hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Sakaryaspor:3 Manisaspor:2 Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı CHP Serdivan'da salona sığmadı Enerjide örnek şehir Sakarya MÜSİAD Sakarya 9.’uncu Çalıştayını gerçekleştirdi. SEDAŞ Dağıtım Hattına Düşürülen Anten Şebekede Büyük Hasar Oluşturdu. Tarihi çeşmeler yenileniyor İki yatırıma Ankara’dan destek Durmuş’tan 14 Şubat Ziyaretleri “Sanayi İşbirliği Projeleri'' SATSO'da anlatıldı
Sakaryaspor:3 Manisaspor:2
Sakaryaspor:3 Manisaspor:2
 
Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı
Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı
 
CHP Serdivan'da salona sığmadı
CHP Serdivan'da salona sığmadı
 
Enerjide örnek şehir Sakarya
Enerjide örnek şehir Sakarya

şehre haberleri

Tarihi Konak aslına uygun inşa edilecek

Şehir tarihinde önemli yeri bulunan yapıları aslına uygun bir şekilde şehre kazandırdıklarını belirten Başkan Toçoğlu, “Kuyudibi’nde bulunan ve zamanla yıkılan tarihi konak için 4 Ocak Cuma günü ihaleye çıkıyoruz. Tarihi yapıyı aslına uygun bir şekilde inşa ederek, yeni yılda şehrimize kazandıracağız. Hayırlı olsun” dedi.
24 Aralık 2018 Pazartesi 19:08

Karlsruhe ile bağlarımızı güçlendireceğiz

Karlsruhe Büyükşehir Belediyesi ile gerçekleştirilen proje ortaklığı neticesinde ‘Öğrenci Değişim Projesi’ kapsamında staj yapmak için şehre gelen öğrenciler ile görüşen Başkan Toçoğlu,
18 Eylül 2018 Salı 23:25

Adakule’nin çatısı tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan Maltepe Park’ın inşa çalışmalarında sona gelindi.
6 Temmuz 2018 Cuma 03:13

Kocaali Atıksu Arıtma Tesisi’ni Başbakan açacak

SASKİ tarafından şehre kazandırılan ve Karadeniz’e önemli bir koruma daha getirecek olan Kocaali Atıksu Arıtma Tesisi ve kanalizasyon hattının açılışı 4 Haziran Pazartesi günü canlı yayın bağlantısı ile Başbakan Binali Yıldırım tarafından gerçekleştirilecek
3 Haziran 2018 Pazar 00:48

Sakarya’ya hizmet gönül işidir

Ankara’da Sakaryalılar Vakfı geleneksel iftar programının ardından değerlendirmelerini paylaşan Başkan Toçoğlu, “İnsanın doğduğu, büyüdüğü, nefes aldığı, ürettiği, yaşadığı şehre, toprağa karşı sorumluluğu vardır
25 Mayıs 2018 Cuma 22:04

SEKAY’ın temeli atılıyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılacak Sakarya Entegre Katı Atık Yönetimi (SEKAY) Projesi’nin temeli atılıyor. 4 Mayıs Cuma günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek temel atma törenine tüm vatandaşlar davet edildi.
4 Mayıs 2018 Cuma 00:22

“Sakarya bizim ortak sevdamız”

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ı ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Şehrin her bir karış toprağına, bu şehrin çocuklarına, bu şehre karşı sorumluluğumuz var. Sakarya bizim ortak sevdamız.
28 Nisan 2018 Cumartesi 03:04

“Şehrin tanıtımına katkı sunuyor”

Şehrin tanınmış isimlerinden Tuna Tan ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “1999 depreminden sonra şehrimizin kıymetli iş adamlarından Tuna Tan bu şehre sahip çıktı. Şehrin değerlerini tanıtma noktasında önemli çalışmalar yaptı” dedi.
21 Mart 2018 Çarşamba 19:09

Altyapı takımları şampiyonluğa hazırlanıyor

Büyükşehir Belediyesi Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri şehre genç yetenekler kazandırmaya devam ediyor.
16 Şubat 2018 Cuma 01:40

Yeni duble yolun ihalesi tamam

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından şehre müjdesi verilen 1. OSB ile D-100 arasına kazandırılacak yeni duble yolun ihalesi gerçekleştirildi. İhaleye 7 firma teklif sundu.
11 Aralık 2017 Pazartesi 19:24

Şehrin simgesini en iyi şekilde koruyoruz

SASKİ tarafından aslında uygun bir şekilde inşa edilerek şehre kazandırılan Tarihi Çark’ta yıllık rutin bakım işlemleri sürüyor.
14 Ekim 2017 Cumartesi 00:27

Yeni projelerle Sakarya’nın standardı yükselecek

Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılacak Kongre Merkezi, Gar ve Mithatpaşa Dönüşümü ile Demokrasi Meydanı Milletvekillerine tanıtıldı. Başkan Toçoğlu, “Geleceğe hazırlanan Sakaryamız için en iyisini hayata geçireceğiz”
25 Eylül 2017 Pazartesi 20:12

Büyükşehir öğrencileri karşılıyor

Büyükşehir Belediyesi Sakarya Üniversitesi’ni kazanarak şehre gelen öğrencileri karşılıyor. Kampüs ve Terminalde kurulan bilgilendirme standlarında Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri ve şehrin tanıtımı yapılıyor.
23 Eylül 2017 Cumartesi 02:20

Şehrimizi korumak boynumuzun borcu

Başkan Toçoğlu, SESOB Toplantısı’nda net mesajlar verdi: “Doğru olduğuna inanmadığımız hiçbir yatırımı şehre yapmayız. Sakarya’nın yeşilini, doğasını, kültürünü koruyarak geliştirmek durumundayız.
13 Eylül 2017 Çarşamba 02:47

Milli Tren Sakarya’ya değer katacak

TÜVASAŞ Genel Müdürü Prof. Dr. İlhan Kocaarslan’ı ziyaret eden Başkan Toçoğlu, Milli Tren Projesi kapsamında Sakarya’da üretilecek olan Milli EMU Trenlerinin şehre çok önemli bir değer katacağını ifade etti. Kocaarslan ise tüm paydaşlarıyla birlikte Sakarya’nın ve ülkenin kazanması için çalışacaklarını belirtti.
29 Temmuz 2017 Cumartesi 01:00

18 bin 500 Sakaryalı’ya ücretsiz internet hizmeti

Büyükşehir Belediyesi tarafndan şehre kazanırılan park, meydan ve çeşitli tesislerde sunulan SBBNET hizmeti ile ilgili açıklamalarda bulunan Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Orhan Bayraktar,
30 Haziran 2017 Cuma 03:46

Kongre Merkezi için geri sayım başladı

Başkan Toçoğlu tarafından şehre müjdesi verilen Kongre Merkezi için AFA’da başlatılan yıkım çalışmaları sona erdi. Kısa süre içerisinde şehrin marka projesi için yapım ihalesine çıkılacak.
26 Aralık 2016 Pazartesi 22:41

Çark Mesire'de Çark Yeniden Dönecek

Şehre içmesuyu sağlamak amacıyla inşa edilen ve Çark Mesire’ye de adını veren Çark’ın SASKİ tarafından aslına uygun şekilde restore edileceğini belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Tarihimize verdiğimiz değerin göstergelerinden biri olarak Çark Mesire’de bulunan Çark’ı da restore ederek ayağa kaldıracağız” dedi.
12 Aralık 2016 Pazartesi 21:57

Bu yıl hedef 2 kupa birden

Haftasonu oynanacak zorlu Türk Telekom maçı öncesi şehre 2 kupa sözü birden veren Büyükşehir Basket’in tecrübeli kaptanı Kerem Gönlüm, “İlk olarak Federasyon Kupasını kazanacak; ardından da üst lig vizesini alacağız. Kaliteli bir ekibiz. Sakarya’ya bu mutluluğu yaşatacağız” dedi.
8 Aralık 2016 Perşembe 21:55

3. köprü ve duble yol için kamulaştırma müjdesi

Şehre müjdesi verilen 3’üncü köprü ve köprüye bağlı olarak inşa edilecek yeni duble yol projesinde gelinen son noktayı açıklayan Başkan Toçoğlu, “Bakanlar Kurulu şehre müjdesini verdiğimiz bu projeyle ilgili acele kamulaştırma kararı aldı.
25 Kasım 2016 Cuma 00:24

Kampüs’ün Yeni Bulvarı Hayırlı Olsun

KBaşkan Toçoğlu tarafından şehre müjdesi verilen yeni bulvar projesinde çalışmalar tamamlandı. Kampüs ana giriş kapısından başlayıp yaklaşık bir kilometrelik alana uzanan arter üniversite öğrencileri ve bölge sakinlerinin beğenisini kazandı.
8 Kasım 2016 Salı 19:33

Engelsiz Yaşam Merkezi’nin Temeli Atıld

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından şehre müjdesi verilen Engelsiz Yaşam Merkezi Projesi’nin temeli gerçekleştirilen törenle atıldı.
3 Kasım 2016 Perşembe 22:44

Şehre 3. Köprü ve Yeni Duble Yol

Başkan Toçoğlu tarafından şehre müjdesi verilen 3. köprü ve köprüye bağlı olarak inşa edilecek yeni duble yol projesi için çalışma başlatıldı.
13 Ekim 2016 Perşembe 01:23

Şehirde Kaçak Atığa Geçit Yok

İl dışından şehre girişi yapılabilecek olası atıklara dönük denetimlerin kesintisiz sürdürüldüğünü belirten Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Recep Karamehmetoğlu,
7 Ekim 2016 Cuma 01:22

Büyükşehir Basketten Açılış Sürprizi

10 günlük Çanakkale kampının ardından şehre dönüş yapan Büyükşehir Basketbol Takımı sezon açılışı için yoğun tempoda çalışmalarını sürdürüyor.
19 Ağustos 2016 Cuma 20:08

Akçay Akacak Sakarya Kazanacak

Akçay Barajı’nda çalışmaların 24 saat kesintisiz devam ettiğini belirten Başkan Toçoğlu, “Bu projeyle suyu kendi hareketiyle şehre aktaracağımızdan elektrik harcamak yerine, elektrik üreteceğiz.
27 Haziran 2016 Pazartesi 21:39

KATLI OTOPARK BU YIL HİZMETE GİRECEK

Katlı Otopark Projesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, “Sadece yeni bulvarları, şehre yeni giriş kapılarını, köprüleri, bağlantı yollarını, asfalt çalışmalarını ulaşım geleceğimiz için yeterli bulmuyoruz.
25 Nisan 2016 Pazartesi 20:17

BAŞKAN TOÇOĞLU MEDENİYET BULVARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu şehre kazandırılan Medeniyet Bulvarı’nda incelemelerde bulundu.
10 Mart 2016 Perşembe 21:35

AKOM 2016’DA HİZMETTE

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından şehre müjdesi verilen Afet Koordinasyon Merkezi’nde (AKOM) çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
17 Aralık 2015 Perşembe 17:21

Ada Treni İçin Sondaj Çalışmaları Başladı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından şehre müjdesi verilen ve Adapazarı Treni’ni yer altına alacak projede gelinen son noktayı açıkladı.
30 Ekim 2015 Cuma 19:15

İlk Katlı Otoparkın Temeli Atılıyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından şehre müjdesi verilen Katlı Otopark Projesi’nin temeli atılıyor.
16 Ekim 2015 Cuma 00:34

İçmesuyu Ağına 387 Kilometrelik İlave

SASKİ, şehre kazandırılacak 387 kilometrelik içmesuyu hattının projelendirilmesi için ihaleye çıktı.
29 Temmuz 2015 Çarşamba 03:33

TOÇOĞLU’NDAN DESTEK ÇAĞRISI

Sakaryaspor’un 27 Mayıs Çarşamba günü İzmir’de oynayacağı playoff final karşılaşması için tüm şehre destek çağrısında bulunan Toçoğlu; “Futbolcularımız ellerinden geleni yaptı, şimdi sıra bizde. Tüm STK’larımıza çağrıda bulunuyoruz.
22 Mayıs 2015 Cuma 21:02

ATA SPORUMUZ KARAKUCAK GÜREŞİ…

Geyve Şehren Mahallesinde Hayır Pilavı Yapıldı.
12 Mayıs 2015 Salı 01:55

SASKİ Şakarya'ya 6 Yeni İçmesuyu Arıtma Tesisi Kazandıracak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş, yeni yılla birlikte içmesuyu yatırımlarının aralıksız devam edeceğini ve şehre 6 yeni içmesuyu arıtma tesisi kazandıracaklarını ifade etti.
17 Aralık 2014 Çarşamba 02:01

Altyapı Tesislerinin Adı ‘ekrem Karaberber’

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan altyapı tesislerine isim verilmesi için başlatılan anket çalışması sona erdi.
11 Kasım 2014 Salı 06:47

3.İsale hattı patladı 5 ilçe susuz

Serdivan Esentepe bölgesinde sabah saatlerinde meydana gelen toprak göçmesi sonucu hasar gören ve Sapanca Gölü’nden şehre su taşıyan 3. isale hattındaki arıza SASKİ ekiplerince gideriliyor.
2 Kasım 2014 Pazar 23:42

Çelik İsale Hattı’nda Çalışmalar Sürüyor

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sapanca Gölü’nden şehre su transferini gerçekleştirecek Çelik İsale Hattı’nda çalışmaların aralıksız devam ettiğini açıkladı.
19 Ağustos 2014 Salı 12:23

Ünver“Sakarya’yı hep birlikte yeniden tasarlayacağız”

Erenler, Serdivan ve Sapanca’da düzenlenen mitinglerde konuşan MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, şehrin gelecek 50 yılını planlayarak vizyon projeler hazırladıklarını söyleyerek, “Bu şehre hiçbir şey kazandıramayan AKP zihniyeti, bir genel seçim havasında politika yürütüyor
6 Mart 2014 Perşembe 03:19

ÜNVER’DEN SEÇMENE MESAJ“GELECEK İÇİN DEĞİŞİME GİDİN”

Serdivan ve Geyve’de konuşan MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Ünver, “Şehre hiçbir şey kazandıramayan bu AKP kadrolarına sandıkta gereken cevabı verin. Evlatlarımızın geleceği, onların daha iyi bir şehirde yaşayabilmesi için bu seçimler değişim için fırsattır” dedi.
2 Mart 2014 Pazar 20:05

ÇELİK İSALE HATTINDA TÜNEL AÇILIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından başlatılan, Sapanca Gölü’nden şehre içme suyu transferini gerçekleştirecek olan çelik isale hattının çalışmaları sürüyor.
12 Şubat 2014 Çarşamba 02:09

Tır-Kamyon Parkı ve Nakliyeciler Sitesi Açıldı

Tır-Kamyon Parkı ve Nakliyeciler Sitesi açılış töreninde konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Çağın gerisinde kalmış, zamanın ruhuna uygun olmayan; insana ve şehre faydası olmayan anlayışların hepsini bir kenara itiyoruz.
1 Kasım 2013 Cuma 23:30

KAMYON-TIR GARAJI VE NAKLİYECİLER SİTESİ YARIN AÇILIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, dönüşüm projelerine devam ediyor. Erenler Bölgesi’nde sıkışıklığa sebep olan, mevcut hali ile şehre yakışmayan, atıl bir görüntü sergileyen eski tır garajı kaldırılıyor.
1 Kasım 2013 Cuma 01:10

SAPANCA MURADİYE İÇMESUYU ARITMA TESİSİ AÇILDI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan 6 yeni içmesuyu arıtma tesisleri bir bir devreye alınıyor.
5 Eylül 2013 Perşembe 03:37

PADİŞAH FERMANLARI GALERİ’DE

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan Sakarya Sanat Galerisi, vatandaşların hizmetinde. Kültür ve Sosyal işler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre;
2 Eylül 2013 Pazartesi 00:23

İçme Suyu Boru Hattı Patladı

Sapanca Gölü'ndeki içme suyu tesislerinden şehre su taşıyan borulardan biri, henüz belirlenemeyen bir nedenle patladı. İsale hattından çıkan su ve sürüklediği çamur birikintisi, Beşköprü Caddesi ve Girne Caddesi’ne akarken çok sayıda ev ve araçta maddi hasar meydana geldi.
24 Mart 2013 Pazar 22:48

SAKARYA’NIN SUYU ARTIK DAHA KALİTELİ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından 17 milyon TL’lik yatırımla Sakarya’ya kazandırılan Hızırilyas İçmesuyu Arıtma Tesisleri’nden şehre su verilmeye başlandı.
22 Mart 2013 Cuma 00:14

SAKARYA'DA UYUŞTURUCU 300 HAP ELE GEÇİRİLDİ

Adapazarı ilçesinde, yılbaşı gecesi satılmak üzere şehre getirilen uyuşturucu 300 hap ele geçirildi.
4 Aralık 2012 Salı 15:03

Açılışa tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, birbirinden önemli ve şehre değer katan hizmetleri vatandaşlarla buluşturduklarını belirterek, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Erdoğan Bayraktar’ın katılımıyla,
13 Kasım 2012 Salı 21:18

SAKARYA NEHRİ ŞEHİRLE BÜTÜNLEŞECEK

Sakarya Karaman SAMEK’ in açılışında şehre yeni yaşam alanları kazandırıldığını kaydeden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Sakarya Nehri üzerinde önemli bir rekreasyon projesini hayata geçiriyoruz.
2 Ekim 2012 Salı 01:44

İSALE HATTININ TEMELİ ATILIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehre kesintisiz bir şekilde su sağlamak için geliştirilen Çelik İsale Hattı'nın temelinin 27 Eylül Perşembe günü atılacağını söyledi.
23 Eylül 2012 Pazar 23:09

Salihoğlu Vatandaşı İşportaya Karşı Uyardı

Adapazarı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turhan Salihoğlu Sakaryalıları alışveriş yaparken dikkatli olmaya davet etti. Salihoğlu açıklamasında şehirden yapılan alışverişin aynı zamanda şehre de sahip çıkmak anlamına geldiğine dikkat çekti.
18 Ağustos 2012 Cumartesi 20:06

SAKARYASPOR’A DESTEK İÇİN BÜYÜK SEFERBERLİK

Dünya otomobil devi Toyota’nın Sakaryaspor ile sponsorluk anlaşması imzalamasının ardından Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu şehre destek çağrısı yaptı.
6 Ağustos 2012 Pazartesi 19:23

KIRSALA KANALİZASYON HAMLESİ

Sakarya’nın Akyazı ilçesi Yuvalak, Geyve İlçesi Şehren, Karasu İlçesi Resuller ve Kaynarca İlçesi Kızılcaali köyleri kanalizasyona kavuştu.
2 Ağustos 2012 Perşembe 20:07

Yenikent kötü zihniyet kurbanı

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş katıldığı radyo programında, Başbakan gelecek diye şehre makyaj yapan Sakaryalı yöneticileri eleştiri yağmuruna tuttu.
17 Haziran 2012 Pazar 01:35

Yazlık-Yenikent arasına Aquapark

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden şehre nefes aldıracak bir proje daha. Başkan Zeki Toçoğlu, Yazlık-Yenikent Çark Deresi Rekreasyon Projesi’nin 4. etabında, son derece modern bir ‘Aquapark’ yapacaklarını söyledi.
18 Ocak 2012 Çarşamba 18:23

İÇME SUYUNDA BÜYÜK TEHLİKE

Maltepe İçmesuyu Arıtma Tesisi'nden şehre, normal değerlerin 3 katı oranında alüminyum içeren su verildiği ortaya çıktı. Sudaki alüminyum Alzheimer hastalığına yol açıyor.
14 Eylül 2011 Çarşamba 01:44

1. isale hattı patladı

Şehre içme su sağlayan birinci isale hattındaki asbest boru patladı.
3 Eylül 2010 Cuma 20:49

Sakaryaspor umutlu gitti.

Samsun maçının hazırlıklarını tamamlayan Sakaryaspor, dün karşılaşmanın oynanacağı şehre gitti. Engin İpekoğlu, Samsun'dan puan ya da puanlarla dönmek istediklerini söyledi.
13 Aralık 2008 Cumartesi 11:46

ŞEHİR DÜN GECEDEN BERİ SUSUZ

Sapan Gölü'nden şehre su veren anan borunun patlaması nedeniyle Şehre dün geceden beri su verilemiyor.
15 Ekim 2008 Çarşamba 05:26

SAÜ Sakarya'ya yılda 300 milyon YTL kazandırıyor

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman, öğrenci sayısının arttığını ve üniversitenin şehre ekonomik katkısının yıllık 300 milyon YTL olduğunu söyledi.
28 Ağustos 2008 Perşembe 02:27

Şehre gelmek istemiyorum

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, adının Sırma Su tesisleriyle birlikte anılmasından rahatsız olduğunu belirterek, "Sırf bu yüzden şehre gelmek istemiyorum" dedi
12 Ağustos 2008 Salı 07:01

Sakaryaspor'u Şehre Mal Etme Projesi

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, düzenlediği basın toplantısında "Sakaryaspor'u şehre mal etme projesi" hakkında bilgi verdi.
4 Temmuz 2008 Cuma 05:31

Sakarya Valilerinin önü açık

Sakarya, bu şehre atanan valilere uğurlu geliyor. Birçok vali Sakarya'da görev yaptıktan sonra daha üst ya da kritik görevlere atanıyor.
8 Mart 2007 Perşembe 21:15

3. Kez Ana Su Borusu Patladı.

Adapazarı'nda şehre su veren ana isale hattı patladı, bir sokak sular altında kaldı.
26 Eylül 2006 Salı 11:48

Adasu' dan Pazarlamacı Uyarısı

Adasu; son zamanlarda evsel tipte su arıtma cihazı satan bazı firmaların, şehre verilen şebeke suyunun kirli ve çamurlu aktığını ve içilemeyecek durumda olduğunu ileri sürerek, satışlarını artırmaya çalıştıklarını belirtti.
31 Ocak 2006 Salı 12:25

KENT ORMANLARINDA ÇALIŞMALAR HIZLANIYOR

Şehre yakın olması ve içinde bulunan yürüyüş yolları,patikaları,gözlem kuleleri,seyir terasları,dinlenme alanları,yağmur korunakları,çocuk oyun ve spor alanları,botanik bahçeleriyle Adapazarı Kent Ormanı,şehrin yorgunluğunu atarak
21 Eylül 2005 Çarşamba 07:30

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1955 Yeni Alsancak Limanı'nın temeli Başbakan Adnan Menderes tarafından atıldı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
şevki
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free