hilmi
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Katlı Kavşak için ulaşım alternatif güzergâhlardan sağlanacak Bisiklet Vadisi’nde sürüş eğitimleri başladı SEDAŞ’TA BABALAR DİPLOMA ALDI Çalışan Aileler ve Çocukları KEDİ KÖPEKLERDE KISIRLAŞTIRMA ZAMANI!!!! Osmanbey’de Tarihe Işık Tutan Sergi Sakaryalı yerel firmalar ulusal alışveriş platformuna giriyor Sakaryaspor:3 Manisaspor:2 Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı CHP Serdivan'da salona sığmadı
Katlı Kavşak için ulaşım alternatif güzergâhlardan sağlanacak
Katlı Kavşak için ulaşım alternatif güzergâhlardan sağlanacak
 
Sakaryalı yerel firmalar ulusal alışveriş platformuna giriyor
Sakaryalı yerel firmalar ulusal alışveriş platformuna giriyor
 
Sakaryaspor:3 Manisaspor:2
Sakaryaspor:3 Manisaspor:2
 
Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı
Bülent Akça DP Erenler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı

öğrencileriyle haberleri

Eski Öğrencileriyle Aynı Okulda Görev Yapıyor

Sakarya Eğitim Camiasının yakından tanıdığı eğitimci Hidayet Yiğit, eski öğrencileriyle aynı okulda çalışmanın gururunu yaşıyor.
24 Aralık 2018 Pazartesi 19:00

Sait Faik Abasıyanık Ortaokulunda İnsan Hakları Haftası Coşkusu

Sait Faik Abasıyanık Ortaokulu öğrencileriyle AFROKARYA Öğrenci Topluluğu ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nden Dr. Öğr. Üyesi Asena BOZTAŞ, gelecek nesillerimizin kaliteli, farkındalığı yüksek, mutlu ve başarılı yetişmesine destek olmak amacıyla İnsan Hakları Haftası'nda biraraya geldi.
15 Aralık 2018 Cumartesi 17:49

Yüzlerinde tebessüm olmaya devam edeceğiz

SGM’yi ziyaret ederek Engelsiz Hobi Kursu öğrencileriyle buluşan Başkan Toçoğlu, “Mutfak, Ahşap Boyama, Filografi, Görsel Sanatlar, Halk Oyunları, Tasarım ve birçok farklı branşta gerçekleştirdiğimiz hobi kurslarıyla engelli kardeşlerimiz yeteneklerini keşfediyor. İnşallah eğitimlerimizle engelli kardeşlerimizin yüzünde tebessüm olmaya devam edeceğiz” dedi.
7 Şubat 2018 Çarşamba 02:19

‘Kim Tutar Bizi’ SGM’ye geldi

Büyükşehir Belediyesi Çocuk-Yazar Buluşmaları kapsamında Yazar Kübra Gülşah, Sosyal Gelişim Merkezi öğrencileriyle bir araya geldi.
29 Ekim 2017 Pazar 22:49

Hakan Bilgin ile "Farkındalığın Fark Edilişi" Seminer

Tiyatro Sanatçısı Hakan Bilgin, LYS sınavı öncesinde ilimiz 12. Sınıf öğrencileriyle “Farkındalığın Fark Edilişi” seminerinde biraraya geldi.
23 Mart 2017 Perşembe 22:01

SEDAŞ PANELİNE ÜNİVERSİTEDE BÜYÜK İLGİ

SEDAŞ, üniversitelerle iş birliği içerisinde sürdürdüğü ve bu yıl ikincisini hayata geçirdiği ve son başvuru tarihi 31 Mart 2017 olan ‘’Ödüllü Proje Fikri Yarışması’’ kapsamında Sakarya Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi.
9 Mart 2017 Perşembe 21:55

CANDAN: “Kaleminizi satmayın”

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi Muhabiri Gazeteci Levent Candan, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sakarya Meslek Yüksekokulu (SMYO) Basın ve Yayıncılık programı öğrencileriyle bir araya geldi.
12 Mayıs 2016 Perşembe 23:54

YAZAR NİHAN KAYA, ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Büyükşehir Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Yazma Cesareti’ söyleşisi ve imza günü programları ile devam etti. Yazar Nihan Kaya günün ilk etkinliğinde Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileriyle, daha sonra ise Faik Baysal Kütüphanesi’nde kültür sanat dostlarıyla bir araya geldi.
21 Nisan 2016 Perşembe 00:03

YAZAR CÜNEYD SUAVİ SEVENLERİ İLE BULUŞTU

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Kesilen Gitar’ söyleşisi ve imza günü programları ile devam etti. Yazar Cüneyd Suavi, günün ilk etkinliğinde Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileriyle, daha sonra ise Faik Baysal Kütüphanesi’nde kültür sanat dostlarıyla bir araya geldi
23 Mart 2016 Çarşamba 19:11

YAZAR SADIK YALSIZUÇANLAR, YAMAN DEDE’Yİ ANLATTI

Büyükşehir Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Yaman Dede (Diyamandi)’ söyleşisi ve imza günü programları ile devam etti. Yazar Sadık Yalsızuçanlar günün ilk etkinliğinde Sakarya Anadolu Lisesi öğrencileriyle, daha sonra ise Faik Baysal Kütüphanesi’nde kültür sanat dostlarıyla bir araya geldi.
10 Şubat 2016 Çarşamba 23:53

TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ’NE İŞ ADAMI AKINI

Sakarya’daki sanayici ve iş adamlarını, öğretim üyeleri ve öğrencileriyle buluşturan Teknoloji Fakültesi, etkinliklerini hızlandırdı.
14 Aralık 2015 Pazartesi 21:11

TAFED MİLLİ TAKIM KAPTANI ŞEF DUYGU TUĞCU, SAÜ AŞÇILIK PROGRAMI ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

Türkiye Aşçılık Federasyonu (TAFED) Milli Takım Kaptanı şef Duygu Tuğcu, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Aşçılık Programı öğrencileriyle buluştu.
13 Kasım 2015 Cuma 22:20

Bekir Sıtkı Durgun’da Birsen Ekin Özen Rüzgârı

Timaş gurubu yazarlarından Birsen Ekin Özen Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu öğrencileriyle buluştu. Üç ve dördüncü Sınıf öğrencilerinin katıldığı etkinlikte Birsen Ekin Özen öğrencilere hayal kurmaları gerektiğini ve bu hayallerini hikâyeye dönüştürebileceklerini vurguladı.
30 Nisan 2015 Perşembe 05:13

?alo Kanka Polis? Sarıgöl?de Öğrencilerin İlgisini Çekti.

Toplum Destekli Polisler, çocuklara polis sevgisini aşılamak için Alo Kanka kostümüyle okullara ziyarette bulundu. Sarıgöl?de dört okulun öğrencileriyle buluşan kanka polisler, minikler tarafından büyük ilgi gördü.Manisa İl Emniyet M
14 Kasım 2014 Cuma 00:30

İsmail Kartal uyardı: "Artık kendinize gelin"

Öğrencileriyle bir toplantı yapan İsmail Kartal, ?Sizi hala Beşiktaş galibiyeti havasında görüyorum artık kendinize gelin, Şu an ne şampiyon
7 Kasım 2014 Cuma 14:48

MİNİK ÖĞRENCİLER TİYATRO İLE BULUŞTU

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Nisan Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında “Küçük Kara Balık” adlı çocuk tiyatrosunu Arifiye Bekir Sıtkı Durgun İlkokulu ikinci sınıf öğrencileriyle buluşturdu.
15 Nisan 2014 Salı 21:11

ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ 32 YIL SONRA BULUŞTU

Adapazarı ilçesinde 32 yıl önce Şeker İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapan Selmin Tunçbilek yıllar sonra her biri farklı meslek guruplarından kariyer sahibi olan öğrencileriyle bir araya geldi.
31 Mart 2014 Pazartesi 21:14

BAŞKAN DİŞLİ’DEN GENÇLERE NASİHAT

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Riada Otel’de üniversite öğrencileriyle bir araya geldi. Başkan Dişli, üniversiteli gençlerden ülkemiz için çok çalışmalarını istedi.
24 Şubat 2014 Pazartesi 00:08

MATUR, SAÜ ÖĞRENCİLERİNE YEREL BASINI ANLATTI

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Sakarya Yeni Haber Gazetesi’nin Genel Yayın Müdürü Sezai Matur, Sakarya Üniversitesi( SAÜ) Sakarya Meslek Yüksekokulu (SMYO) öğrencileriyle bir araya geldi.
20 Kasım 2013 Çarşamba 18:45

Fikir Sanat Akademisi ile alanında uzman isimler öğrencileriyle buluşacak

Serdivan Belediyesi Kültür Merkezi bünyesinde kurulan Serdivan Fikir Sanat Akademisi ile alanında uzman isimler öğrencileriyle buluşacak. Ömer Tuğrul İnançer, Ferhat Kentel, Tahsin Görgün, Süleyman Seyfi Öğün, Besim Dellaloğlu, Ömer Tuğrul İnançer, Ekrem Demirli ve Rahmi Karakuş Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nde ders verecek.
9 Ekim 2013 Çarşamba 03:28

GELECEĞİN GIDA MÜHENDİSLERİ TANIŞMA TOPLANTISINDA BİRARAYA GELDİ

Sakarya Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü öğrencileriyle Tanışma Toplantısı düzenlendi.
1 Ekim 2013 Salı 19:23

HAYAT BOYU ÖĞRENME EĞİTİMLERİ

Türkiye Sakatlar Derneği Adapazarı Şube Başkanı Selim Özen ve Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Sarıkaya, Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksekokulu Peyzaj ve Süs Bitkileri Bölümü öğrencileriyle bir söyleşi programı gerçekleştirdiler.
27 Nisan 2013 Cumartesi 02:21

ŞÜKÜR: “'BEN TÜRK DEĞİLİM' SÖZLERİ ÇARPITILDI"

Erzurum’da Atatürk Üniversitesi öğrencileriyle söyleşi programına katılan eski milli futbolcu ve AK Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, üniversite öğrencileriyle yaptığı söyleşi sırasında söylediği “Ben Türk değilim” cümlesinin çarptırıldığını ifade ederek, “Sakarya’da doğdum. İstiklal Marşı'mızın Arnavut asıllı milli şairi Mehmet Akif Ersoy kadar Türk'üm" dedi.
9 Nisan 2013 Salı 02:43

Ratem Sakarya’da, Radyo Tv Öğrencileriyle buluştu.

Ratem (Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği) Başkanı Dursun Güleryüz, İMKB Mehmet Akif Ersoy Endüstri Meslek Lisesi Radyo Televizyon Bölümü öğrencileriyle söyleşi gerçekleştirdi.
25 Ekim 2011 Salı 16:28

Kavgaya karışan gençler yurt dışına gönderilecek

Pamukova Belediye Başkanı Hikmet Ferudun Turan, üniversite öğrencileriyle kavgaya karışan 8 kişiyi çalışmak üzere yurt dışına göndereceklerini söyledi.
22 Aralık 2008 Pazartesi 19:53

Eşinizi Nasıl Seçerdiniz ?

Üniversite öğrencileriyle yapılan bir araştırma, kızların evlenecekleri kişide ekonomik durum ve toplumsal statü, erkeklerin ise güzelliğin yanı sıra, bekaretini korumuş olması ve ev işlerinden iyi anlaması özelliklerini aradığını ortaya koydu.
23 Ocak 2007 Salı 06:51

Kır öğrencilerin sorunlarını dinledi

Sakarya'nın Geyve İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Kır, üniversite öğrencileriyle biraraya geldi. Toplantıya Kır'ın yanısıra MYO Müdürü Ferruh Tuzcuoğlu ve çok sayıda öğrenci katıldı.
31 Ekim 2006 Salı 12:18

Turan Alkan öğrencilerle buluştu

“Okuyan Şehir Sakarya” kapsamında ilimize gelen Zaman Gazetesi Köşe yazarlarından Romancı ve Deneme yazarı Ahmet Turan Alkan, Sakarya Lisesi ve Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluşarak, onlarla söyleşi yaptı.
8 Nisan 2006 Cumartesi 09:09

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1955 Yeni Alsancak Limanı'nın temeli Başbakan Adnan Menderes tarafından atıldı.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
şevki
engin
Adasenotomotiv
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free