hüseyin
Sakarya Medya :: Sakarya Haber :: Sakarya Portal ::
arif
Son Dakika
Yaşar Cokun Güven Tazeledi Binlerce Kişi Tank Palet için Gar Meydanında idi İYİ Parti 20 milletvekili ile Tank Palet Mitinginde SASKİ’den açıklama Dr. Kolip: ‘Sakarya’nın makus talihini değiştireceğiz’ Üçbin TL'nin altındaki TV'lere 9 taksit Kur’ân-ı Kerim’le İletişim Kurmanın Anahtarları Sakarya’da Karne Heyecanı Mustafa Ak AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti Sigortacılık Genel Müdürü Murat Kayacı'ya kapsamlı dosya
Yaşar Cokun Güven Tazeledi
Yaşar Cokun Güven Tazeledi
 
Binlerce Kişi Tank Palet için Gar Meydanında idi
Binlerce Kişi Tank Palet için Gar Meydanında idi
 
İYİ Parti 20 milletvekili ile Tank Palet Mitinginde
İYİ Parti 20 milletvekili ile Tank Palet Mitinginde
 
Dr. Kolip: ‘Sakarya’nın makus talihini değiştireceğiz’
Dr. Kolip: ‘Sakarya’nın makus talihini değiştireceğiz’

çapında haberleri

Cemil Meriç’te İlginç Sergi

İlimizin ülke çapında haklı bir üne sahip okullarından Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi'nin 9. ve 10. sınıf öğrencileri tarafından hazırlanan “Blackout Poetry” çalışmaları büyük beğeni görüyor.
11 Şubat 2018 Pazar 22:56

Yazlık Kavşağı’nın ihalesi yapıldı

Büyükşehir Belediyesi tarafından Yazlık Kavşağı’nda hayata geçirilecek yeni ulaşım projesinin ihalesi gerçekleştirildi. Proje kapsamında bölgeye 140 metre çapındaki dönel kavşak, 2 yeni köprü ve 4 yaya alt geçidi inşa edilecek.
18 Mayıs 2017 Perşembe 22:08

Bakan Müezzinoğlu: “Hastasına En Hızlı Cevap Veren Ülkelerin Başındayız”

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Laboratuar tetkiklerinde dünya çapında hastasına en hızlı cevap veren ülkelerin başında geliyoruz” dedi.
5 Nisan 2015 Pazar 01:43

Ünlü Kalp Cerrahi Prof.Dr. Günaydın Adatıp Hastanesinde Göreve Başladı

Uluslararası başarılarıyla ülke çapında ses getiren ünlü kalp cerrahi Profesör Doktor Serdar Günaydın Adatıp Hastanesi’nde görev yapmaya başladı.
8 Kasım 2014 Cumartesi 07:48

Ünlü Kalp Cerrahi Prof.dr. Günaydın Adatıp Hastanesinde Göreve Başladı

Uluslararası başarılarıyla ülke çapında ses getiren ünlü kalp cerrahi Profesör Doktor Serdar Günaydın Adatıp Hastanesi?nde görev yapmaya başladı.Türkiye?de pediatrik kalp damar cerrahisi yapabilen nadir hekimlerden olan Profesör Doktor S
7 Kasım 2014 Cuma 17:20

56 METRELİK KUBBEYE 5 METRELİK ALEM

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin “Yüzyıllara hitap edecek mabed” diye adlandırdığı Hendek Rasimpaşa Camisi’nin 5 metre yüksekliğinde 3 metre çapında 700 kilo ağırlığında yapılan Alem de geldi.
28 Ocak 2014 Salı 16:13

KOCAALİ’NİN KÖYLERİNE ALTYAPI HİZMETLERİ DEVAM EDİYOR

Kocaali ilçesinin köy yol geçişlerinde sel sularının yollara zarar vermesi nedeniyle meydana gelen olumsuzlukları engellemek amacıyla köylere toplamda 280 metre 400 milimetre çapında koruge boru alımı yapıldı.
13 Ocak 2014 Pazartesi 19:27

Sakarya’da trafiğe kayıtlı traktörlerin yüzde 80’i muayenesiz

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın belirlediği standartlarda tüm ülke çapında araç muayene hizmeti veren TÜVTÜRK’ün tahminlerine göre, Sakarya’da trafiğe kayıtlı traktörlerin yüzde 80’i araç muayenesini yaptırmıyor.
16 Kasım 2013 Cumartesi 01:28

GELENEKSEL SANATLAR GELECEĞE TAŞINIYOR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cevat Ayhan Fen Lisesi’nde düzenlenen “Okullarımızda Geleneksel Sanatlarımızı Tanıtıyoruz” programına katıldı. Öğrenciler ile geleneksel sanatları buluşturan programda Başkan Toçoğlu ayrıca, YGS sınavında Türkiye çapında derece yapmış öğrencilere hediye takdim etti.
27 Nisan 2013 Cumartesi 02:57

Dünya çapında internet yavaşladı

Uzmanların 'tarihin en büyük siber saldırısı' olarak nitelediği bir saldırı, dünya çapında interneti yavaşlattı.
29 Mart 2013 Cuma 20:15

2 bin 500 parça çok eski fotoğraf makinesi koleksiyonu

AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik gerçekleştirdiği esnaf ziyareti sırasında girdiği bir iş yerinde antika yüzlerce fotoğraf makinesini görünce şaşkınlığını gizleyemeyerek, Sakarya’da dünya çapında bir Fotoğraf Makinesi Müzesi açılmasını
6 Şubat 2013 Çarşamba 18:00

TÜRK TELEKOM’DAN HIRSIZLIĞA ALARMLI ÇÖZÜM

Türk Telekom Sakarya İl Müdürü Ali Rıza Hanedar, müşterilerinin iletişim özgürlüğünü engelleyen ve ülke ekonomisinde büyük kayıplara neden olan kablo hırsızlığı olaylarının önüne geçmek için tüm ülke çapındaki önemli noktalarda alarm sistemi kurulduğunu s
29 Ocak 2013 Salı 18:25

Pamukova’da Öğrenciler Atığı Sanata Dönüştürdüler

Pamukova’da katı atık dönüşümü konusunda çalışan ve Dünya çapında gelişmiş teknoloji kullanan BİOSUN firması tarafından “Atıklarınızı Ayrıştırın, Dünyaya Değer Katın” sloganı ile “Atığın Sanata Dönüşümü” konulu proje yarışma
8 Aralık 2012 Cumartesi 23:26

RAMAZAN AYI İRŞAT FAALİYETLERİ

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 2012 Yılı Ramazan Ayı irşat hizmetleri kapsamında, Ramazan Ayında yurt çapında yürütülen vaaz ve irşat hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde yerine getirilmesine katkı sağlamak amacıyla
8 Ağustos 2012 Çarşamba 19:25

Türkçe Olimpiyatlarının Türkiye turnesi Sakarya'dan başlaya

Bu yıl 9. kez düzenlenecek olan ve ülke çapında 24 ilde gerçekleştirilecek olan Uluslararası Türkçe Olimpiyatlarının Türkiye turnesi 18 Haziran tarihinde Sakarya'dan başlayacak.
15 Haziran 2011 Çarşamba 20:06

Rant düzeni değişecek...

Saadet Partisi Sakarya il teşkilatını il çapında yürüttüğü ilçe tarama programları çerçevesinde divan toplantıları ve ilçe ziyaretleri gerçekleştirildi
19 Ocak 2011 Çarşamba 20:36

Orkun Dervişler'in büyük başarısı

Nike, İngiltere'de Premier League tarafından desteklenen yüksek performans programı Nike Academy'ye katılacak seçkin amatör oyunculara yönelik dünya çapında süren bir arayış olan "The Chance"de (Şans) finale kalan 100 oyuncuyu açıkladı.
2 Aralık 2010 Perşembe 19:28

‘Benim sokağımda bir değer yetişti’

Merkez Belediyesi, Adapazarı sokak ve caddelerine, Sakarya’nın Türkiye ve dünya çapında ünlü yazar, müzisyen, sporcu, devlet adamı siyasetçilerinin sokaklara fotoğraf ve özgeçmişlerinin bulunduğu tabelalar yerleştirecek
9 Ocak 2008 Çarşamba 02:43

Akyazı'da 16 Engellliye Yardım

Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği Genel Başkanı Kemal Demirel, derneğin bu güne kadar ülke çapında 15 bin adet tekerlekli sandalye dağıttığını söyledi.
24 Kasım 2007 Cumartesi 04:58

Sakarya’dan Türkiye’ye Gelinlik

Sakarya’dan Türkiye’ye elit müşteri kitlesini oluşturan Şengül Moda Evi Türkiye çapında yayınlanan “Gelin Dergisi”’nin bu ayki sayısına kapak oldu.
26 Nisan 2007 Perşembe 13:24

Medya devleri ''İnternet Gazeteciliği'' dedi

Dünya çapındaki saygın yayın organlarının Genel Yayın Yönetmenleri de geleceğin okuru için "internet gazeteciliği" dedi.
27 Mart 2007 Salı 21:34

Tatangalar Türkiye'ye Örnek Oldu

Tatangaların başlattığı Ülke çapında sporda şiddetin önlenmesi çağrısına büyük ilgi vardı. Çağrıya Süper Lig ve 2. Lig takımlarından birçok taraftar grubu katıldı.
26 Şubat 2007 Pazartesi 05:37

Jandarmadan Mermi Operasyonu

Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde jandarmanın düzenlediği operasyonda bin 715 adet 9 milimetre çapında mermi, 1 adet kuru sıkı tabanca ve 9 adet kuru sıkı fişek ele geçirildi. Olayla ilgili olarak 3 kişi gözaltına alındı.
29 Aralık 2006 Cuma 14:02

Hani Herşey Oyundu

Okullarda şiddet olaylarının artması üzerine Türkiye çapında yaklaşık 100 yazarın birlikte oluşturduğu "Hani her şey oyundu projesi" ilk olarak Sakarya'da uygulanacak.
27 Eylül 2006 Çarşamba 16:18

İstanbul Depremi 2008'de

Her ne kadar bilim dünyası onları ciddiye almasa da şimdiye kadar yaptıkları isabetli tahminlerle dünya çapında ciddiye alınan isimler haline geldiler. İşte o isimler arasında en tanınmış olanı, Hawaili deprem tahmincisi Mike Lee.
8 Ocak 2006 Pazar 09:03

 
Aksoy Ticaret
Yazarlar
Anket
En Çok Hangi İçecekleri Seviyorsunuz?
Gazlı İçecekler
Meyva Suları
Sıkma Meyva Suları
Hiçbiri
engin
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Videogaleri
Fotogaleri
Hava Durumu
Havadurumu
Tarihte Bugün
1963 Türkiye Spor Yazarları ve Spor Kulübü Derneği kuruldu.
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
memur alımları, kpss, memur, memurlar Copyright © 2003 Sakaryamedya.com Tüm Hakları saklıdır.
l E-mail: destek@sakaryamedya.com


Yazılım: Haber Sitesi Kur
Halı Yıkama
ibo
ism
Adasenotomotiv
engin
şevki
salon
ali
Ping your blog, website, or RSS feed for Free