunan cesedin, 34 yaşındaki Emir Akpınar'a ait olduğu belirlendi.
16 Kasım 2013 Cumartesi 23:11

ÜN: “AKP, tek parti yönetimini pekiştirme telaşı içerisindedir”

Başbakan Erdoğan’ın ‘Demokrasi Paketi’ ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan DP İl Başkanı Ün, “AKP hükümeti paketini kendi hazırlamış, kendi açığa çıkarmıştır” dedi.
9 Ekim 2013 Çarşamba 04:55

Burhan Güler'den, Uncuoğlu'na çok sert eleştiri

Geçtiğimiz hafta içerisinde AKP İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nun iftira dolu gerçekle uzaktan yakından alakası olmayan düzeysizce, seviyesizce açıklamalarının ardından bu basın toplantısını düzenledik.
1 Temmuz 2013 Pazartesi 21:26

İspiroğlu ve Keser AKP'li Oldu

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ve Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser artık AKP’li
29 Mayıs 2013 Çarşamba 23:46

Haluk Akbay:Alemdar Serdivan Halkını Borç Yükü Altına Sokmuştur

AKP’li Serdivan Belediye Yönetimi yeni bina için sözde ihale yapmış gözükse de, gerçekte GELİRİ DÜŞÜK OLAN SERDİVAN HALKINI BORÇ YÜKÜ ALTINA SOKMUŞTUR.
2 Nisan 2013 Salı 22:32

ECEVİT KELEŞ, AKP’Yİ SÜPÜRECEĞİZ

Zirai Aletler Sanayi Sitesi’nde bulunan Süpürgeciler sitesini ziyaret eden İl Başkanı Ecevit Keleş,”AKP’yi süpüreceğiz” dedi.
17 Şubat 2013 Pazar 02:40

Kırşehir haberleri

Orta anadolunun şirin ili kırşehir'den 7/24 haber almak artık çok kolay. Kırşehir ili ve ilçeleri olan kaman, akpınar, akçakent, mucur ve boztepe ayrıca kırşehirin köylerinin dahi haberlerinin yayınlandığı internet ajansımız hemşehrilerimize kırşehir'd
10 Aralık 2012 Pazartesi 23:26

KUTLUATA: SÖZÜNÜZÜN VAKTİ GELDİ

Kutluata AKP Sakarya Milletvekillerine seslendi; ‘SÖZÜNÜZÜN VAKTİ GELDİ’
19 Ekim 2012 Cuma 04:17

ÇİFTÇİYİ KANDIRDILAR

Ramazan Bayramı’ndan bir ay öncesine kadar Sakarya AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz, özellikle köyleri gezerek mısır prim desteklemelerinin dağıtılacağını söylemesine rağmen, desteklemeler hâlâ dağıtılmadı.
18 Eylül 2012 Salı 19:10

HEPAR İl Başkanlığından basın açıklaması

AKP İÇİN SONUN BAŞLANGICI Seni kandırdılar Türk Ulusu;
22 Ağustos 2012 Çarşamba 07:51

HASAN ALİ ÇELİK GEYVE'DE

Akparti Sakarya Milletveki Dr. Hasan Ali Çelik planlı ziyaretler çerçevesinde dün öğlen saatlerinde Geyve'deydi
5 Ağustos 2012 Pazar 22:29

AHMET SOĞUK HESAP VERMELİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ecevit Keleş işini düzgün yapan Yapı-Denetim firmalarının AKP’li belediyeler tarafından zarara uğratılmasını ve kapatılmasını eleştirdi
5 Temmuz 2012 Perşembe 19:31

CHP’ye çirkin saldırı

AKP Ferizli İlçe Yönetim Kurulu üyesi CHP hizmet binasına girerek sözlü ve fiili saldırıda bulundu.
19 Haziran 2012 Salı 01:18

SUSTUK SUSTUK, SABIR GIRTLAĞI AŞTI…

Kimlik siyasetinin araçları olarak, dinsel siyaset bağlamında İslamcı Siyaset ( AKP ) ile etnik kimlik siyaset bağlamında Kürt etnikçiliği ( PKK ve BDP ) Türkiye’yi toplumsal ve siyasal bütünlük bakımından savurup dağıtacak ölçüde oldukça mesafe ald
4 Nisan 2012 Çarşamba 19:19

CHP boş durmuyor

Ankara Tandoğan’da yapılacak olan eğitim mitingine AKP’liler dahil herkesi davet eden CHP İl Başkanı Yaşar Erdem elektrik faturaları konusunda yoksulları sevindirecek bir de mesaj verdi.
26 Mart 2012 Pazartesi 16:18

Neden korktunuz da araştırılmasına izin vermediniz?

AKP Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un Karasu’daki kıyı erozyonu hakkında belediyeyi suçlamasına cevap veren MHP İl Başkanı Orhan Ünver, “ DLH’nin hatalarını bilime rağmen ört bas etmeye çalışan AKP’liler,
24 Mart 2012 Cumartesi 19:57

CHP’li Erdem’den gar düzenlemesi ve çok kat çıkı

“Gar Meydanı’nda inadın bedeli sonucu fazladan kaç Türk Lirası vatandaşın cebinden çıkacak?” sorusunu AKP’li Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanına soran CHP Sakarya İl Başkanı Yaşar Erdem çok kat tartışmalarına da değinerek
24 Mart 2012 Cumartesi 00:24

Sana kim inansın?

MHP İl Başkanı Orhan Ünver, AKP Kurucular Kurulu üyesi Kamacı’nın Başkan Toçoğlu’na yönelik eleştirilerini hatırlatarak, “Başkan gaza bastığını söylüyor.
7 Mart 2012 Çarşamba 18:36

YERLİKAYA’DA AKP İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Kaynarca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Recep Yerlikaya, AKP Kaynarca İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
29 Ocak 2012 Pazar 19:51

İKTİDARIN EN BÜYÜK ŞANSI CHP

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım, CHP’nin mevcut muhalefetinden AKP hükümetinin menfaat elde ettiğini ifade ederek,
23 Ocak 2012 Pazartesi 19:54

Erdem'den Üstün'e Sert Tepki

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Yaşar Erdem AKP Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ün sözlerine yanıt verdi.
19 Ocak 2012 Perşembe 04:49

Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Seçimi

Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi`nin Mevcut başkan Nedim Kara, Naci Deveci ve AKP`lilerin adayı Tuncay Şengöz`ün başkan adayı olduğu genel kurulun ilk gününe elektrik kesintisi damga vurdu.
15 Ocak 2012 Pazar 04:14

Çavuşoğlu, Sakarya Üniversitesinde Konferans Verdi.

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt ÇAVUŞOĞLU, Sakarya Üniversitesi Avrupa Birliği A&D Merkezi tarafından düzenlenen konferansta konuştu.
14 Aralık 2011 Çarşamba 21:11

Erdem'den Toçoğlu'na sert tepki

Büyükşehir Belediye Başkanı AKP’li Toçoğlu’nun “cehalet” suçlamasına CHP’den çok sert tepki. İl Başkanı Erdem, “Sağına baksa CHP, soluna baksa CHP’yi görüyor.
14 Aralık 2011 Çarşamba 02:06

Komşuluk Politikaları ve Arap Dünyası

Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanlığı görevini sürdürmekte olan Mevlüt ÇAVUŞOĞLU 14. 12. 2011 tarihinde Sakarya Üniversitesi Kongre merkezinde konferansa katılıyor.
13 Aralık 2011 Salı 20:38

İlçe Kongresine İtiraz

28 Kasım Pazartesi günü Akparti 4’cü Olağan kongresinde adaylığı kabul edilmeyen Orhan kurtuluş İlçe seçim kurulu Başkanlığına kongrenin iptali için yapmış olduğu itiraz dilekçesini seçim kurulu Başkanlığına verdi.
1 Aralık 2011 Perşembe 06:31

AKP Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak oldu

AKP Adapazarı Merkez İlçe Başkanlığı seçimi bugün yapıldı.
20 Kasım 2011 Pazar 18:25

PROFESYONELLER DERNEĞİ' NDEN SATSO HAYALİNE DESTEK

Sakarya Profesyoneller Derneği SAKPRODER otomotiv uzmanı üyeleri, SATSO'yu "Yerli Otomobil Üretim Üssü" kurulması konusunda destek ziyaretinde bulundular.
16 Kasım 2011 Çarşamba 23:21

Ünver: “AKP’nin ayıbı!”

-MHP Sakarya İl Başkanı Orhan Ünver depreme karşı alınacak önlemler kapsamında ilk olarak müdahale edilecek 8 il içinde Sakarya’nın, yer almamasının AKP Hükümeti’nin ve AKPli Sakarya milletvekillerinin ayıbı olduğunu öne sürdü.
13 Kasım 2011 Pazar 06:08

AKP'de Mustafa Ak ismi ön plana çıktı

AKP Adapazarı İlçe Teşkilatı'nın 20 Kasım'da yapılacak kongresi öncesinde başkanlık için genel merkezin adayı Mustafa Ak gibi.
12 Kasım 2011 Cumartesi 18:36

Bu zamlar Cari açığı kapatmak için..

CHP Sakarya İl Başkanı Yaşar Erdem, AKP politikasıyla ilgili basına yaptığı açıklamada şu konular üzerinde durdu:
15 Ekim 2011 Cumartesi 22:52

KAYNARCA’DA GAZETECİ BELEDİYE BAŞKANI TARTIŞMASI!

Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel ile gazeteci Sedat Balta, AKP Kaynarca ilçe Gençlik Kolu Başkanı Bertu Yıldız’ın, ‘Facebook’ paylaştığı hakaret içeren yazıları’nın gazetelerde haber olmasıyla ilgili tartıştılar.
21 Eylül 2011 Çarşamba 21:42

Yeni Sakarya Milletvekilleri

5 AKP, 1 CHP ve 1 MHP Milletvekili Sakarya'yı temsil edecek,
12 Haziran 2011 Pazar 18:36

Kesin olmayan sonuç 5-1-1

Sakarya'da sandıkların % 79'u açılmış durumda kesin olmayan sonuçlara göre AKP 5 Milletvekilliği kazanmış görünüyor.
12 Haziran 2011 Pazar 16:21

Başbakan Erdoğan Saat 14.00'te Sakarya'da

AKP Genel Başkanı ve Başbakan Tayyip Erdoğan bugün saat 14.00'te Gar Meydanında konuşacak.
5 Haziran 2011 Pazar 06:52

Hayra Motor şerre firen olması için Saadet meclis'e

Dokuz yıldır tek başına iktidar olan ve batılı güçlerin izin vermediği hiç bir konuda kılını dahi kıpırdatmayan AKP iktidarı tekrar hükümet olabilmek için toplumun her kesimine ulufeler dağıtıyor.
2 Haziran 2011 Perşembe 20:19

Uncuoğlu'nun Regaip Kandili Kutlaması

AKP Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu'nun Regaip Kandili Kutlaması..
2 Haziran 2011 Perşembe 19:59

AKP İL BAŞKANI UNCUOĞLU'NUN 19 MAYIS MESAJI

AKP İL BAŞKANI UNCUOĞLU'NUN 19 MAYIS MESAJI..
19 Mayıs 2011 Perşembe 02:18

Gömleği çıkartan uçak yapamaz

Saadet Partisi Sakarya İl gençlik kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Sevgi ve Kardeşlik buluşması'na katılan GİK Üyesi ve Sakarya milletvekili adayı ismet Aksoy , "Bizler Sayın Başbakan'dan ve AKP hükümetinden,
10 Mayıs 2011 Salı 18:42

Politikim.com'da Rıdvan Özüm öne çıktı

www.politikim.com internet sitesinin AKP aday adayları için yaptığı ankete göre Sakarya'da Rıdvan Özüm öne çıktı.
24 Mart 2011 Perşembe 22:35

Rıdvan Özüm Aday Adayı

Adapazarı Belediyesi Mali İşler Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm'ün Perşembe günü istifa ederek AKP'den Aday Adayı olacağı belirtiliyor.
7 Mart 2011 Pazartesi 22:58

Serdar Yener AKP'den Aday Adayı Olduğunu Açıkladı.

Genç Girişimcilerden Serdar Yener "Bizim Davamız Memleket Sevdamız" sloganı ile AKP'den Milletvekili Aday Adayı Olduğunu açıkladı.
5 Şubat 2011 Cumartesi 00:04

Hendek'te Silahla Yaralama

Sakarya'nın Hendek ilçesinde bir kişi silahla vuruldu. Akpınar Mahallesinde alkol alan yedi kişi arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.
17 Ocak 2011 Pazartesi 16:51

ABD firmalarımızı takibe alıyor, iktidar seyrediyor

Sakarya saadet partisi il başkanı ismet Aksoy il binasında düzenlediği basın toplantısında ülke işgalinin üçüncü ayağı olan halkı kandırma programının en iyi uygulayıcısı olan AKP nin nasıl ABD uşağı olduğu ortaya çıkmıştır dedi
9 Ocak 2011 Pazar 18:02

ŞARK KURNAZLIĞI

Atatürk Parkı'nda AKP'li Meclis Üyesi Hayrettin Değirmenci'nin işlettiği Şark Kahvesi'nin bazı bölümleri branda ile örtüldü. Şehrin göbeğindeki çirkin yapılaşma tepki çekti.
19 Aralık 2010 Pazar 22:37

AKP Siyasi Parti Değil! Siyasi Bir Projedir

Mehmet ERDOĞAN: AKP Siyasi Parti Değil! Siyasi Bir Projedir MHP 2011 seçimlerini Türkiye'nin Kader Seçimi olarak görüyor.
19 Aralık 2010 Pazar 02:26

Fen Lisesi'ne Vekil damadı

Fen Lisesi Müdürlüğü'ne AKP Milletvekili Recep Yıldırım'ın damadı Yunus Birincioğlu atandı. Birincioğlu 20 Ağustos tarihinde bilgisayar kurasıyla Teketaban Köyü İlköğretim Okulu Müdürlüğü'ne atanmıştı.
25 Eylül 2010 Cumartesi 22:06

Terzioğlu, Genel Merkezin kararını bekliyor

AKP İl Başkanı Davut Terzioğlu'ndan ilk resmi açıklama geldi. Terzioğlu parti binasında yaptığı basın açıklamasında, istifası ile ilgili olarak AKP Genel Merkezi'nin vereceği kararı beklediklerini ifade etti.
21 Temmuz 2009 Salı 17:20

Tezgahlar dağılıyor; Hükümet seyrediyor,

Küresel ekonomik kriz Türkiye’yi teğet geçmedi tezgâhlarımızı dağıtıyor Hükümet ise sadece seyrediyor AKP iktidara geldiğinde, ekonomiyi iyi idare ettiklerini, ekonomiyi devamlı büyüttüklerini söyleyerek, bunu büyük bir başarı olarak göstermiştir.
17 Temmuz 2009 Cuma 20:50

BU DEVRİMSE ÖNCEKİLER NEYDİ

2002 de AKP iktidara geldiğinde Türkiyenin fındık sorunu vardı.Fındık alanları fazla idi.Devlet fındığı alıp iç ve dış pazara satamadığı için depolarda çürüyüp görev zararına neden oluyordu
17 Temmuz 2009 Cuma 20:37

SP fındık politikasını eleştirdi

AKP’nin fındık politikası tam bir fiyaskodur.
16 Temmuz 2009 Perşembe 20:35

Akyazı çalkalanıyor

Akyazı'da gerçekleştirilen operasyonda AKP Milletvekili Recep Yıldırım'ın yeğenleri ve Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı'nın amca çocukları gözaltına alındı.
8 Temmuz 2009 Çarşamba 10:59

AKP'de listeler şekilleniyor

AKP'nin İl Kongresi öncesinde iki liste de şekillenmeye başlandı. Adaylardan Yavuz ağırlıklı olarak yeni bir yönetim planlarken, Terzioğlu mevcut İl Yönetimi'ne ağırlık veriyor.
30 Haziran 2009 Salı 21:20

Hasan Ali Çelik Hastaneye Kaldırıldı

AKP Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik geçirdiği bir rahatsızlık sonucu Ankara Özel Mesa Hastanesi'ne kaldırıldı.
30 Nisan 2009 Perşembe 19:26

Erol Cebeci'nin evine hırsız girdi

AKP Sakarya Milletvekili Erol Arslan Cebeci'nin Sapanca'da bulunan evine hırsız girdi. Hırsız Cebeci'nin özel bilgilerinin yer aldığı laptopunu çaldığı söyleniyor.
9 Nisan 2009 Perşembe 21:28

Aksoy; adam olamadılar

Saadet Partisi İl Başkanı İsmet Aksoy Akyazı Belediye Başkanlığı seçimleri sonucuna yaptıkları itirazı mahkeme kararı ile durduran AKP yöneticilerine yüklendi.
7 Nisan 2009 Salı 19:40

Söğütlü'de seçim kutlamaları

AKP'nin Söğütlü Belediye Başkanlığı'nı yeniden kazanmasının belli olduğu an kutlamalar başladı.
31 Mart 2009 Salı 22:00

İş-Kur gibi çalışıyor

AKP İletişim Merkezi AKİM, İş-Kur gibi çalışmaya başladı. AKİM'e başvuran işsizler Kamu taşeronlarında işe yerleştiriliyor. AKİM'e iş başvurusu yapan bin kişi iş bekliyor.
7 Mart 2009 Cumartesi 03:11

AKP'nin SEDAŞ paniği

Binlerce abonenin elektriğini kesilmesi SEDAŞ'ı özelleştiren AKP'lileri panikletti. Milletvekili Recep Yıldırım SEDAŞ'a giderek "Seçime kadar hoşgörü" rica etti.
4 Mart 2009 Çarşamba 04:28

Alemdar; Tüm Partiler Bir araya gelse Toplayamaz

AKP Serdivan Belediye Başkan adayı Yusuf Alemdar "Kent Meydanı'ndaki kalabalığı tüm partiler bir araya gelse toplayamaz" dedi.
21 Şubat 2009 Cumartesi 05:46

AKP'de 6 ilçe listesi kesinleşti

AKP'de 6 ilçenin belediye meclis ve İl Genel Meclis üyeliği aday listeleri kesinleşti. İl Başkanı Morgül, "Listelerde istifa edenler olabilir. Biz yedek listelerimizi de oluşturduk. Diğer ilçeleri de en kısa zamanda netleştireceğiz" dedi.
16 Şubat 2009 Pazartesi 03:50

Arifiye'de Yusuf Çelebi tepkisi,

Belediye Başkanı Yusuf Çelebi'nin partisinden aday gösterilmemesi Arifiye'de şaşkınlık yaratmıştı. Bir grup vatandaş Çelebi'nin aday gösterilmemesi nedeniyle bu kez kendileri ve yakınlarının kesinlikle AKP'ye tepki oyu vereceklerini belirttiler.
23 Ocak 2009 Cuma 04:25

Seçim Rüzgarı 5

Bu kez Söğütlü ve Ferizli İlçelerinin nabzını tuttuk, Her iki ilçede de görünen Büyükşehir'de AKP-MHP çekişmesi,
16 Ocak 2009 Cuma 22:08

Seçim Rüzgarı 4

Bugünkü ilk durağımız Kazımpaşa, burada şanslar iki parti arasında görünüyor. AKP ve MHP, diğer partiler ile ilgili sorumuza gelen cevap, DP Ali Dünya'yı aday gösterirse o zaman onu da var sayarız dediler.
16 Ocak 2009 Cuma 00:32

Mini Anket AKP adayları için olumsuz

29 Mart seçimleri için yaptığımız mini ankete katılan 664 kişinin AKP'nin açıkladığı adaylar için verdiği oy ve oranları..
15 Ocak 2009 Perşembe 22:18

Kaşkaş Saadet Partili oldu

AKP'den dün istifa eden Ferizli Belediye Başkanı Hüseyin Kaşkaş Saadet Partisi'ne üye oldu. Kaşkaş için yarın Saadet Partisi Ferizli Belediye Başkanı adayı olarak açıklama yapılacağı bildirildi.
15 Ocak 2009 Perşembe 21:34

Cavit Öztürk'ten çarpıcı açıklama...

29 Mart seçimlerinde AKP'den yeniden Belediye Başkan adayı gösterilen Cavit Öztürk'ten çarpıcı açıklama geldi.
13 Ocak 2009 Salı 19:26

Sakarya bir ilke imza atıyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Parti, amcaoğullarını aday gösterdi. Şehirde herkes AKP'li Zeki Toçoğlu mu yoksa MHP'li Enver Toçoğlu'nun mu Büyükşehir Belediye Başkanı olacağını merak ediyor.
12 Ocak 2009 Pazartesi 19:11

17 Aday Adayı 0 çekti

AKP'de Büyükşehir için 10,Merkez ilçe için 7 aday adayı başvurdu tümü 0 çekti.
12 Ocak 2009 Pazartesi 03:17

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
şamil
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1827 İngiliz kimyager John Walker'in buluşu olan kibrit, İngiltere'de piyasaya sürüldü.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ism
Adasenotomotiv
Gökhan
ibo
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free