hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
naci
Son Dakika
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektörünün nabzı Sakarya’da atacak MÜSİAD TURİZMİ CANLANDIRACAK PROJEYİ HAYATA GEÇİRİYOR Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun KAMUOYU DUYURUSU İnternet erişimi olmayan bölgelerde öğrencilere hizmet İl Hıfzıssıhha Kurulu 08.09.2020 Tarih ve 2020/83 Nolu Kararı 81 İl Valiliği'ne Koronavirüs Tedbirleri Konulu Ek Genelge Gönderildi Son genelgenin ardından denetimler artt Unkapanı yeni bir yaşam alanı olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
Sakarya Stratejik Planı 2030 için rehber olacak
 

Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
Sabiha Gökçen’e seferler 18 Eylül’de başlıyor
 
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
 
KAMUOYU DUYURUSU
KAMUOYU DUYURUSU

açısından haberleri

İhracatta yükseliş umut veriyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Covid-19 pandemisinin ve normalleşme sürecinin ihracat açısından ekonomiye etkilerini değerlendirdi.
7 Haziran 2020 Pazar 01:50

Büyükşehir 7/24 teyakkuzda

Büyükşehir Belediyesi tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle mücadele konusunda teyakkuza geçti. Şehirde bulunan toplu taşıma araçlarının tamamı hijyen açısından onaylı ürünlerle dezenfekte ediliyor,
16 Mart 2020 Pazartesi 04:14

Hızırtepe Mahallesi’nde Gaz Arzı Sağlandı

Akşam saatlerinde Hızırtepe Mahallesi Yalçın sokakta bir kamyonun sebep olduğu doğal gaz yangını sonrası gazı kesilen 904 aboneden güvenlik açısından sıkıntı olmayan 320 abonenin gaz arzı dün gece saat 02.00’da yeniden sağlandı.
19 Aralık 2019 Perşembe 02:58

Selçuklular Türk ve İslam tarihi açısından özel konuma sahiptir

Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Muhteşem Çağın Mütevazı Çocukları: Selçuklular’ isimli söyleşi ve imza günü programı ile devam etti. Prof. Dr. Erkan Göksu, “Selçuklu devletinin hem Türk tarihi hem de İslam tarihi açısından özel bir konuma sahip olduğunu açıkça görmek mümkündür” dedi.
10 Aralık 2019 Salı 18:47

Kültürel ve sanatsal çalışmalara desteğimiz sürecek

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlenen 5. Golden Pumpkin Kısa Film Yarışması ödül töreninde konuşan Başkan Ekrem Yüce, “Film yarışmaları şehrimizin tanıtımı açısından çok önemli bir yere sahiptir. Aynı zamanda kültürel bir boşluğu da dolduracak niteliktedir.
17 Ekim 2019 Perşembe 05:39

YAŞLILARDA EVCİL HAYVAN BESLEMENİN ÖNEMİ

Bugün gündemimize , evcil hayvanların gündelik yaşam, bakım hizmetleri açısından yaşlı bireylerin yaşamındaki rolü üzerinde durulması amaçlanmıştır.
17 Ekim 2019 Perşembe 05:18

Diş Hekimliği Fakültesi Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazır

Sakarya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Akın, yeni döneme hem eğitim-öğretim hem de klinik hizmetleri açısından hazır olduklarını söyledi.
9 Ağustos 2019 Cuma 01:56

SAKARYA'NIN BİR STRATEJİK PLANI OLMALI

SUBÜ ziyaretinde konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, “Şehrin bir stratejik planı olmalı. Sakarya’nın kısa, orta ve uzun vadede hedeflerini belirlememiz, gelecek vizyonu açısından büyük önem arz ediyor. Bu konuda şehrin tüm erkleri ile işbirliği yapmalıyız. Biz bu şehrin kumuyuz. Sel gider biz kalırız.” dedi.
27 Kasım 2018 Salı 18:44

Gürültülü işyeri kalbi tehdit ediyor!

Amerika’da yapılan bir araştırmaya göre endüstri kolunda çalışan ve yüksek sese maruz kalan kişiler üzerinde sağlık açısından ciddi sonuçlara ulaşılmıştır.
9 Mayıs 2018 Çarşamba 02:11

Söğütlü MYO’nun temeli atıldı

Söğütlü MYO’nun temel atma töreninde konuşan Başkan Toçoğlu, “İnşallah MYO kısa süre içerisinde tamamlanır ve Söğütlü’nün eğitim geleceğine kazandırılır. Hayırlı olsun” derken; Vali Balkanlıoğlu, “İşçi gücünün karşılanması açısından bu okul ara ve teknik eleman ihtiyacına cevap verecektir. Bundan dolayı bu okullarda açılacak bölümler son derece kıymetli” dedi
19 Şubat 2018 Pazartesi 18:42

Ekim ayında bile tarımda istihdam 5,5 milyonu geçti…

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tarımın, istihdam açısından da vazgeçilmezliğini koruduğunu bildirerek, “tarım, Ekim ayında bile 5 milyon 534 bin kişiye istihdam sağladı, işsizliği 2 puan düşürdü” dedi
15 Ocak 2018 Pazartesi 17:44

Araştırmanın karşısındaki iş yerleri ihaleye çıkıyor

Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin karşısında bulunan iş yerlerinin ihaleye çıkacağını açıklayan Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Veysel Çıplak, “25 Ocak Perşembe günü 15 adet iş yeri ve ofis için ihaleye çıkıyoruz. İş yerlerinin kullanımı açısından herhangi bir sınırlandırma olmayacak” dedi.
26 Aralık 2017 Salı 23:32

Altyapıda en iyi ürünleri tercih ediyoruz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve UGETAM tarafından düzenlenen Altist’17 Sempozyumu’na katılan SASKİ Su ve Kanal İşletme Dairesi Başkanı Sakallıoğlu, “Sağlam altyapı inşa etmek için en önemli unsurlardan birisi tabi ki de malzeme kalitesi. Bu noktada her zaman uzun ömürlü ve sağlık açısından sıkıntı teşkil etmeyecek en iyi ürünleri tercih ediyoruz” dedi.
27 Kasım 2017 Pazartesi 23:38

Yaşadığın Şehri Keşfet

Şehrin doğal güzelliklerinin korunması ve tanıtılması açısından yeni çalışmalar başlattıklarını aktaran Başkan Toçoğlu, “İstiyoruz ki Sakarya’da yaşayan tüm hemşerilerimiz doğal güzelliklerimizi tanısın.
26 Temmuz 2017 Çarşamba 21:53

Yapacak çok işimiz var

Kısa süre önce TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü’ne atanan Prof. Dr. İlhan Kocaarslan’ı makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, “Fabrikanın şehrimiz açısından büyük önemi var” derken, Kocaarslan, “Yapacak çok işimiz var” dedi.
23 Mayıs 2017 Salı 21:53

Söğütlü Belediyesi'nde 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel Kutlu Yolda Birlik Beraberlik Gecesi

Söğütlü Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle ilçedeki kadınların özel olarak ağırlandığı Kutlu Yolda Birlik Beraberlik Gecesi düzenledi. Programın özel konuğu olan akademisyen ve ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, dinimiz açısından kadının önemini anlattı.
9 Mart 2017 Perşembe 21:40

İndi-bindiye hem karadan hem havadan denetim

Minibüs ve taksi dolmuşlarda durak harici indi-bindi işlemlerine ilişkin denetimlerin sıklaştırıldığını belirten Zabıta Dairesi Başkanı Semih Bayraktar, “Gözlemlenen bu gibi eylemler yolcu ve trafik güvenliği açısından olumsuz durumlar oluşturuyor. Bu yüzden hem MOBESE’ler hem de ekiplerimiz denetimlerine aralıksız devam ediyor” dedi.
29 Aralık 2016 Perşembe 10:25

SÖĞÜTLÜ BELEDİYESİ'NDE ETİK KURULU OLUŞTURULDU

Kamuda etik kültürünü yerleştirmek, kamu görevlilerinin görevlerini yürütürken uymaları gereken etik davranış ilkelerini belirlemek ve bu ilkelere uygun davranış göstermeleri açısından onlara yardımcı olmak amacıyla oluşturulan Etik kurulu, ilk iş olarak yedi maddeden oluşan Etik Sözleşmesi'ni personel ile karşılıklı imzalayarak çalışmalarına start verdi.
5 Ağustos 2016 Cuma 00:59

Sakarya ovaları kurtuluyor

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, tarım açısından çok önemli 184 büyük ovanın tarımsal SİT alanı kapsamına alınacağını belirterek, “Bu ovalar arasında Sakarya’mızın ovaları da yer alıyor, ovalarımız kurtuluyor” dedi.
16 Haziran 2016 Perşembe 23:05

SAKARYA'DA ÜCRETSİZ İÇME SUYU TESTLERİ BAŞLADI

İçtiğimiz su, sağlığımız açısından hayati öneme sahip. Sakarya'da başlatılan bir proje ile kentte içme suları ücretsiz olarak test edilmeye başlandı.
24 Şubat 2016 Çarşamba 18:52

Halkın aşağı yukarı 30 milyonu açlık sınırının altında yaşıyor.

7 Haziran seçimleri ülkemizin, İslam aleminin ve insanlığın saadeti açısından son derece önemli ve mühim bir seçimdir. Mevcut iktidarın kişisel rantlar uğruna ülkeyi nereden nerelere getirdiğini hep beraber görmekteyiz.
12 Mayıs 2015 Salı 02:21

GENÇ: “Demiryolu geleceğimizdir”

GENÇ: “Demiryolu ulaşımı, yük taşımacılığı açısından hem düşük maliyetli hem de can güvenliği açısından önemli bir ulaşımdır.”
21 Nisan 2015 Salı 02:47

Öğrenciler Teknoloji Bağımlısı

SAÜ ile İHH İnsani Yardım Vakfı arasında geçtiğimiz Aralık ayında yapılan protokol kapsamında, lise ve üniversitede öğrenim gören toplam 3 bin 694 öğrenci üzerinde “Teknoloji Kullanımı ve Bağımlılığı Açısından Türkiye Gençliğinin Fotoğrafı” adlı bir araştırma gerçekleştirildi.
23 Mart 2015 Pazartesi 19:07

Selim Özen’den ilgililere veryansın!

Yenihayat Paralimpik Spor Kulübü Başkanı ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor İl Temsilcisi Selim Özen, Sakarya’da yeni yapılan düzenlemelerin engellilerin rahat kullanımı açısından uygun olmadığını öne sürdü. Özen ilgililere seslenerek, “Engelliler, engelleri sayenizde aşamıyor” dedi.
25 Aralık 2014 Perşembe 02:37

"Kaos"tan galibiyet çıktı

Hafta içinde yönetim ve teknik ekip açısından sorunlar yaşayan Bucaspor, Elazığsporu yenerek 2
10 Kasım 2014 Pazartesi 20:12

Muhtarlar Hizmet Ortaklarımızdır

Sakarya Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi Tanıtım Toplantısı’nda konuşan Başkan Toçoğlu, “Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi muhtarlarımızın teknoloji karşısında kendilerini yenilemeleri açısından büyük önem taşıyor. Bu sayede muhtarlarımız hizmetlerini daha etkin ve hızlı bir şekilde gerçekleştirecek.
25 Eylül 2014 Perşembe 22:10

HELAL VE SAĞLIKLI GIDA PANELİ

Sakarya Sosyal Gelişim Derneği ile Helal ve Sağlıklı Gıda Platformu tarafından, helal ve sağlıklı gıda konusunda toplumda bir farkındalık oluşturmak amacıyla organize edilen ‘Helal ve Sağlıklı Gıda Açısından Gıda Katkı Maddeleri’ Paneli, yoğun bir katılımla AKM’de gerçekleştirildi.
25 Nisan 2014 Cuma 21:31

BAKAN AYŞENUR İSLAM SAKARYA'DA

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, fizik, kimya, biyoloji gibi temel bilimlerde sosyal ve beşeri bilimler alanında öğretim veren Fen-Edebiyat fakülteleri sadece üniversitelerimiz açısından değil ülkece her alanda yapılacak çalışmalar bakımından da son derece önemlidir" dedi.
5 Nisan 2014 Cumartesi 00:08

MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI ÇALIŞTAYI YAPILDI

Sakarya Üniversitesi’nde Mevlana Değişim Programı çalıştayı yapıldı. YÖK Akademik Değişim Programları Birimi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Erdem Özlük giden öğretim elemanı sayısı açısından Sakarya Üniversitesinin ilk sırada olduğunu açıkladı.
17 Şubat 2014 Pazartesi 19:48

Toyota'nın Yeni Verso Modeli Tanıtıldı

Toyota, Verso'nun 1.6 D-4D modelinin tanıtımı ve 2013 yılının Toyota Türkiye ve sektör açısından değerlendirilmesi adına, Toyota Türkiye CEO'su Orhan Özer eşliğinde Sakarya Toyota Fabrikası'nda bir basın toplantısı düzenledi.
28 Ocak 2014 Salı 16:32

Op. Dr. Salih Emre ÜREGEN'den Burun Estetiği

Burun Estetiği Dünya genelinde ve ülkemizde en çok uygulanan operasyonların başında burun ameliyatı geliyor. Burun estetiği 18 yaş ve üzeri hastalarda hastanın şikayetleri doğrultusunda ve gerçekleştirilebilecek müdahaleler neticesinde estetik cerrahlar tarafından gerçekleştiriliyor. Burun ameliyatı deyince akla genellikle burnu küçük ya da büyük olup bundan şikayeti olan kişiler geliyor .Oysa ki burun hastalıkları neticesinde sağlık açısından da bu operasyonları tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır.
3 Kasım 2013 Pazar 09:51

GIDA SEKTÖRÜNE ÇEKİ DÜZEN GELİYOR

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından Sakarya merkezinde ve ilçelerde açık alanda et döner, tavuk döner vb. gıda maddesi üretimi ve satışı yapan işyerlerinin rehabilitasyonu, çalışanların hijyen açısından eğitilmesi ve bu işyerlerinin daha sağlıklı şartlarda hizmet vermesinin sağlanması amacıyla bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
1 Haziran 2013 Cumartesi 02:05

SÜT İÇMEK OBEZİTE RİSKİNİ AZALTIYOR

Sağlığın yaşam boyu korunması için yeterli ve dengeli beslenmede süt ve süt ürünleri tüketiminin büyük önem taşıdığını belirten Sakarya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Aydın Erdoğan, özellikle çocukluk, gebelik-emziklilik ve yaşlılık dönemlerinde kemik sağlığı açısından önemi bilinen sütün obezite, kanser, hipertansiyon gibi kronik hastalıklara karşı koruyucu rol oynadığını söyledi.
23 Mayıs 2013 Perşembe 02:32

Tam tahıl ekmeğinin tüketilmesi sağlık açısından önemli

Tam tahıl ekmeğinin tüketilmesinin sağlık açısından önemli olduğu belirtildi.
9 Nisan 2013 Salı 02:05

CHP’DEN MHP’YE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Başkanı Orhan Ünver, seçimlerin partileri açısından başarılı geçtiğini işaret ederek “2007 yılına göre oylarımızı arttırdık. Partimiz 47 ilde milletvekili çıkaramadı.
14 Haziran 2011 Salı 20:43

Aksoy, 12 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu söyledi

Saadet Partisi Sakarya milletvekili adayı İsmet Aksoy, 12 Haziran seçimlerinin hem ülkemiz, hem komşu ülkeler hem de Dünya barışı açısından çok ama çok önemli olduğunu söyledi
13 Nisan 2011 Çarşamba 02:47

SATSO İHRACATI ARTIRMAK İÇİN TOPLANTILAR DÜZENLİYOR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ihracat açısından önemli konuların takibi için toplantılar düzenlemeye devam ediyor.
8 Nisan 2011 Cuma 22:33

Kuzuluk Kaplıcaları göz kamaştırıyor

Kaplıca suları bakımından önemli bir potansiyele sahip olan Kuzuluk Kaplıcaları, iç turizm açısından da önemli bir yere sahip.
16 Mart 2011 Çarşamba 18:05

UNCUOĞLU'NDAN REFERANDUM AÇIKLAMASI

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, halkoylaması sonuçlarının hem toplum hem bireyler açısından önemli bir sürecin başlangıcı olduğunu söyledi.
20 Eylül 2010 Pazartesi 18:22

Fındık üreticileri tedirgin

Bakanlar Kurulu'nda kabul edilen ve radikal kararlar içeren yeni fındık stratejisine üreticiler şüpheyle yaklaştı. Bu kararların fındık sektörü açısından olumlu sonuçlar doğuracağına inanan üreticilerin sayısının bir hayli az olduğu belirtiliyor.
15 Temmuz 2009 Çarşamba 15:04

Maç sonucu teknik adam görüşleri

İpekoğlu, ligde kalmaları açısından çok önemli olan bir maçı daha 3 puanla tamamladıklarını belirtti ve rakiplerinin mağlup olmasıyla Bank Asya 1. Lig'de bir basamak daha yukarı çıktıklarını ifade etti.
19 Nisan 2009 Pazar 16:41

Türkiye'de ilk sırada yer alıyoruz

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman, internet destekli yüksek lisans sadece işletme bölümünde eğitim verildiğini belirterek, bu yıl açılan 2 yeni bölümle Türkiye'de çeşitlilik açısından ilk sırada yer aldıklarını söyledi.
11 Aralık 2008 Perşembe 21:01

İlköğretim Okulundaki Münazara İlgi Çekti

Özel Şahin İlköretim Okulu'nda düzenlenen "Küreselleşme Milli Değerlerin Korunabilmesi Açısından Bir Tehdittir/ Tehdit Değildir" konulu münazara, okulun konferans salonunda yapıldı.
13 Haziran 2008 Cuma 20:31

Elektrik kesintisi

Sakarya'da Söğütlü-Ferizli ilçeleri arasına yeni tesis edilen enerji nakil hattının fiziki irtibat çalışmaları sırasında iş güvenliği açısından zorunlu enerji kesintisi uygulanacak.
24 Mayıs 2008 Cumartesi 06:05

Zehir içiyoruz

İçme suyu kaynağımız Sapanca Gölü kıyısından çeken TEM Otoyolu ve Karayolu'ndan Göle zift görünümlü kimyasal atıklar karışıyor. Bu kimyasal atıklar insan sağlığı açısından büyük tehdit oluşturuyor.
15 Mayıs 2008 Perşembe 20:23

'Bu maç iki takım içinde çok önemli'

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Vestel Manisaspor ile yapacakları karşılaşmanın her iki takım açısından çok önemli olduğunu söyledi.
16 Mart 2007 Cuma 14:48

En Fazla Borcu Olan 5. Ülkeyiz.

Türkiye 1994 ve 2001 krizleri gibi iki önemli finansal kriz yaşadığı son 15 yılda 112 milyar dolar artırarak 161.6 milyar dolara çıkardığı dış borç stokuyla açısından beşinci olurken, Çin 193.6 milyar dolar artırarak 248.9 milyar dolara yükselttiği borcuy
26 Nisan 2006 Çarşamba 03:56

Derbide Zafer 4 golle Fener'in

Herkes nefesini tuttu bu maçı bekledi. Herkes kendi açısından maçı kimin alacğını söyledi. Ancak sözün bittiği yer F.Bahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı oldu Sonuç mu?. Fenerbahçe 4 - 0 Galatasaray
22 Nisan 2006 Cumartesi 17:00

Duran: Sosyal Yardımlar Artacak

Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, 2006 yılında sosyal yardımların hem ulaşılan kişi hem de hizmet kalitesi açısından daha da artacağını açıkladı. Adapazarı Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal yardım hizmetleri,
21 Şubat 2006 Salı 13:29

Şifa Kaynağı Brokoli

Gelişmiş ülkelerde geniş alanlarda yetiştiriciliği yapılan ve tüketiciler tarafından çok sevilen brokoli, vitaminler ve mineraller yönünden son derece zengin bir sebze. Beslenme ve insan sağlığı açısından çok önemli olduğu için son yıllarda üretim ve
17 Ocak 2006 Salı 18:31

2005 te Dahada Fakirleştik

2005 kamu maliyesi açısından iyi geçti. Enflasyon düştü, büyüme arttı, yabancı sermaye aktı. Ama ya halk ? Tarihinin en büyük ekonomik krizinin izlerini silmeye çalışan Türkiye, 2005 boyunca ekonomide birçok ilkle tanıştı.
31 Aralık 2005 Cumartesi 14:10

Mustafa Aydın'dan Açıklama

Sakarya Emniyet Müdürü Mustafa Aydın yerel bir televizyona yaptığı açıklamada huzur ve güvenlik açısından ülke genelinde en sakin sayılacak illerden birinin Sakarya olduğunu açıkladı. Bu verilerin Emniyet Genel ...
9 Aralık 2005 Cuma 20:16

Okullardaki Trafolar Büyük Tehlike

Şehir merkezlerinde yer sıkıntısı sebebiyle trafoların okul bahçeleri ve çocuk oyun parkları içine konmasının insan sağlığı açısından tehdit oluşturduğu bildirildi.Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Elektrik Elektronik
11 Kasım 2005 Cuma 10:00

YEREL MEDYA DESTEKLENMELİ

Eski Devlet Bakanı ve Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Sekreteri Tayfun İçli, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti'ni (SGC) ziyaret etti. SGC Başkanı Necdet Güngörsün, kentin diğer illere göre yerel basın açısından çok ileri seviyede olduğunu
28 Eylül 2005 Çarşamba 13:51

 
Aksoy Ticaret
asybil
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1981 Milli Güvenlik Konseyi gözaltı süresinin 90 günden 45 güne inmesini onayladı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
şevki
ibo
ism
Halı Yıkama
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free